Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze,za późno się dowiedziałem. Tak to chętnie bym sprawdził jak im dwójka wyszła. Przy Rising Storm bawiłem się świetnie i liczę na to,że ten nowy tytuł również będzie na poziomie swojego poprzednika. Oby tylko popracowali nad kodem sieciowym bo to chyba jedyna gra,gdzie pingi miałem podchodzące pod 100.

 

Pograłem troszkę i fakt, netcode nie jest najlepszy i chociaż nie mam najlepszego internetu, w innych grach ping mam średnio w graniach ~60, tutaj nie zagrałem rundy bez pingu poniżej 120. Czasami dochodziło do sytuacji, że wpakowałem w żółtka śrut gdy był praktycznie przy mojej twarzy ale gra zarejestrowała to za późno i sam dostałem baniaka.

 

Optymalizacja jest troszkę marna, więc trzeba pogrzebać przy opcjach żeby było to stałe 60 klatek na większych mapkach a grafika jest... no cóż, przeciętna. Najlepiej wypadają modele broni i postaci tak jak w Orkiestrze. Co do map, tutaj jest różnie. Niektóre są zbyt duże i nie czuje się, że gra na nich 60-ciu graczy bo gra nie jest tak dynamiczna jak choćby Battlefield, a na niektórych jest straszny ścisk. Jedna z nich, Compound, jest strasznie ustawiona w strone Amerykanów którzy mają pierdyliard opcji na flanke gdzie żóltki mają tylko dwie drogi od spawnu. Sama mapka (Compund) jest bardzo malutka, więc można sobie wyobrazić co się tam wyrabia.

 

Mam nadzieje, że dodadzą więcej broni i ich wariantów (szczególnie jakieś solidniejsze snajperki dla amerykanów, nie wiem z czym oni tam latali), popracują nad bugami których niestety troszkę jest, wspomnianą optymalizacją bo i balansem na niektórych mapkach. Niektóre wg mnie można by troszkę odtłuścić. Ale suma summarum gra się bardzo przyjemnie, pomimo tego że w poprzednią odsłonę grałem dawno temu i moja styczność z tego typu grami jest mała, więc często zdychałem. Granie ze swoją drużyną albo przynajmniej znajomym wg mnie nie jest obowiązkowe,ale pomaga. Zdecydowanie jednak czuć ten klimat i chaos Vietnamu, tą autentyczność - to zasługuje na duuuuży plus.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jakieś problemy z licencją, że tak nakombinowali z tym dodatkiem ?

z tego co napisali w opisie gog to blizzard zaklepal sobie cataclysm

 

" "Cataclysm" is now a registered trademark of Blizzard Entertainment, Inc., and the game has been renamed to avoid confusion. "

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Fantastyczne wiadomości. Czyli te wszystkie recenzje, petycje i płacze tym razem coś zdziałały. Ale te 50 000 negatywnych recenzji w ciągu ostatnich 30 dni i ocena gry spadająca do 63% na STEM zostanie raczej na dłużej jako pamiątka :).

Odnośnik do komentarza

Panowie, jaką grę wybrać? Mam kilka na wishliscie i chciałbym jedno wybrać;

Wasteland2

State of Decay

Medieval 2 TW (te mody z LotRem!)

this is the police

i Pugb ale to pewnie nie pójdzie mi

Coś poradzicie koledzy :) ?

 

This is the Police, zarzuc do mnie PW lub odezwij sie na Steamie to Ci podrzuce klucz, mam jeden zbedny.

 

Wlasnie rozwiazalem Twoj problem i zostały Ci eurosy w kieszeni :reggie:

 

A potem Wasteland 2 albo Medieval.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy w Hearts of Iron 4 da radę "wygrać" Polską? Już 3 rozgrywkę skończyłem i mój rekord to dotrwanie do października 1940. Jak niemcy mnie atakują jeszcze jakość się bronię ale jak stalin wjeżdża z drugiej strony to ni (pipi)a nie da rady tego wybronić :D  

 

W sumie gra bardzo realistyczna. Pewnie granie rosją to easy mode. Masa ludzi do dywizji rozpoznania :D

Odnośnik do komentarza

Dostawcy internetu w USA chcą dodatkowych opłat za to, jak się z niego korzysta, co się sciągą itp  :reggie: Beka wnusiu. Znając życie, to nie przejdzie bo zaraz by zaczęło się coś na zasadzie protestów jakie miało to swego czasu miejsce przy ACTA.

 

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Niezły skok na kaskę. Steelbook za 5 dych :obama: Szczerze mówiąc nie kręcą mnie jakoś te steelbooki. Ok, ładnie wyglądają, ale wolę te 50 zł dać za coś czego nie mam. Wszystkie Wieśki są u mnie w EK i to one są dopiero :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...