Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero wyjdzie wersja telefonowa, właściwie to dziwne, wydawałoby się, że tego typu gra stosunkowo łatwo się przełoży na mały ekran, nie dzieje się w niej wiele, nie ma wiele danych naraz ani wymagań co do tempa... Ma świetne opinie (w top roku "Edge'a" 4. miejsce!), na pewno będę chciał spróbować, na pececie jakoś nie chciało mi się zużywać czasu na te potyczki, ale na telefonie będzie okazja pograć.

 

 

Na pewno nie chciałbym grać w GTA na telefonie, obraźliwe. Tylko DS lub PSP. Ja nawet grając w te 99 Bricks mam dość, męczące jest sterowanie w ten sposób, no i mało precyzyjne. Na DS-ie bym pewnie za taką gierkę zapłacił 150 zł, więc rozumiem też tę różnicę, ale ogólnie z perspektywy gracza tylko część gierek nadaje się faktycznie na telefon.

 

 

A skoro przy takich jesteśmy, w końcu wyszło 80 days na Androida! Jedna z najwyżej ocenianych gier mobilnych roku.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.inkle.eightydays

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Bezprzewodowo działa z serią urządzeń Z3 i chyba Z2. Ja mam Z1c i na razie nie ma wsparcia, zostaje jedynie połączenie kabelkiem.

 

Pobrałem GTA:CW można grać za pomocą DS4, mam problem tylko z przestawionymi przyciskami. Wg menu np. wsiadanie do auta jest pod trojkatem gdzie w rzeczywistości pod trojkatem jest roll a wsiadanie pod L1. Pozostałe akcje tez są zamienione. Ma ktoś pomysł jak to przestawić?

Odnośnik do komentarza

DS3 na Xperiach chyba działa bezprzewodowo dzięki jakiejś apce Sony a nie Sixaxis Controller - to zewnętrzna apka przecież.

Tam gdzieś w menusach pisało, że muszę mieć specjalny kabel, takze chyba na zwykłej zetce się nie da bez roota.

A w ogóle ostatnio zainstalował mi się jakiś program, albo update do menadżeru obrazów - na miniaturach widziałem, że ma jakieś filtry, efekty i inne duperele. Ja nie widzę gdzie to się zainstalowało, pewnie znowu coś z tymi kluczami DRM.

---

Up: Emulator NDSa działa wyśmienicie, jest pełna konfiguracja obrazów. Na takich patelniach wygląda jakbyśmy grali na NDSie :) Autor pomyślał nawet o zamykaniu konsoli (przydatne w kilku grach), czy o obsłudze mikrofonu.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dsemu.drastic

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

czy istnieje na androida gierka podobna do advance wars z gba/nds ?

 

 

W sumie nie trafiłem na taką grę. To znaczy jest wiele podobnych, ale zazwyczaj niewarte nawet ściągania za darmo, taki typowy szajs z niedopracowanym systemem, który uczysz się repetytywnie wykorzystywać w ciągu kilku minut, i obleśną grafiką. Dla mnie najbliżej gier DS-owych jest Plants vs Zombies ze względu na dopracowanie i połączenie prostoty i szybkości rozgrywki z pewnym jednak rozbudowaniem. Właściwie jest to turówka/tower defense, bo nie ma żadnych wymagań zręcznościowych czy szybkościowych.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Zachęcony Plants vs Zombies, ściągnąłem Sim City na Androida, po dobrych recenzjach użytkowników. Niestety, choć gra wygląda ładnie, jest to po prostu gra w stylu Farmville: wszystko można robić tylko w odstępach czasu... albo płacić. Można parę dni pograć, ale potem żeby cokolwiek rozkręcić, trzeba grać długo... to znaczy krótko, ale w długich odstępach, nie najbardziej wkręcający system, choć niektórym pewnie spasi włączyć w chwili nudy na telefonie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oprocz sluchawek Steelseries wszystkie ceny sa wyzsze od tych na angielskim E-bay. Do tego wiekszosc tych rzeczy jest tania, bo jest... zlej jakosci oraz "no-name". Na oceny nie patrz, co druga jest generowana przez system. Do tego po zakupie musisz czekac 3 tygodnie czasem na rzecz, ktora kupiles. Support praktycznie nie istnieje, nie wiem jak jest ze zwrotami, ale pewnie za przesylke bedziesz musial placic sam. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...