Skocz do zawartości

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego dzisiaj, a nie wczoraj? To proste, wczoraj już nie bardzo miałem jak usiąść do konsoli :P. Dzisiaj jestem cały dzień dostępny.

 

Ten VW Dub Club to mnie wkurzał nieźle, nie mogłem przez jakiś czas przejść, a obniżać poziomu trudności sobie nie chciałem. Ale w końcu się udało, czas wydawał mi się nawet nawet, więc brawo ;). A te strefy prędkości to chyba tylko jedną żyłowałem dla zabawy, ogólnie fajnie, jak kogoś przebiję, ale to tyle. Podoba mi się ten aspekt społecznościowy i bicie rekordów znajomych na trasach czy odcinkach mapy.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co do tego dub club, to spokojnie można lepiej pojechać tylko dawno nie odpalałem forzy i jeszcze czucie jazdy nie wróciło na stopro ;) Szkoda, że nie wyskakują powiadomienia o pobiciu czasu przez kogoś innego. Czy może jest coś takiego tylko nie ogarnąłem?

Co do pogrania, to ja raczej wieczorem dziś jeżeli już, bo teraz czas dla żony, a potem F1. Jeśli będziesz dostępny to wyślę zapro albo na odwrot. Może ktoś jeszcze dołączy?

Odnośnik do komentarza

W podstawkę, bo rally nie zdążyłem kupić w promocji a 70 dych nie dam. Pograliśmy chwilę z ravenem bo więcej czasu się bawiłem w próby podłączenia jakiejś komunikacji, ale zaraz kupuję słuchawkę na alle za piątaka i na następny raz będę już przygotowany. Co do grania, to w tygodniu może być ciężko, więc raczej jakoś sobota-niedziela, ale jakby co będę dawał znać tutaj. No i nie krępujcie się wysyłać zaproszeń do znajomych :)

Odnośnik do komentarza

Wysłałem wiadomości do Mysza7 i Ciebie, marbel. Mysza też czeka na headset i będzie grane. W tygodniu możemy na jakieś stukanie achieków się ustawić, a w weekend z luqatem się pościgać normalnie i przy okazji nabić liczbę wyścigów i poziomy, też potrzebną do calaka ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...