Skocz do zawartości

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1. Gry od Microsoft Studios (w tym Horizon) nigdy nie miały żadnych seson passs

2. Polski dubbing ma wyłącznie gra z polskiej dystrybucji. W innych wersjach lokalizacja jest kinowa.

 

Gra warta każdej złotówki, jak dla mnie najlepszy racer generacji

To czemu ja w Irlandii mialem pelny PL?

Jesli nie jestescie czegos pewni to nie odpowiadajcie twierdzaco.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

1. Gry od Microsoft Studios (w tym Horizon) nigdy nie miały żadnych seson passs

2. Polski dubbing ma wyłącznie gra z polskiej dystrybucji. W innych wersjach lokalizacja jest kinowa. 

 

Gra warta każdej złotówki, jak dla mnie najlepszy racer generacji

to dlaczego u niektórych w postach pojawia sie jakaś "przepustka sezonowa"? co to jest?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

1. Gry od Microsoft Studios (w tym Horizon) nigdy nie miały żadnych seson passs

2. Polski dubbing ma wyłącznie gra z polskiej dystrybucji. W innych wersjach lokalizacja jest kinowa. 

 

Gra warta każdej złotówki, jak dla mnie najlepszy racer generacji

to dlaczego u niektórych w postach pojawia sie jakaś "przepustka sezonowa"? co to jest?

 

 

Przepustka sezonowa to zbiorczy pakiet wszystkich DLC do gry (no prawie wszystkich - 6 paczek z autami + Horizon Rally - season pass nie obejmuje paru dodatkowych aut dodawanych do preorderów, np. Ferrari Italia). Zamiast kupować osobno płacisz raz za wszystko i wychodzi Cię trochę taniej niż byś miał kupować osobno. Co druga gra teraz ma taką opcję.

 

Co do dubbingu, to ja mam zdaje się wersję z francuskiej dystrybucji i też mam polski dubbing jak mam odpowiednie ustawienia regionalne konsoli.

 

Od siebie tylko dodam, że Horizon z Season Passem to mega kocur, niestety sam season pass jest bardzo drogi - ponad 100 zł.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Sprawdzałem dzisiaj leaderboardsy i wychodzi na to, że Horizon kupiło ponad 2 mln osób. Trzymam kciuki, że przełoży się to na odrębną serię i drugą część zobaczymy pod koniec 2014 r. i że Horizon będzie wychodzić na zmianę z Motorsport.

Twoje życzenie chyba się spełniło ;).

 

Panowie, często przepustka sezonowa jest w promocji? Bo za 100 zł czy ile tam kosztuje to ja jej nie kupię (tak samo Horizon Rally za 70 zł), ale za połowę tej ceny to bym się zastanowił. Tylko to nie może być raz na rok, bo jak grę ogram to raczej nie będę do niej wracać ;).

Odnośnik do komentarza

Właśnie tak to chyba wygląda, że promocja jest raz na ruski rok... Teraz ogrywam jedynkę, ogromna część dwójki mam skończoną. Dziwię sie, jak mogłem tak za(pipi)ista grę zacząć ogrywać dopiero teraz! Po zagraniu w drugą część zgubne w starszej części jest to, że czasem człowiek chce sobie skrócić drogę przez jakiś płocki, krzak, a tu się okazuje że jest on niezniszczalny :D

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Po drodze były promocje, ale nikt specjalnie nie będzie robił promo bo w 2016 kupiłeś grę z 2012 roku ;) Była promocja -70% w czerwcu na season pass.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po drodze były promocje, ale nikt specjalnie nie będzie robił promo bo w 2016 kupiłeś grę z 2012 roku ;) Była promocja -70% w czerwcu na season pass.

 

PŁACĘ WYMAGAM

 

A tak na serio rozumiem, skończę sobie teraz i jak znowu będzie promka, to łyknę :>. Żałuję tylko, bo na Steamie na przykład ludzie kupują kody czy gifty w promocji i później sprzedają dalej po wyższej cenie niż w promocji, ale niżej niż w sklepie. Na takiej zamkniętej platformie jak Xbox Live! niestety nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza

 

Sprawdzałem dzisiaj leaderboardsy i wychodzi na to, że Horizon kupiło ponad 2 mln osób. Trzymam kciuki, że przełoży się to na odrębną serię i drugą część zobaczymy pod koniec 2014 r. i że Horizon będzie wychodzić na zmianę z Motorsport.

Twoje życzenie chyba się spełniło ;).

 

Panowie, często przepustka sezonowa jest w promocji? Bo za 100 zł czy ile tam kosztuje to ja jej nie kupię (tak samo Horizon Rally za 70 zł), ale za połowę tej ceny to bym się zastanowił. Tylko to nie może być raz na rok, bo jak grę ogram to raczej nie będę do niej wracać ;).

Był w ogóle season PASS? Rally był w promocji w grudniu:

http://xbldb.com/offers/005-cf6

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...