Skocz do zawartości

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ty Rayos lepiej tak nie kozacz tak, bo Twoja sytuacja z Godrizonami nie jest za wesoła ;)

 

Jest tylko minimalnie gorsza niż w przypadku Kruka! Ale czuję, że z mojego planu skonczenia jedynki w lipcu a dwojki w sierpniu nic ni wyjdzie, bo te gry są ogromne, a H2 jest jeszcze większe niż jedyna przy której już spędziłem masę czasu :obama: 

Odnośnik do komentarza

Poproszę wskazówki którym samochodem najlepiej? Bo ostatnio jak jeździłem w czwartek to miałem coraz gorsze wyniki. Jakiś ekstra tuning abo co? Najwyżej we wszystkich rajdach byłem 5 czy 6 w generalce a jeden odcinek wygrałem. Generalnie do pierwszej 10 mi ciężko:( Poziom chyba trudny ale tak całą podstawkę przejeździłem i było ok... Wszystki eventy tam wygrałem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Właśnie oglądam napisy końcowe Godrizon 1 aka Forza Horizon :fsg:

 

Ależ to była gra :banderas: Tzn nadal jest bo czeka mnie jeszcze parę spraw do załatwienia, ale najważniejsze, tj. wszystkie możliwe wyścigi na złoto - załatwione. Podobnie wszystkie znajdźki itd. itp. w zasadzie został mi tylko multi, 1000 club i Horizon Rally.

 

ALE. Jest jeden problem.

 

Nadal brakuje mi dwóch ukrytych wozów, w ogóle w trakcie gry mi się nie pojawiło info o nich. Ktoś wie dlaczego? Nie mówcie tylko, że jakiegoś glitcha złapałem :frog: Niby to do żadnego aczika nie jest potrzebne, ale miło by było mieć napis 100% ukończonej gry. 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Info o ukrytych samochodach chyba pojawia się wraz z czasem gry. Po prostu jeździsz i w końcu info w radio się trafi. Mi się wydaje, że po zakończeniu gry na 100% złota brakowało mi jednego. Ewentualnie poszukaj mapek w necie, bo chyba miejsca są stałe.

Odnośnik do komentarza

No to dziwne, że po zrobieniu gry na 100% (bo w sumie tak mi pokazuje wskaźnik, myslałem, że bierze on pod uwagę też szopy z samochodami) nadal nie miałem info o dwóch samochodach :dunno: trudno, może jeszcze się pojawi przy okazji robienia aczków do 1000 club.

 

Internet w tym wypadku nie pomoże, bo o ile szopa stoi tam gdzie powinna (tj z autkiem nr 8 i 9) tak są zamknięte, gra sama musi gracza poinformować, że znaleziono nowy wóż do odkrycia. 

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, bo jestem może w połowie gry, a już dawno mam wszystkie stodoły znalezione. Wszystkie drogi "odkryłeś"? Chociaż wątpię, żeby to miało coś wspólnego z ukrytymi autami. Na wszystkich przystankach, wszystkie 3 pokazówki też mam wyzłocone. Może to to? Natomiast nie mogę znaleźć dwóch tablic, a nie chcę iść na łatwiznę i sprawdzać w sieci. Pewnie gdzieś w terenach zabudowanych skitrali.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Póki nie dostanie się info z radia, to te szopy są zamknięte ;) Wczoraj podczas free roamingu dostałem info o jednej szopie, liczę na to, że niedługo druga się odblokuje. Przy okazji wbiłem 2 trofiki online, jeszcze 3 brakuje (sprzedaż wlasnego motywu, 25 lvl i te 10 challengow we free roamie). Z singla mam wsio pomijając ten który wymaga FM4 (ale to niedługo będzie)

 

Nie wiem czy uda mi się wbić wszystkie aczki z 1000 club, bo trzeba dziesiątki milionów kredytów zeby te wszystkie wozy pokupować xD 

 

Po weekendzie zaczynam Rally :cool:

 

Świetna gierka, niedługo skrobnę recenzję :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...