Skocz do zawartości

Ratchet & Clank HD Trilogy


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Na maj została zapowiedziana kolekcja trzech pierwszych przygód Ratcheta i Clanka w wersji Full HD, ze wsparciem 3D oraz potrójnym zestawem pucharków. Za całość odpowiada Idol Minds pod nadzorem Insomniac Games.

 

Osobiście wolałbym wersję na silniku z tej generacji, ale i tak czekam.

 

http://www.ppe.pl/ne...gy_w_maju!.html

 

7876630986_7cd3e1bbd0_z_zps13ddad7c.jpg

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Ostatnio przejrzałem gry wiszące na dysku, leżące na półce i pomyślałem sobie, że chętnie zagrałbym w pierwsze Ratchety. No i się doczekałem.

 

Jedna z niewielu kolekcji, które kupię. Na samym początku byłem napalony na MGS HD, DMC HD i J&D, ale tych dwóch kompanów łykam bez popity.

Odnośnik do komentarza

Mam tylko cicha (i chyba plonna) nadzieje ze takie remake-i nie odbijaja sie na przygotowywaniu ewentualnych nowych gier.

 

A co ma piernik do wiatraka? Czekasz na jakąś grę od Idol Minds?

 

Kolejna kolekcja (podobnie jak MGS, DMC, ICO/SotC, JAK), której nie mam zamiaru kupić z prostej przyczyny - nie mam czasu na granie w tytuły, które porządnie ograłem na PS2. Mam za duże zaległości, jeśli chodzi o gry obecnej generacji...

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie także dołączą do grona 100% jak CiT. Szkoda tylko, że Gladiatora zabraknie.

 

 

Grafikę to powinno się podciągać tak jak w odświeżonej wersji Halo, w Oddworld, czy w odświeżonej wersji RE na GC. Cóż mi po HD, jak marnie z całą resztą jest. Jedną z nielicznych wersji HD, która znakomicie się prezentuje (bez nowoczesnego retuszu), jest TTT.

 

Z drugiej strony seria o sympatycznym Lombaxie i jego blaszanym koledze, jest jedną z najlepiej prezentujących się na starej generacji, zatem powinno być przyzwoicie.

 

Osobiście twierdzę, iż takie Up Your Arsenal (trzecia odsłona - przyp. SW) to jedna z najlepszych pozycji poprzedniej generacji. Druga część niewiele jej ustępuje. Z jedynką jest mniej ciekawie (za dużo skakania, za mało akcji), ale też zgrzytu nie będzie, jak przy PoP HD. Sądzę, że jeżeli ktoś nie grał, to warto nadrobić, nawet pomimo takiej, a nie innej grafiki (choć te gry nie będą zmorą dla oka).

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Trójka to najlepsza część. Potem jest jedynka, która właśnie najwięcej ma z platformówki - bardzo fajnie. Potem jest dwójka, która niestety wydaje się być niedorobiona, pospieszona... nie wiem, było gorzej. Na końcu stawki jest Gladiator, którego nawet nie ukończyłem - średniak :(

Odnośnik do komentarza

A u mnie, wszystkie części leżą sobie na półeczce,czekając na to ,aż ponownie je odpalę :)

Po krótkim namyśle,to więcej niż pewne.

Najlepsze jest jednak to,że stara trylogia jest o wiele bardziej wymagająca od nowej.Aby zdobyć R.Y.N.O trzeba było się nieźle natrudzić,a w Tools of Destruction skolekcjonowanie wszystkich części holo planu ,to śmiech na sali.Tak samo bronie,po odpowiednim wylevelowaniu ostatni boss nie stanowił żadnego wyzwania,a mając wyżej wymienioną giwerę ,to błahostka.Gladiator,nie był grą złą,ale również było dość łatwo na najwyższym poziomie trudności,a dodatkowo był zbyt krótki,co zawdzięcza po części parciu w stronę strzelaniny.

Ja dla mnie number 1 ,to pierwsza część i niedościgniony wzór jak na tamte czasy,trójka podobnie.

Tak się powinno robić platformery z prawdziwego zdarzenia!

Odnośnik do komentarza

No ja również czekam na wyjście tej kolekcji. Trochę szkoda gladiatora, ale cóż, może zrobią jego wersię HD i wypuszczą kiedyś na ps store. W szczególności czekam na dwójkę, której nie zdążyłem ukończyć na 100 proc. na Playstation 2, bo płyta pękła mi ze zużycia. To moja ulubiona część, być może dlatego, że pierwsza jaką miałem, i dostałem jąjako dzieciak na święta. Wtedy te planety miały taką magię, szczególnie ta wielkomiejska atmosfera tej na E. Kurczę, zapomniałem już nazwy,ale wkrótce ją sobie przypomnę. Czekam jeszcze na jedynkę, bo ma ciekawą fabułe, i główni bohaterowie dopiero się poznają. Jak ktoś grał tylko w części na PS3 a nie na PS2 i nie oglądał cutscenek na youtubie, to może się nieżle zdziwić ich relacjami. Trójka była fajna dzięki multi, ale singleplayer jak dla mnie nie był za dobry. Brak wyścigów, grind raili, niezbyt ciekawe wykonanie poziomów-w każdym razie nie tak dobre jak w poprzednich częsciach i była najkrótszą częścią, mimo wszystko jednak całkiem dobrą. Ale jak mówiłem multi rekompensuje to z nawiązką

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...