Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Średnio mi się podoba ten wygląd. :pechowiec:

 

A ta niedaleka przyszłość w której nastąpi aktualizacja to kwesta dni, tygodni?

 

Na pewno do końca roku chcę to ogarnąć. Jak czasowo będzie OK, to może jakoś pierwsza połowa listopada - jak mówię, nie minie na bank, trochę jesteśmy uzależnieni, bo teraz przejście na jakiś inny system to nawet nie wiem, na ile się da bez utraty jakichś elementów (np. nie wiem, jak inne systemy mają ze statusami). 

Odnośnik do komentarza

I dobrze pare lat temu czytalem swoje pierwsze posty na forum. Te zapoznawanie sie z tym jak dziala spolecznosc w internecie, no slabe to xD

 

Dobrze ze utknelo gdzies w darknecie

Ale te przerobki wujaszka kiedys co byla aferka to bym odswiezyl. Boze jakie to bylo smieszne. Z tym ze i tak chu.jnia bo hotlinki z obrazkami w 90% sie juz przeterminowaly :/

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy to gdzies jest,  czy zostało bezpowrotnie wymazane.

Sadze, ze zdechlo na amen.

 

 

I dobrze pare lat temu czytalem swoje pierwsze posty na forum. Te zapoznawanie sie z tym jak dziala spolecznosc w internecie, no slabe to xD

 

Dobrze ze utknelo gdzies w darknecie

Ale te przerobki wujaszka kiedys co byla aferka to bym odswiezyl. Boze jakie to bylo smieszne. Z tym ze i tak chu.jnia bo hotlinki z obrazkami w 90% sie juz przeterminowaly :/

Ja bym tam przeczytal co pisalem na poczatku bo totalnie nie pamietam. Cos mi sie kojarzy, ze w temacie Dynasty Warriors cos pytalem czy warto zaczac i Kali (ten prawdziwy nie Zetta) mi odpisal, ze tak i sie cieszylem bo wiedzialem, ze Kali to fan RoTK. xD

 

A afera z wujkiem, jesli myslisz o waitrakowej, to chyba byla po 2008. Chyba. Ta z go.wnem na czlonku to 2006 albo wstecz i nie do odratowania.

Odnośnik do komentarza

Może niektórym użytkownikom wydaje się, że chcieliby poczytać swoje dawne posty, ale umówmy się - nie chcą. Albo jeszcze nie wiedzą, że nie chcą. Aczkolwiek kilkanaście luźno wyrwanych jotpegów mi się zachowało na dysku, niestety zwykle nie tych, o których by się marzyło. Czasem zaglądam do tego folderu, nerwowo zerkając przez ramię czy nikt mnie nie przyłapie. Po chwili zamykam okno i wracam do oglądania Danielamagicala.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...