Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

ile pieniędzy ?  To ma jakąś specjalną, wyższą  cenę ?

 

Gra jest zaje.bista i tyle, a zwiedzanie Paryża, ilość detali i zabytków zwala z nóg. Jak stanieje do 10 zł to kupisz i się przekonasz.

 

a to gierki na ps4 nowe ze sklepu to taniutkie sa tak ?

 

 

zwiedzanie paryza w 20fps, no rzeczywiscie juz biegne kupic

serio, ladny design jest usprawiedliwieniem ?

 

mam ac unity na pc, nie kupilbym nigry gry w ciemno od ubi, far cry 4 byl spoko wiec za niego zaplacilem

gra w empiku kosztuje jedyne 240zł, rzeczywiscie to nie sa duze pieniadze

Odnośnik do komentarza

No ale tam jest trochę więcej niż ładny design. Piękne tekstury, faktury materiałów, niesamowicie szczegółowe oddanie budynków z zew. i wew. itd.

 

Co do ceny w Emiku, to polecam w takim razie gry w Tesco tam za 279 zl znajdziesz.

 

Ja na premierę za 209 zl kupiłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powtórzę po raz n-ty GTAIV też nie chodziła płynnie a lecieliśmy jak głupi do sklepu. Animacja często spadała poniżej 20 klatek ale napawaliśmy się grą. Dla mnie to, że spada czasami, powtórzę czasami nie przekreśla jej i nie powoduje, że nie daje mega funu z gry.

 

O tym, że w końcu po tylu latach można grać faktycznie jak skrytobójca (teraz jak się pomyśli to praktycznie nie trzeba miecza wyciągać), bo jest całkowicie przemodelowany system skradania, łącznie ze znajdywaniem specjalny miejsc dostępu do budynków itp. aby rozegerać każdą misję bez wszczynania alarmu lub o tym, że jest inny, ciekawszy i bardziej soczysty system walki nikt nie pisze, a szkoda...

Odnośnik do komentarza

no nie porownuj gta do ac, gta chodzi znacznie lepiej mimo ze tez nie jest doskonale, w ac jest dziwna polityka ubi ograniczajaca na sile do 30fps a i to im nie wychodzi

 

chociaz rockstar tez dowalilo do piec, i starusienkie gta san andres ze steama dostala patcha, ktory wprowadzil max 30fps i usunal piosenki, to jest jakies chore co robia z grami

Odnośnik do komentarza

nie obrazcie sie panowie, aly wydawac tyle pieniedzy na gre, ktora nie osiaga nawet 30 klatek na wypasionej ps4 to zdeka przegiecie, nie ma opcji ze zaplace ubisoftowi za gre nawet jak bedzie w biedronce w koszyku z zreczami za 5zl

to jawna kpina i robienie z ludzi idiotow

 

Bizon, wyjdź na dwór, przewietrz się i oddaj PS4. Po co masz kupować gry skoro nie ma "magicznych" 60 klatek, ba, nie ma nawet 30 :D Graj sobie na PS3 i masz problem z głowy. Poje***ło Was z tym spuszczaniem się na klatki, rozdzielczość itp. Masz chociaż swój egzemplarz AC, że tak dyskutujesz ? czy wystarczą Ci filmiki z "jutubka" ? :D Żeby pieprzyć i mącić w temacie to chociaż ograj grę. A może BF, CoD-y czy FIFA są idealne ? NIE, ale każdy co roku je kupuje i sprzedają się w ogromnych nakładach.

 

Właśnie skończyłem wątek fabularny i zabieram się za misje poboczne i znajdźki itp. Pytanie do tych co grają, co to jest ten tryb "NOWICJUSZ" ? Jest coś takiego przy niektórych skrzyniach ?

Odnośnik do komentarza

ja nie wymagam 60fpsow, ale nowy AC nie utrzymuje nawet 30, no ludzie - gra nie dziala plynnie jak na jakims starym pececie

wole gorsza troche grafike i plynna gre, przynajmniej te 30 klatek, niz slajdy przy walce, tak ciezko zrozumiec ale tutaj widze, ze generalnie kazda taka bolaczke teraz sie tlumaczy jako spoko luzik

Odnośnik do komentarza

ja nie wymagam 60fpsow, ale nowy AC nie utrzymuje nawet 30, no ludzie - gra nie dziala plynnie jak na jakims starym pececie

wole gorsza troche grafike i plynna gre, przynajmniej te 30 klatek, niz slajdy przy walce, tak ciezko zrozumiec ale tutaj widze, ze generalnie kazda taka bolaczke teraz sie tlumaczy jako spoko luzik

 

Żadnych slajdów nie uświadczyłem. Pisałem o tym kilka razy. Przez ten cały czas, który spędziłem w grze miałem dosłownie kilka "chrupnięć" i to wszystko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sprawa WD ociera się o binarny szlam. Z Unity jest....inaczej. Ogrom ludzi narzeka, a wielu z nich nie grało w grę. Gorliwie tylko komentują to co da się udowodnić wielu pozycjom. Jasne, nowy Asasin powinien wyjść bardziej dopracowany, powinni mu dać jeszcze te 4 miesiące, ale chyba takiej tragedii nie ma, bowiem gro osób problemu nie widzi (bądź ich nie wyolbrzymia).

Wcieliłem się w cyfrową skórę Arno na 4 godziny. Na PS4 nie dostrzegłem póki co żadnego chrupnięcia, nie spotkał mnie też żaden błąd (na konsoli grałem w ubiegłym tygodniu).

Dzisiaj sprawdziłem wersję na PC. Przy maksymalnych ustawieniach gra przez większość czasu trzyma stabilne sześćdziesiąt k/s. czasami ta wartość spadnie do 44 klatek, ale jeżeli tak pogrzebać w ustawieniach delikatnie, to przez bite 96min. miałem 59.9-60 k/s.

Póki co FC4 strasznie mnie wciągnął. Zaliczę go, pogram w międzyczasie w GTAV, i zanim zabiorę się za Inkwizycję, przysiądę na kilka godzin powalczyć z templariuszami. Zobaczę co kolejne sekwencje przyniosą.

 

Mi to tez przed przeszkadza, dlatego nie gram. Czekam na patch'a, chociaż mam obawy, ze najzwyczajniej w świecie ps4 nie udzwiginie stabilnych 30fps.

Patrząc ja jakość grafiki takiego inFamous: Second Son, jestem spokojny o to. MAŁO TEGO, jestem wręcz przekonany, że Uncharted 4 da niejednej grze pstryczka w zero-jedynkowy nos, i to bez tego typu cyrków.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale dziś miałem misję, ło ku.rva
 

Musiałem się wspiąć na sam szczyt wieży Eiffla do której przycumowany był hitlerowski sterowiec.  Akcja toczyła się w sekcji "teraźniejszości", a dokładnie podczas okupacji Paryża przez hitlerowców podczas II WŚ. Jak to było zrobione, no i w jakiej grze  mogę się spiąć na całą wieżę ? .  Fantastycznie, że w tej części nie ma tych akcji z Abstrego tylko  eksploracja w Paryżu w okresie II WŚ.


 
A no i jak coś dziś miałem 2 buga na 13 h grania.

Odnośnik do komentarza

Ale dziś miałem misję, ło ku.rva

 

 

Musiałem się wspiąć na sam szczyt wieży Eiffla do której przycumowany był hitlerowski sterowiec.  Akcja toczyła się w sekcji "teraźniejszości", a dokładnie podczas okupacji Paryża przez hitlerowców podczas II WŚ. Jak to było zrobione, no i w jakiej grze  mogę się spiąć na całą wieżę ? .  Fantastycznie, że w tej części nie ma tych akcji z Abstrego tylko  eksploracja w Paryżu w okresie II WŚ.

 

Szkoda tylko, że ubisoft pokazał tę akcje w trailerze heh

Odnośnik do komentarza

heheh lol beka z typa, beka z UBI, rak branży, lolek ohohoh heh.

 

A tak na serio to ja też nic o tym wcześniej nie wiedziałem,  totalna zaskoczka. Staram się nigdy nie oglądać trailerów z gier, które wiem, że kupię w okolicach premiery.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...