Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.01.2018 o 19:47, chris85 napisał:

Podłącz się do kogoś i zagraj wspólnie. Z ręką na sercu gdybym miał grać na mapach z podstawki, to też bym się odbił. Moc BF1 tkwi z broniach i mapach z DLC. Oczywiście moim zdaniem. 

Ja w operacje gram bardzo rzadko. U mnie, pewnie jak u większości króluje Podbój i od czasu do czasu  Dominacja. 

Od czasów BF3 grywam solo. W BF1 z forumkową ekipą rozegrałem może kilka godzin bo luje wolą nawalać się kilofami w jakiś sanboxowych battleroyalach niż przeżyć męską przygodę z piaskiem i bagnetem w dupie. Mapki z dlc są spoko ale nie te z rosyjskiego dodatku. Na różnych trybach jest różnie ale na operacjach czy linii frontu to bieda wystawić łeb z leja by nie załapać się na headshota od któregoś z kilkunastu snajperów z przeciwka (albo z czołgu gdzieś na wzgórzu). Ale to też tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza

O (pipi)A JAKA MEGATONA

 

Apokalipsa dostępna już w lutym :obama::obama::obama: 

 

DT1p1PkWsAEw1Kv.jpg:large

 

https://www.battlefield.com/news/article/battlefield-1-apocalypse-coming-february

 

- 6 nowych broni palnych: Chauchat-Ribeyrolles SMG, Howell Rifle, LMG 08/18, Ross Rifle, M1917 Enfield Rifle, Revolver MkVI;

- 3 nowe bronie melee: tasak, stłuczona butelka (XD), łom;

- rakietowe działko przeciwlotnicze dla Assaulta;

- samoloty Hansa Brandenburg GI i Airco DH10;

- Livens Projector (https://pl.wikipedia.org/wiki/Moździerz_Livensa).

 

5 nowych map:

- Passchendaele :banderas:

- Caporetto Portray :banderas::banderas:

- Razor's Edge

- River Somme :obama::obama::obama:

- London Calling :banderas::obama::banderas:

 

Nowy tryb Air Assault do walk powietrznych. 

 

 

 

 

bf1-xp4-passchendaele-2x.jpg.adapt.320w.

 

bf1-xp4-caporetto-2x.jpg.adapt.320w.jpg

 

bf1-xp4-river-somme-2x.jpg.adapt.320w.jp

 

rendition1.img.jpg

 

rendition1.img.jpg

 

rendition1.img.jpg

 

xp4-londoncalling.adapt.320w.

 

Jezu kocham ich

 

Odnośnik do komentarza

Po screenach spodziewałem się znowu otwartych połaci. Dobrze, że jest nawalone ruinami bo snajp(kamp)erzy nie dali by żyć. Chociaż liczyłem też na przynajmniej jedną całkowicie zurbanizowaną mapkę jak Amiens. 

Dobrze, że wreszcie dostaniemy coś na wyrównanie szans pomiędzy piechotą, a samolotami bez używania stacjonarnych dział przeciwlotniczych.

Odnośnik do komentarza

znalazłem jakieś info że niby ipv4 ma mi aktywować ISP. Mam neta z upc modem upc connect, i wersje ipv4 i v6 w konsoli admina widzę. Robiłem chyba wszystko już, wyłączanie firewalla, przekierowania portów tcp/udp i dupa. Jakby ktoś wiedział o co chodzi to niech da znać :D spróboje z telefonu neta udostępnić potem zobaczę czy działa bo już chuy mnie strzelił

Edytowane przez Sig
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Sig napisał:

znalazłem jakieś info że niby ipv4 ma mi aktywować ISP. Mam neta z upc modem upc connect, i wersje ipv4 i v6 w konsoli admina widzę. Robiłem chyba wszystko już, wyłączanie firewalla, przekierowania portów tcp/udp i dupa. Jakby ktoś wiedział o co chodzi to niech da znać :D spróboje z telefonu neta udostępnić potem zobaczę czy działa bo już chuy mnie strzelił

O to to. Dzwoń do dostawcy będą wiedzieć o co chodzi. 

13 godzin temu, Rozi napisał:

We wtorek będzie, na 99% :lapka:

 

 

W ogóle mnie te mapy nie grzeją.  No ale nic Achi Baba mi wystarczy do premiery Apokalipsy  :)

 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Sig napisał:

znalazłem jakieś info że niby ipv4 ma mi aktywować ISP. Mam neta z upc modem upc connect, i wersje ipv4 i v6 w konsoli admina widzę. Robiłem chyba wszystko już, wyłączanie firewalla, przekierowania portów tcp/udp i dupa. Jakby ktoś wiedział o co chodzi to niech da znać :D spróboje z telefonu neta udostępnić potem zobaczę czy działa bo już chuy mnie strzelił

 

Miałem podobny problem z upc i Fifa 17 przy serwerach EA. Wszystko działało a z dnia na dzień miałem taki problem jak Ty. Dzwoniłem do UPC jak i na infolinię EA i raczej każdy mnie odsyłał gdzie indziej. Na szczęście zmieniłem mieszkanie i neta na vectrę. Wszystko w porządku. Dzwoń do UPC być może jakoś zaradzą. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Faka napisał:

Też mieliście czasem takiego buga, że kamera Ci non stop skacze w górę i w dół? XD Myśle, wtf co jest, jedynie co pomaga to trza się zabić albo ktoś Cię zabije.

Taaa. Zazwyczaj, kiedy ktoś mnie zabił i jakby gra nie mogła się zdecydować czy czekam na medyk czy chcę wrócić do menu xD 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...