Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

zalezy, na ekraniku konsoli wyglada bardzo dobrze (mimo, ze ekran ma 720p), na TV z bliska (krawedzie) slabo, a z zalecanej odleglosci dla danego tv (czyli 2.5 metra dla 65) wyglada spoko.

Sama gra jest mocno nastawiona na eksploracje i przygode, nie ma miliarda strzalek i znacznikow - masz swiat i idz graj. Taki jest przekaz. W dzisiejszych czasach odswiezajace doznianie :)

Bardzo podoba mi sie walka, fajny hit confirmation, swietnie przeciwnicy reaguja na szlagi - czuc moc ciosow.

Ciezko jest sie przyzwyczaic do rozlozenia przyciskow - miyamoto drugi kojima ;/

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

nie mam sily ;/

 

@ragi

bierzesz konsole, wkladasz do stacji dokujacej i kontynuujesz granie na tv. Od razu.

It's that simple.

NINTENDO :banderas:

 

@starh

wydaje mi sie, ze takie maro kart bedzie wygladac kozacko, zelda jest specyficzna, bo ma olbrzymi swiat z dalekim draw distance i gesta roslinnosc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

o (pipi)a jaki motyw :o :o :o

Wibracje sa punktowe na calej dlugosc joycona :o :o :o

Jest taka minigierka w 1 2 switch w ktorej obracajac joycona trzeba zgadnac ile jest kulek w srodku - i to kierwa czuc, niesamowite :o

ps. darek ma skilla w dojeniu krow

A jak pisałem, że to są nowe-drogie technologie do tego zamknięte w takim małym gunwnie, to kręci nosami, bo grafika nie z nasa (za 1500 ziko).

 

 

 

no i ten uchwyt na joye do grania na TV jak dla mnie mocno niewygodny, rozłożenie klawiszy dziwne i mocno odmienne od typowych padów, tak mocno mi sie nie spodobał że chyba już bym wolał grać poprostu trzymając każdego joya osobno  luzem a nie w formie pada - bo trzymanie osobno po bokach ciała jest calkiem wygodne

w sumie ten uchwyt to najsłasza część jak dla mnie

Dla mnie ten mutant od początku źle wyglądał pod względem ergonomii, a chyba każdy kto dłużej grał na wii przyzna, że taki sposób sterowania (łilot) był wbrew pozorom cholernie wygodny. Teraz jeszcze w grach single player sterowanie ruchowe nie będzie potrzebne (na wii czasami trzeba było wycelować, machnąć czy coś), to już w ogóle wypas.

 

Dave, masz raty 0%?

Odnośnik do komentarza

Czy w Europie do każdego kompletu kolorowych joyconów jest dodawany kod na Snipperclips?

 

(...) w sprzedaży dostępny będzie także specjalny limitowany zestaw zawierający dwa dodatkowe kontrolery Joy-Con oraz kod do pobrania gry.

 

ze strony http://www.nintendo.pl/news/zabawa-przybierze-wiele-ksztaltow-w-snipperclips-na-nintendo-switch/

Edytowane przez Wieslaw
Odnośnik do komentarza

KiG nawet jakbyscie dzisiaj zamowili to dojdzie jutro, polecam solidna firma zawsze mialem towar na drugi dzien.

w tym wypadku różnie bywa bo podobno większość sklepów ma już wyprzedany towar

swoją drogą niektóre sklepu podobno pozamawiały zaledwie kilka sztuk, nic dziwnego że odrazu są wyprzedani

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...