Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jednak na razie zainwestuję w PS4, ogram trochę rzeczy, które bardzo chciałem ograć + pewnie kilka innych, a nad Switchem zastanowię się najwcześniej w okolicach premiery Splatoon 2. Jedynka była genialna. Albo Xenoblade Chronicles 2, ale nadal nie wierzę w premierę tego tytułu w tym roku na Zachodzie. Najwyżej popchnę pees czwórkę, bo co za dużo konsol w domu to niezdrowo, będą się kanibalizować. A Switch to jednak przenośniak, więc dla mnie idealnie.

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza

Ja mam wiiu i tak kupuję switcha. Nie będę ukrywać, ale jako chory poyeb kocham nowe zabawki, otwierać i mam strasznego (pipi)ca na pkt opakowań. Dłużej oglądam opakowania, kartony, pudełka niż sam sprzęt  :whistling:

Mogłem kupić Zelde na wiiu, ale na wiiu skończę co mam i pójdzie pod młotek. Ten Switch może wytrzyma na chacie do końca roku albo wymienię na PS4. To wyjdzie w praniu. A może Wiiu zmienię na Ps4. Oprócz gier są też inne czasochłonne zainteresowania, a jak mówili w wojsku- czas nie kut*s, nie stoi. Trudno być z jedna dupą na dziesięciu weselach. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Widzę, że coraz więcej chętnych, dzięki jednej grze, zresztą u mnie w większości przypadków jedna gra powodowała zakup danej konsoli :).

U mnie spokojnie wystarczy jedna gra by kupić konsolę, ale to musi być gra a nie jakieś szajsy...

Zatem masz Zeldę, no chyba, że posiadasz WiiU i nie masz zamiaru odsprzedawać to na twoim miejscu bym się wstrzymał. Ja tylko dwie konsole kupiłem na premierę, które nie miały gier i to był błąd, no i nie posiadam WiiU, a do zakupu Wii nakłoniło mnie dopiero SMG, więc biorę Switcha. Poza tym przechodzę kryzys gracza, jestem wqu na pół generacje, PS4 kupiłem dla U4 i się zawiodłem, bo nie tego się spodziewałem po TLOU, więc Switch z Zeldą jest dla mnie poniekąd zbawieniem, mam nadzieję.

 

Wiem że Zelda jest akurat takim tytułem, ale ja z zasady nie kupuję konsol na premierę, więc gdyby nie Wii U to bym miał spory dylemat. A tak spokojnie mogę sobie poczekać, i ponownie ograć najnowszą Zelde gdy pod koniec roku kupię Switch'a. Na razie sobie nagromadzę te kilka/kilkanaście gier, które mnie interesują na ten sprzęt. I w sam raz na Święta będę miał w co grać ^_^. 

Odnośnik do komentarza

1449zl konsola, 249zl gra. 

Z domu z tym nie wyjdę, więc nie będę brał zbędnego futerału czy naklejał folii. Ajfona mam 2x droższego i nic nie mam na ekranie. 

Nie wiem jak wypadną dydki w tym czymś i może mi dojdzie zakup Pro controllera- co mi się nie uśmiecha. 

 

1698zł całe zamówienie. Odbiór w magazynie komputronika.

Odnośnik do komentarza

KiG jeden z lepszych sklepów dla mnie. 

Ultimie pluje prosto na przednią szybę. Taki sklep dla graczy, a wykorzystali brak NESa Mini i sprzedawali po zawyżonej cenie. W (pipi)e mam prawa handlu, popytu i podaży. Ja tam nic nie kupie.

A w tych molochach typu mm nie lubię kupować. Mam (pipi)ca na pkt kartonów i opakowań. Zawsze są wgniecenia po tych taśmach. Dłużej oglądam karton niż sam sprzęt więc drażni mnie jak każdy narożnik ma wgniecenie od tych pasków. Co zrobić.... 

Edytowane przez iluck85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę stracili w moich oczach przy podnoszeniu ceny (pierwsza godzina).

 

Poza tym zakup u nich nie jest niczym premiowany (żadne punkty, zniżka na przyszły zakup etc).

 

każdy wtedy podnosił bo samo CQE co chwila jeszcze zmieniało cenę :dunno: podobnie było z mini nesami, ale fakt, mogli poczekac i rzucić jedną, 100% pewną cenę, ale wiadomo, że o klienta trzeba walczyć od pierwszych minut.

 

No niby nie jest premiowany, ale masz reflinki przynajmniej ;) no i co do zniżek itd itp, KiG zazwyczaj i tak oferuje najlepsze ceny gier na Nintendo :dunno:

Odnośnik do komentarza

Musieli podnieść ceny bo samo zamieszanie wywołało Nintendo i Conquest, gdzie i tak przynajmniej nasz Czeski dystrybutor pokazał klasę bo udało im się obniżyć cenę gier na Switcha (ponownie) a osoby, które złożyły wcześniej preorder na Zelde dostały obniżoną cenę. No chyba że dla kogoś 210zł a 260/270zł nie ma różnicy to nie wnikam. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę stracili w moich oczach przy podnoszeniu ceny (pierwsza godzina).

 

Poza tym zakup u nich nie jest niczym premiowany (żadne punkty, zniżka na przyszły zakup etc).

Jak nie ma jak są. Każdy zakup to określona liczba punktów, które można przekształcić na rabat. Plus cześć produktów może mieć trochę niższą cenę, ale to widać po zalogowaniu. Edytowane przez adasiulko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...