Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

gramy w 1 2 switch xd

na pijacka impreze moze byc xd

 

zelda szykuje sie goty.

 

ps. na 65 calach guwno rozmazane bez tekstur (yano mowi, ze horizon ma lepsza grafe :sorcerer:  :sorcerer:  :sorcerer:  :sorcerer: )

A tak serio jak na taka hybryde wyglada to bardzo dobrze, roslinnosc jest swietna, animacja w zeldzie wreszcie na kozaku, czuc szlagi.

Poza tym - grasz w trybie handheld, wkladasz do stacji i od razu grasz na tv, jest git).

Odnośnik do komentarza

o (pipi)a jaki motyw :O :O :O

Wibracje sa punktowe na calej dlugosc joycona :O :O :O

Jest taka minigierka w 1 2 switch w ktorej obracajac joycona trzeba zgadnac ile jest kulek w srodku - i to kierwa czuc, niesamowite :O


ps. darek ma skilla w dojeniu krow

Odnośnik do komentarza

Wibracje rzeczywiscie sa znacznie bardziej "szczegółowe" czuc ze wibruja na gorze albo na dole itp

W tej gierce z kulkami "w padzie" gdy sie nim kręci rzeczywiscie czuc jak by cos w srodku sie przewalało

 

JEDNAK

 

Nie jest to az tak dobre jak na reklamach żeby móc po wibracjach stwierdzic ile jest kulek w środku. Czuc roznice miedzy 2 a 5 ale żeby precyzyjnie cos okreslic to wątpliwa sprawa

 

Mimo to takie precyzyjne wibracje mi sie podobają i to jest plus

 

 

Zelda na malym ekranie robi wrażenie bo jak na przenosna konsole jest naprawde spoko

Jednak na tv to wyglada mocno średnio a to mnie boli bo planowalem uzywac swicha jako stacjonarki do monster huntera. Hmm

 

No i konsola sie mocno grzeje. Jak stała w doku z włączonym jedynie menu to czuc gorąc bijacy do gory jak sie przyłozy rękę. Podobny efekt jak przy wywietrznikach w laptopie - wieje ciepłem

 

 

Jak narazie potrzymuje swoje zdanie - jak wyjdzie dobry monster i pokemony to mocno pomysle o zakupie. Obecnie nie mam potrzeby

Odnośnik do komentarza

No i konsola sie mocno grzeje. Jak stała w doku z włączonym jedynie menu to czuc gorąc bijacy do gory jak sie przyłozy rękę. Podobny efekt jak przy wywietrznikach w laptopie - wieje ciepłem

No jak do wylotu powietrza rękę przykładasz to ciepło będzie, tutaj nie ma zaskoczenia. Bardziej chyba ważne jakie temperatury osiąga w miejscach, gdzie się ją trzyma i czy to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

raven potem juz jej nie brałem do ręki więc nie wiem jak reszta sie nagrzała, joycony sie nie będą grzać więc pewnie raczej sie nie będzie dotykało nagrzanych miejsc grając,

 

i w sumie konsola bez joyów jest mniejwiecej wielkości dużej komórki , ale z joyami na szerokość jest wielkości sporego tabletu więc nie jest ko kieszonsolka tylko plecakosolka ;p

 

i co do joyów - nie mieliśmy gry która pozwala grać na dwóch joyach jak na dwóch padach (12switch trzyma sie tylko jednego jedną ręką) ale są one jednak małe, w jednej ręce leżą spoko, ale trzymanie tego maleństwa w 2 łapach np w mario kart będzie raczej mało wygodne

 

no i ten uchwyt na joye do grania na TV jak dla mnie mocno niewygodny, rozłożenie klawiszy dziwne i mocno odmienne od typowych padów, tak mocno mi sie nie spodobał że chyba już bym wolał grać poprostu trzymając każdego joya osobno  luzem a nie w formie pada - bo trzymanie osobno po bokach ciała jest calkiem wygodne

w sumie ten uchwyt to najsłasza część jak dla mnie

 

pro-pad wydaje sie spoko, osobiście wole pada do pleya, a pro-pad mocno przypomina pada do xboxa, więc dla mnie wygoda nie była idealna ale wykonanie jest ok

 

 

to wszystko powyżej to tylko luźne spostrzeżenia i przemyślenia po krótkiej zabawie tak BTW

Edytowane przez Yano
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...