Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jest moze ekipa na PS4 ktora pomogla by mi ubic Callusa w ten weekend. Do tej pory z naszym klanem robimy wszystko wlasnie oprocz bossa. Uzbieralo sie troche zetonow i chcialbym w koncu odblowkowac benedykta i je wydac:) Mam dwie postacie gdzie mam save na bossie. Tytan 305 i Hunter 304. Dajcie znac to wysle zapki na psn.

Odnośnik do komentarza

Jezu a ja się dziś 2 godziny męczyłem z ludźmi na sztafecie. Z poprzednią ekipa zrobiliśmy raz dwa ale na psach oczywiście połowa musiała wyjść :/ Zacząłem więc z inna ekipa no i klops.... 305lighta a ja rajdu nie ukończyłem :/

 

to tak samo jak ja :D bo w ekipie zawsze ktoś nie ma czasu albo akurat nie może :)

Odnośnik do komentarza

A ja wciąż nie mogę normalnego zrobić. Dziś z randomami robiłem od początku i na sztafecie oczywiście 10 wipeow na samym końcu, bo 3 tylko dobiegało. Znów 2 godziny z życia wyjęte bez sensu. Już mnie to tak irytuję, że chyba sprzedam tę grę. Nie mam żadnej dobrej stałej ekipy, a jak robisz coś z randomami to nawet (pipi)anych 10 minut nie poświęcą by głupiego tutoriala obejrzeć i za każdym razem trzeba od nowa tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza

No mam i korzystam. I co z tego jak większość po tym jak się dowiaduje że nie mam emblematu za ukończenie to mnie odrzuca, a ci co chcą spróbować to nie potrafią nawet zapamiętać że mają ubić psiona po otwarciu bramy w gauntlecie. Serio próbuję już od kilku tygodni zrobić ten raid i nic z tego.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie te caly ps4 pl community to patologia. piszesz albo nikt sie nie odzywa albo zapraszaja dodajesz do znajomych a gosc pisze ze on teraz nie robi poczym za godziny patrzysz a gosc robi raid z kims innym. w jedynce ludzie jakos czesciej sobie pomagali, mam ponad 200 zetonow i ch.j wielki dwa bombelki bo nie mam zrobionego bossa wiec nic nie odblokuje. U nas w klanie problemem jest to ze regularni gracze sa ale albo problem z netem u kogos, albo domowe obowiazki nie daja sie dograc (wiekszosc z nas ma dzieciaki, robote wiec ciezko zebrac sie wczesniej a wiadomo jak to jest jak zaczyna sie rajd o 22giej;)Wszystko poza bossem mamy dograne fajnie i szybko leci ale bossa jeszcze nie robilismy. WisnieR wysle zapke to moze sie jakos uda zebrac.

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

ja teraz będę przez dłuższy czas out (urlop 3 tyg), ale tak jak jestem na PSN, to zawsze się można umówić na raid. Z nowymi ludźmi niestety nie jest łatwo, bo żeby w miarę sprawnie szło potrzebujesz około 4 ogarniaczy na 2 nowych.  A i tak jest sporo tłumaczenia,  bo Lewiatan jest baaaardzo mechaniczny. Pyknięcie go z nowymi osobami zajmuje tak mniej więcej 2 wieczory po 2-3h (wiadomo,  czasem szybciej). 

 

Na D2app/LFG też możesz szukać ale to jest bardzo losowe. Czasem trafisz na ekipę wesołych ogarniaczy, którzy przeciągną cię przez cały raid w godzinę (na Oryxie w D1 pamiętam tak trafiałem, bo zaczynałem grać jak już każdy miał raid obcykany),  a czasem na ekipę kompletnych głąbów, którzy nic nie umieją.

Odnośnik do komentarza

@froncz

Najgorzej jak trafisz na ekipę choleryków którym wydaje się że wszystko umieją.

 

Raid jest dosyć wymagający stąd ciężko zebrać ekipę, tak jak pisze WisnieR nie ma 'januszowania'.

Na prestige jeszcze gorzej, jedna słabsza osoba wystarczy żeby pogrzebać całą ekipę.

U mnie na liście siedzą tylko najwięksi hardcorowcy, trzeba przeglądać grupy i liczyć na szczęście.

Dobrym pomysłem będzie zapisanie się do jakiegoś aktywnego klanu

Odnośnik do komentarza

dokladnie - wrog, caly czas powtarzali, ze bedzie w patchu po premierze, nie chce mi sie teraz tego szukac. Odpływ ludzi od tej gry z dnia na dzień jest tak duzy, ze podobno activision licznik wylaczylo xD Tak sie rozwiazuje problemy u Activision! 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...