Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem na PS4, ale że froncz mnie wykolegował to nie mam z kim chodzić na raidy ergo po co grać. Dam jej jeszcze jedną szansę na One, bo tam jest community, ale poczekam z tym na premierę dodatku.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

przecież nigdy Ciebie nie było kolego xD na PS4 dalej też jest grane klanowo.

 

Ja jak wróciłem z urlopu tydzień temu to dalej gram sporo - nałóg to nałóg - ale bardziej rekreacyjnie. W weekend bym łupnął trialsy, może jakiś raid bo ze 3 tyg nie robiłem, ale na takiego Iron Bannera to nie mam ochoty zupełnie

 

Ten przedwczorajszy stream z aktywności to jakieś nieporozumienie #2tokens1blue

Edytowane przez froncz piotrewski
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Kolego, a na XOne będziesz? Jeśli dobrze kojarzę to masz i wersję na One i na PS4.

 

Mam obie wersje, ale gram tylko na PS4. Mam już postać co ma 301 bodajże i drugą na 51. Na X1 mam dokładnie 0 postaci :usmiech:

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, froncz piotrewski napisał:

to jak tam, trialsy w weekend? @Paolo de Vesir@raven_raven? Kiełbachy do góry i golimy, czwartego się znajdzie.

 

Kolego złoty, najwięcej czasu będę miał w niedzielę, ale postaram się wpaść i jutro i dziś (ale nie obiecuję jako, że mam plany).

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, p3r3z napisał:

mam do kupienia uzywke za grosze. warto? byly jakies dodatki do sciagniecia w nowce?(bronie i inne duperele)

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

śmiało możesz brać wszystko w grze jest do wydropienia

Odnośnik do komentarza

Bungie trzęsie porami i odpuściło stream z dlc. Mają wydać jakieś duże oświadczenie na stronie i tyle... Nawet nie chce wiedzieć jak wyglądałaby chat na twitchu podczas transmisji XD Ciągła beka z kłamania nt XP, itd. Najgorsze jest to, że ludzie myślą, że się coś zmieni, a w rzeczywistości po prostu czekają aż burza uciechnie, a oni dalej będą robić swoje.

Dlc ogram, ale pewnie po tygodniu już cała zawartość będzie ograna po 5 razy i znów czekanie na kolejne... W sumie dobrze, jest zbyt dużo dobrych gier, żeby marnować czas na D2 w takim stanie jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza

Mam cichą nadzieję, że jednak wezmą się do roboty. Diablo 3 potrafili znacznie odmienić, chociaż zajęło im to trochę czasu. No i było to jakiś czas temu, nastawienie mogło im się zmienić już.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...