Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

88GB bedzie zajmowac nowy dodatek z aktualizacja na PS4. Sporo jak na takie ubogie dlc, ktore pewnie starczy na pare godzin.
Ehh, tak się kończy jak się nie potrafi czytać ze zrozumieniem... 88gb to wymagane wolne miejsce podczas instalacji dodatku, a cała gra z dlc zajmuje 44gb. Samo dlc będzie ważyć około 6gb, może nawet mniej.
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie Mroka to daleko zajdziecie xD.

88GB jest potrzebne podczas instalacji patcha ze względu na to jak działa system w PS4. Dużo plików z DLC i aktualizacji zastąpi już obecne na dysku, ale cała ta przestrzeń potrzebna jest podczas operacji rozpakowywania/kopiowania.

Edit: a i to chyba jak się grę na czysto instaluje. Ja nie moge pobrac expansion passa bo jakis avatar nie chce sie dodac do kolejki pobierania i jest blad. Fajnie. 

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, raven_raven napisał:

Słuchajcie Mroka to daleko zajdziecie xD.

88GB jest potrzebne podczas instalacji patcha ze względu na to jak działa system w PS4. Dużo plików z DLC i aktualizacji zastąpi już obecne na dysku, ale cała ta przestrzeń potrzebna jest podczas operacji rozpakowywania/kopiowania.

Edit: a i to chyba jak się grę na czysto instaluje. Ja nie moge pobrac expansion passa bo jakis avatar nie chce sie dodac do kolejki pobierania i jest blad. Fajnie. 

Będziesz mógł pobrać dopiero jutro o 17:00 (tzn już dzisiaj bo już jest 5.12.2017)

Edytowane przez jaro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem na X1X i HDR działa bez problemu. Po patchu gra prezentuje się kozacko. Trochę tam wcześniej pograłem na PS4 Pro i jak dla mnie na X1X rozdziałka jest wyższa. No zdecydowanie lepiej to wygląda. No ale pewnie tak to odbieram dzięki świetnemu HDR'owi, którego nie uświadczyłem grając na PS4. 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Cała zawartość ukończona w przeciągu 3, góra 4 godzin i to z przerwami... Fabuła miejscami ciekawa, ale co z tego jak wszystko trwa tyle co odcinek serialu? Przez 90% standardowo walimy do wszystkiego co się rusza i tyle...

Najgorsze jest to, że ten caly Nieskończony Las już po paru razach wychodzi bokiem, a robiąc Przygody ma się go po prostu dość... Biegnij, zabij żółtego mobka, otwórz drzwi i tak do zesrania. Wszystko z tego dodatku jest oparte na tej miejscówce, gdzie chyba jej głównym zadaniem jest sztuczne wydłużenie rozgrywki, nie widzę innego sensu istnienia tej lokacji. Oczywiście sparrowa nie można odpalić, bo po co... Jeszcze byśmy za szybko to zrobili.

No i ten Public Event... O ja (pipi)ie... 2 skrzynie na koniec panie! Taki loot panie! (pipi)! 2 tokeny i niebieski item... Czytając reddita to jest standard, nic więcej tam nie leci, nawet na heroicu...
Heroiczne przygody mogą być wyzwaniem grając solo, ale przez większość czasu ziewałem ściągając powoli kolejnego mobka z jakąś tarczą. Modyfikatory z Nightfalla dali do Przygód. Oczywiście heroiczne wersje tylko na Merkurym, więc całe 3 sztuki. Brawo!
Heroic Strikeów jeszcze nie miałem okazji grać, także tutaj się nie wypowiadam, ale wiem że nie mają modyfikatorów, także tego... Wyzwania wielkiego raczej bym się nie spodziewał, nie wiem jak z nagrodami, ale patrząc na całą resztę to można się tylko domyślić.

Mapki do pvp nowe są fajne i ładne. Ale co z tego jak fundament tego trybu nadal pozostaje kiepski, a trybów sami wybierać nie możemy. Przecież trzeba ludziom wciskać na siłę supremacy na okrągło...

Jeśli chodzi o nowe bronie i armor to jak pisałem kiedyś, osoby odpowiedzialne za design do zwolnienia. Rekordem jest set z nowego raidu, który wygląda jak robak... Okej, parę egzotyków fajnie wygląda, ale to kropla w morzu miernoty i monotonii. Do tego jeszcze te całe ornamenty, człowiek miał nadzieję na coś fajnego, jak z odświeżonych raidów D1, jakieś świecidełka, itd. A tu co? Jajco, jakieś inne malowanie, bazgroły na pancerzu i nic poza tym.

Okej, pozostaje jeszcze raid i w nim cała nadzieja na coś ciekawego. 12 grudnia wejdą jeszcze te Masterworksy, ale czy to będzie jakiś deal breaker? Wątpię w to mocno.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Ins napisał:

Odpaliłem na X1X i HDR działa bez problemu. Po patchu gra prezentuje się kozacko. Trochę tam wcześniej pograłem na PS4 Pro i jak dla mnie na X1X rozdziałka jest wyższa. No zdecydowanie lepiej to wygląda. No ale pewnie tak to odbieram dzięki świetnemu HDR'owi, którego nie uświadczyłem grając na PS4. 

Na pewno no i na PRO też widać gołym okiem poprawę rozdzielczości. Spodziewałem się takiego dodatku, jedyne co mnie kusilo to przejście go z HDR, ale niech giną... 

Odnośnik do komentarza

Za infinite forest powinno się Bungie je.bać maczetami. Nowy social space i 'planeta' też bekowa. 

 

Główne story: Fabularnie dno - fabułę można streścić dosłownie w jednym zdaniu - NIC tam się nie dzieje. Gameplayowo dno, na duży plus - grafika i design, jak zwykle top notch

 

Zobaczymy jak raid lair - wygląda spoko, ale pewnie będzie zawód. Crucible jeszcze nie sprawdzałem, więcej za bardzo nic nie ma. Poza Eververse :dynia:

Odnośnik do komentarza

Wiecie co Bungo odje,bało? Wszystkim, którzy nie wbili jeszcze platyny i nie kupili DLC zamknęli możliwość zdobycia wszystkich osiągnięć. Nightfalle i prestige raidy jeśli dobrze zrozumiałem zostały zablokowane dla ludzi bez dodatków. W trzy je,bane miesiące po premierze. Na PC to w ogóle w dokładnie 42 dni xD. Przecież to jest kpina w ch,uj.

 

Jeden z popularniejszych tematów teraz na /r/DestinyTheGame to ten o tym, jak oddać gierkę ze względu na to, że stała się po prostu wybrakowana.

Pełno ludzi już oddało u MS gierkę albo np. w Amazonie fizyczną kopię. Do tego stopnia, że MS przestał w pewnym momencie refundować i skontaktował się z Destiny co jest grane. Dostali odpowiedź, że "sprawa jest rozwiązywana" i z tego powodu zaprzestali refundów. Sony oczywiście ma wyje,bane na graczy jak zawsze i nic nie oddają.

 

Chowam w spoiler linka bo się pogląd generuje i zajmuje pełno miejsca.

 

W sumie to bawię się dobrze, ale niedobrze mi jak widzę te DLC po trzech miesiącach, skandal z naliczaniem XP itd. itp. Nie powiem, gdybym nie kupił to cieszyłbym się z tego faktu. Za rok, dwa ta gra może być warta wydania ze 100-150 zł na jakąś kompletną edycję, ale teraz to jest dymanie bez mydła.

edit: k,urwa nie cierpię tego, że nie mogę edytować bb code'u posta. Wsadziło mi część tekstu w spoiler i nie mogę teraz nawet tego zmienić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupujesz gierke na premier bo chcesz sobie postrzelac. W miedzy czasie przechodzisz Assassina,, Mario, dodatek do Horizona oraz jakies zalegle stosiwa z tego roku. Odpalasz sobie Destiny  zeby sobie porobic pif paf i co sie okazuje?? Po trzech miesiacach od wydania za gre 269 zl mozna ja spusucic w kiblu. Przeciez to jest zlodziejswto i zwykle s(pipi)ysynstwo ze zabiera sie ludzia cos co jest podstawowa funkcja na konsoli jak zdobywanie pucharkow. Niech zdechna

 sorry za ta czcionke ale nie wiem co przestawilem :)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...