Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

Ja również pograłem troszkę wczoraj i dla mnie beta jak narazie na plus, fakt, mapy trochę mniejsze, te na ktorych gramy w WWII wielkością sa praktycznie takie same jak Combine z BO3, ale to dla mnie na plus, nie znoszę kamperstwa.

Strzela się przyjemnie, odgłosy broni raczej średnie, ale tragedii nie ma.

Graficznie jest poprawnie, ale gdy staniemy w miejscu to textury słabiutkie.

Odnośnik do komentarza

Nie ma co ukrywać - to wciąż typowy CoD, gdzie TTK jest masakrycznie krótki, jednakże wolniejsze poruszanie się postaci oraz otoczka IIWŚ sprawiają, że nie mam ochoty wyłączyć tej gry po pierwszym meczu tak jak to było w przypadku bety ostatniego CoD. Może to też wina sentymentu do pierwszych odsłon serii... Natomiast nowy tryb wojny uważam za porażkę - ani trochę nie umywa się do Operacji znanych z BF1. Mapy są za ciasne, a walka przy celach zbyt przewidywalna (na moście zawsze będzie walka snajperów, przy pozostałych celach walka w zwarciu i spamowanie granatami). Gra z włączonym trybem HDR wygląda całkiem ładnie, czasami zdarzają się spadki poniżej 60 FPS. Tekstur szczegółowo nie podziwiałem.

Odnośnik do komentarza

Gram na PS4 Pro i kompletnie nie czaje jak można się do tekstur przypierdalac. Ta gra to zyleta, na dodatek z płynnością której na obecnej generacji konsol w BF znowu nie zobaczymy... Oglądając filmy z rozgrywki też podchodziłem sceptycznie, a jak jeszcze przeczytałem że będzie HDR na silniku z Quake 3 to już w ogóle dynia, a jest powrót do korzeni, ze świetnymi mapami i grafika która wraz z HDR i większą głębia kolorów, wysoka rozdzialka zyskała tyle, że mimo starego silnika potrafi zachwycić... Miałem omijać szerokim łukiem, a pewnie wezmę na "Blantmana".

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Od pierwszej zapowiedzi oczekiwałem, że będzie to najlepsza cześć call of duty od 2010 roku (black ops 1). Wolniejsze tempo gry uzyskane dzięki usunięciu egzoskokow, klimat 2 wojny światowej, lepsza oprawa graficzna to tylko jedne z wielu zalet jakie można było już wcześniej zauważyć na materiałach promocyjnych, ale czy rzeczywiście gra sama w sobie też jest taka dobra? Oto moje plusy i minusy po zagraniu paru meczy:

 

Plusy:

 

- mapy, a konkretnie ich layout (niezależnie od dywizji zawsze będziemy mogli sobie poradzić na konkretnych fragmentach mapy) oraz różnorodność pod względem wyglądu. Każda z dotychczasowo zaprezentowanych map ma totalnie inna kolorystykę i klimat przez co każda wydaje mi się być ciekawa.

 

-gunplay. Matko wreszcie te bronie maja jakiś odrzut przez co nauka strzelania z nich daje więcej funu + różnica pomiędzy noobem, a prosem będzie jeszcze większa. Do tego koniecznie trzeba też podkreślić fakt, że strzelanie że snajperek w tym codzie jest chyba najbardziej miodnym ze wszystkich codow ever ^^

 

-brak gówna, mam tutaj na myśli rzeczy które kompletnie mi nie pasowały do całości gry lub ją psuly, jak np.: RC-XD w Black Ops 1 albo przesadzone perki w MW2(Commando)

 

-gra jest wolniejsza od poprzednich odsłon,a ja zawsze byłem fanem tych spokojniejszych części. Duża w tym zasługa wolniejszego poruszania się postaci oraz braku egzoskokow.

 

-wyczekiwany przeze mnie klimat 2 wojny światowej jest bardzo ale to bardzo mocno obecny w tej grze. Lubię też te takie małe smaczki jak podkładanie w trybie war ładunku C4 co przypomina mi mocno CoD2 (nostalgia się uruchamia za każdym położonym ładunkiem :D)

 

-tryb war, super sprawa. Bardzo fajnie, że cele jakie mamy w trakcie gry są różnorodne i nie ograniczają się tylko do przejęcia danego fragmentu mapy (trzeba np zbudować most lub prowadzić czołg do danego punktu na mapie, jak w overwatch). Mam nadzieję, że w pelnej wersji będzie więcej map do trybu war i że będą się one od siebie mocno różniły (narazie wiem, że potwierdzony został tryb war na plaży w Normandii)

 

-grafika. Gra wygląda zdecydowanie lepiej od poprzedniej części, wyczułem spory przeskok. Nie rozumiem ludzi którzy narzekają na ten aspekt gry.

 

-interfejs wygląda bardzo elegancko, wizytówki i emblematy też są idealnie wpasowne w klimat gry, nie ma różowego swiecacego się gówna

 

-podoba mi się idea dywizji, tego, że możemy każda z nich oddzielnie levelowac i wraz z coraz większym poziomem będziemy mieli więcej atutów konkretnych dla danej dywizji (np.: dywizja airborne jak się nia długo gra dostaje dłuższy sprint)

 

-cały system unlockow w tej grze jest świetny, bo oprócz dywizji, mamy też do levelowania podstawowy level naszej postaci oraz weapon level. Nie za dużo ani nie za mało. Do tego dodajmy, że podczas levelowania dostajemy żetony służące do odblokowania konkretnej rzeczy (np.:bron, perk, nowa dywizja), a więc nie wystarczy już wbić tylko wystarczająco wysokiego poziomu, żeby mieć dana broń tylko trzeba na nią dodatkowo poświęcić uzyskany wcześniej żeton, super sprawa, przypomina mi Black OPS 1

 

- bronie, bronie, bronie. Każda broń w tej grze mnie jara :D Nie wiem czy wy też tak macie, że jak widzicie STG-44 i możecie nim zagrać kolejny mecz lub MP-40 lub Springfield to się bardziej jaracie niż jak bierzecie jakąś futurystyczna plastikową pukawke w Infinite Warfare. A spróbojcie sobie zagrać tym shotgunem na dwa pociski używając amunicji podpalajacej to w ogóle poczujecie orgazm :D

 

Minusy:

 

- TimeToKill mimo, że wiekszy niż w poprzednich odsłonach to nadal mógłby być dla mnie jeszcze tyciutke większy

 

- Mapy. Podoba mi się ich layout i różnorodność, ale na pewno mogłoby być parę większych mapek, bo jak narazie wszystkie są dosyć małe.

 

Jak narazie to tyle, wracam do grania kolejnych meczy i jak coś jeszcze ciekawego zauważe to będę pisał. Ogólnie rzecz biorąc podtrzymuje zdanie, że to będzie najlepsza cześć call of duty od czasów Black Ops 1 z tym, że wiadomo, jak ktoś nigdy nie lubił tej formuły i przy żadnym codzie nie bawił się dobrze to niech nie oczekuję, że nagle ten cos zmieni ;)

 

Miłego grania wszystkim i do zobaczenia na serwerach :D!

Edytowane przez Janush
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Ten murzyn od Expeditionary XDDD 

 

 

ATENSION

 

 

Dobra pograłem półtora meczu, usunąłem. Trzeba być serio masochistą, żeby grać w to zamiast idealnego Battlefielda. Może kogoś bawi ginięcie co 5 sekund, plastikowe bronie, dźwięki XD, jakieś naloty kurwa, snajperki z przybliżeniem x10 na mapach takiej wielkości, że po spojrzeniu na lunetę widzimy ścianę, o tych kobietach i ich krzykach to już nie wspomnę. Żołnierz się ślizga, jakby jebany na łyżwach jeździł. Jak odblokowałem KOLIMATOR, to tak parsknąłem śmiechem, że ślina doleciała do telewizora. Dziękuję bardzo. Ale widać, że istnieją koneserzy i takich gier.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Nie daje rady juz. To chyba bedzie drugi rok z rzedu jak nie biore CoD'a na premiere.

 

 

Ten murzyn od Expeditionary XDDD 

 

 

ATENSION

 

 

Dobra pograłem półtora meczu, usunąłem. Trzeba być serio masochistą, żeby grać w to zamiast idealnego Battlefielda. Może kogoś bawi ginięcie co 5 sekund, plastikowe bronie, dźwięki XD, jakieś naloty kurwa, snajperki z przybliżeniem x10 na mapach takiej wielkości, że po spojrzeniu na lunetę widzimy ścianę, o tych kobietach i ich krzykach to już nie wspomnę. Żołnierz się ślizga, jakby jebany na łyżwach jeździł. Jak odblokowałem KOLIMATOR, to tak parsknąłem śmiechem, że ślina doleciała do telewizora. Dziękuję bardzo. Ale widać, że istnieją koneserzy i takich gier.

 

 

Dwa lamusy z bólem du.py.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ten murzyn od Expeditionary XDDD

 

 

ATENSION

 

 

Dobra pograłem półtora meczu, usunąłem. Trzeba być serio masochistą, żeby grać w to zamiast idealnego Battlefielda. Może kogoś bawi ginięcie co 5 sekund, plastikowe bronie, dźwięki XD, jakieś naloty kurwa, snajperki z przybliżeniem x10 na mapach takiej wielkości, że po spojrzeniu na lunetę widzimy ścianę, o tych kobietach i ich krzykach to już nie wspomnę. Żołnierz się ślizga, jakby jebany na łyżwach jeździł. Jak odblokowałem KOLIMATOR, to tak parsknąłem śmiechem, że ślina doleciała do telewizora. Dziękuję bardzo. Ale widać, że istnieją koneserzy i takich gier.

Jaki ty masz malutki rozumek. Nawet w temacie gierki musisz być faszystą

Odnośnik do komentarza

Zagrałem meczyk i gra to totalny powrót do korzeni z nowymi elementami taktycznej rozgrywki.

Znaczy jedyny powrót do korzeni jest taki,że chodźmy na nogach Xd ale z tym drugim elementem to coś wspaniałego, idziesz sobie Jankesem patrzysz a tu afroamerykanin siedzi sobie w kącie ,myślę sobie no pewnie mój a tu (pipi) strzela mi w plecy nazista krzycząc radośnie ajm rilouding.

Najlepszy codzik od lat.

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja przekonałem się do sensu preordera grając w tryb wojny. Nie jest jakiś idealny, jest i tak szybki i short w porównaniu z Operacjami BF1, no ale z tej całej puli to i tak jak dla mnie oferuje jakieś najciekawsze wyjście. O ile potem liczba map/scenariuszy będzie się zgadzać to będzie grane, już teraz z fajną ekipą mecze są całkiem satysfakcjonujące. 

Odnośnik do komentarza

Ej ale wiecie, że to beta i tutaj mamy tylko 3 mapy dostępne? :p W pełnej wersji na 100% będzie parę większych mapek, a to, że te w becie są małe to decyzja twórców, którzy chcieli, żeby gra była intensywna, a nie kwestia ograniczeń technologicznych lub braku umiejętności Sledgehammmer Games.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...