Skocz do zawartości

Telefony


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Miał ktoś kiedyś styczność z tymi podrobionymi telefonami co są na allegro? s(pipi)hone bodajże, identyczny jak prawdziwy iPhone tylko, że bez jabłka, nawet antena tv, odbiera niby tvp1,2 i polsat, jakies tam bajerki, ładowara, kabel pc, pamiec 16gb za 120zł. Psują się jakoś mega szybko czy jak? A może na zewnątrz wygląda jak ajfon, a środku masakra?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://mobtech.inter...omia,nId,644235

 

0001SWHOWTELS6GQ-C116.jpg

 

Rafipol z Radomia (do tej pory producent elementów oświetleniowych) postanowiła spróbować sił na rynku smartfonów. Dzięki tej decyzji powstał smartfon Rafipoled L21
Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Panowie Xperia S czy T? Wiem, że ten drugi jest mocniejszy, większy i ma go James Bond ale czy jest sens dopłacać te 3-4 stówy jesli na 90% rzeczy, które będę z telefonem robił wątpię (tak myślę) aby jakąś szczególną różnicę odczuć? Aparat niby lepszy ma T i nie chodzi mi o samą wielkość matrycy ale podobno jakość zdjęć lepsza. Procek wydajniejszy ale przy procku s-ki wątpię (ponownie tak mi się wydaje) aby przez najbliższe miesiące (lata?) poza grami coś na tyle wykorzystywało podzespoły aby telefon nie działał płynnie. Wielkość ekranu 4,3 do 4,55 - oba aż nadto duże więc nie jest to dla mnie szczególnym argumentem przemawiającym na korzyść T nad S. O jakości ekranu się nie wypowiem bo nie miałem z nimi do czynienia więc nie wiem czy da się zauważyć różnice (oba telefony mają ekran HD).

 

Szukam fonu do powiedzmy tych 2000zł. Oglądałem na żywca dzisiaj parę modeli w MM i jezeli chodzi o wygląd to te nowe Xperie IMO wyglądają ładniej od reszty kompanii. SIII zraził mnie obudową i ogólnie deignem. Podzespoły owszem topowe ale tak jak mówię nie jest to dla mnie Aż taki priorytet.

 

Samsung Galaxy Nexus- wyglądał ładnie, jakośc wykonania o wiele lepsza niż w ich topowym produkcie ale o samym telefonie głośno jakoś nie jest. Ogólnie dobre wrażenie na mnie sprawił ale jednak czegoś mu brakuje.

 

Xperia P- koleś porównywał do S-ki i mówił, że jeżeli on osobiście miałby wybierać miedzy tymi dwoma to chyba wolałby nie dopłacać do eski mimo gorszych parametrów. Telefon IMO najgorszy nie był choć szczególnego wrażenia na mnie nie zrobił.

 

Ciekawie prezentował się telefon od Asusa. Fajny ekranik, nie najgorsze podzespoły ale sprzedawany tylko i wyłącznie w komplecie z Tabletem, który to nota bene działa tylko jak włożymy telefon do środka. Dziwne rozwiązanie ale cena zestawu za Tablet plus telefon- 2799zł czyni to dość ciekawym rozwiązaniem.

 

Pokazany mi został tez Xperia ion, który został przedstawiony jako brat bliźniak do Xperi T. Rozmiar identiko, podzespoły w zasadzie te same, ale różnica w cenie jest więc jak ktoś jest bardziej rozeznany w temacie to prosiłbym o konkretne porównanie.

 

Dla szukających tanie a w miarę fajnego smartfona- PRESTIGIO. Pobawiłem się nim tylko i wyłącznie z ciekawości ale za cenę 600-700zł ciężko znaleźć coś fajniejszego z 4 calowym wyświetlaczem (mówimy o nowych) przynajmniej tak stwierdził sprzedawca. Przy okazji powiedział że jeden z nielicznych telefonów, które są praktycznie bezawaryjne.

 

To tyle w zasadzie. Forumku pomóż w tej kwestii bo na święta chcę sprawić sobie nowy prezenciki nie chcę wtopy.

Odnośnik do komentarza

W środę przesiadam się z iP4 na Xperię T. Trochę impulsywny zakup, bo nawet mi ta słuchawka po głowie nie chodziła. Szedłem ostatnio obok orange, wziąłem do ręki model T i się po prostu zakochałem. Dawno żaden telefon nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Miałem brać Lumię 920, ale jednak T bardziej mi się podoba. Jak chcesz, to skrobnę za kilka dni jak się sprawuje, ale jeżeli działa tak, jak wygląda, to powinienem być bardzo zadowolony.

 

Również jestem zdania, że Sony gniecie inne androidy, jeżeli chodzi o design. Już nawet nie mówię o tej mydelniczce SIII.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Masz porównanie iONa i T. Żaden brat bliźniak. Bardziej powiedziałbym, że to wieksza Ska (podzespoly) w innej obudowie.

 

Xperie T mam od 2 tygodni i poprostu mega wypas, ekran, jakość rozmów, walkman też super, antena trzyma zasięg. Aparat spoko, zdjecia bdb jakości, nagrywanie w 1080p też jakościowo nie odstaje od topowych konkurentów no i wykonanie bajka. Mam czarnego a jest jeszcze biały i szary. Czarny ma gumowaną obudowe a biały i szary juz nie, co nie bardzo mnie sie podobało.

 

http://www.phonearen...hones/6818,7332

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Masz porównanie iONa i T. Żaden brat bliźniak. Bardziej powiedziałbym, że to wieksza Ska (podzespoly) w innej obudowie.

 

Xperie T mam od 2 tygodni i poprostu mega wypas, ekran, jakość rozmów, walkman też super, antena trzyma zasięg. Aparat spoko, zdjecia bdb jakości, nagrywanie w 1080p też jakościowo nie odstaje od topowych konkurentów no i wykonanie bajka. Mam czarnego a jest jeszcze biały i szary. Czarny ma gumowaną obudowe a biały i szary juz nie co nie bardzo mnie sie podobało.

 

http://www.phonearen...hones/6818,7332

 

Dziwne skoro T odstaje na plus od iona to czemu ten drugi ma wyższą cene?

Odnośnik do komentarza

Moze dlatego ?

 

Ion :

Zestaw zawiera:

- Telefon LT28h Xperia™ ion

- Ładowarka EP850

- Zestaw słuchawkowy MH750

- Kabel Micro HDMI - HDMI IM820

- Kabel USB EC480

- 2 X NT1 Smart Tags

- Folia/Protektor na wyświetlacz

 

Xperia T :

- Telefon LT30p Xperia™ T black

- Ładowarka EP880

- Zestaw słuchawkowy MH750

- Kabel USB EC801

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Zwrocilem swoja Lumie 820.

Sam telefon z zewnatrz jest wspaniale wykonany, robi fenomenalne wrazenie. System operacyjny zdecydownie najszybszy, najladniejszy i przyjemny (tak, wiem, ze  na razie ma mniej aplikacji, ktorych i tak nikt po tygodniu nie uzywa). Skydrive, integracja z xbox live, achievementy - wszystko zrywa gacie.

W czym wiec problem?

Otoz na jasnym tle widoczna jest siatka ekranu dotykowego (chyba). Zjezdzilem kilka sklepow i kazda 820 ma ten problem w wiekszym lub mniejszym stopniu. Problem nie dotyczy ani 800, ani 900, ani 920. N8 ma to samo (nawet gorzej).

Rece mi opadly, bylem taki zadowolony :( Na dodatek to jedyny telefon, ktory mnie interesowal i mial wymienna baterie.

 

Nie wiem, moze mialem niefart i trafilem na telefony z tej samej wadliwej partii, ale chyba wszystkie tak maja :(

JAK ZYC?

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...