Skocz do zawartości

Telefony


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie z myślą o takich rękach powstał IP6, który nawet HD nie ma, co dopiero FullHD. No nieciekawie. Dla mnie Samsung to zawsze była bateria to wymiany jak coś, ew pogrubienie telefonu o dużą baterię no i SD która się przydaje żeby tanim kosztem dodać parę GB na zdjęcia. Do aplikacji SD jest wolne ale do zwykłej foty wystarczy. A teraz? Kutwa - tyle siana za Samsunga? No bez jaj. Ja się zastanawiam nad OnePlus One. 5.5 to trochę dużo ale może przeżyję.

Odnośnik do komentarza

W sumie z myślą o takich rękach powstał IP6, który nawet HD nie ma, co dopiero FullHD. No nieciekawie. Dla mnie Samsung to zawsze była bateria to wymiany jak coś, ew pogrubienie telefonu o dużą baterię no i SD która się przydaje żeby tanim kosztem dodać parę GB na zdjęcia. Do aplikacji SD jest wolne ale do zwykłej foty wystarczy. A teraz? Kutwa - tyle siana za Samsunga? No bez jaj. Ja się zastanawiam nad OnePlus One. 5.5 to trochę dużo ale może przeżyję.

 

Ostatni raz wymieniałem baterie mając Nokie 8600 Lune. Potem byl ip4, ip5, 3 lata mam już HTC M7 i nie mam potrzeby wymiany baterii bo ten telefon i tak poużywam max 4 lata i bateria na ten okres spokojnie wystarcza. Nie wiem co ludzie maja z tymi bateriami, czy wszyscy sa jakimis maklerami co tyle rozmawiaja ze laduja swoje telefony 5 razy do pelna w ciagu dnia i zabijaja baterie po dwoch latach ?

 

SD sie przydaje ale dla mnie nie jest wymagane. mam 32GB wbudowanej pamieci - 13 Gb to same fotki, kilka GB muzyki we flacu, reszta to jakieś programy i miejsce aby telefon robil jako dysk kiedy podpinam do niego pendrive albo karte sd z fotkami z lustrzanki. Ktos moze miec oczywiscie wieksze potrzeby i musi nosic minimum 45GB muzyki ale dla mnie brak slotu na SD nie jest wadą.

Odnośnik do komentarza

Ja mam tak samo jak bizon. Ostatnio zaczalem myslec nad wymiana swojego M7 na cos innego i biore pod uwage jedynie M8 albo iphone 5s/6. M8 skreslaja dwie rzeczy - to ze jest ogromny i ekranowe przyciski, gdyby byl troche krotszy to bralbym go bez zastanowienia, a tak to czuje ze uzywanie go mogloby byc niewygodne. Tym bardziej, ze juz przy M7 czesto nie siegam kciukiem w lewy gorny obszar ekranu. W 5s obawiam sie troche 4" ekranu, wydaje mi sie ze to moze byc za malo po roku z 4,7, do tego boje sie, ze po roku po 1 telefon mocno straci na wartosci, jako ze bedzie juz dwie generacje wstecz. ip6 ma idealny rozmiar, tylko cena zabija

 

samsung/lg/nexus odpadaja przez swoja plastikowosc, sony z2 z tego co pamietam to kawal grubego kloca, do tego dosc ciezkiego, wiec tez nie dla mnie. poza tym z nakladek androida akceptuje jedynie sense, ktore bije na glowe inne nakladki.

Odnośnik do komentarza

Obejrzalem dzisiaj na mobzilli top 10 telefonow 2014 roku. Wygrala xperia z3 compact, wiec przy okazji wizyty w galerii postanowilem wstapic do sony centre. Obudowa prezentuje sie wysmienicie, nie wstydzilbym sie jej wyjac w towarzystwie htc one czy iphone 5/6. Ekran jest ok, chociaz sprawial wrazenie mniej czulego niz  w m7 (a na pewno mniej czulego niz w iphonach), za to maksymalnie odepchnela mnie od tego telefonu nakladka sony. Nie dosc ze wyglada to o wiele gorzej niz sense czy ios, to jeszcze mulilo tak bardzo, ze widac bylo klatkowanie. Nie wiem czy to wina tego, ze telefon mial poinstalowane milion aplikacji i byl ustawiony w tryb pokazowy, ale przez to mam wrazenie ze macalem telefon ze srednio-niskiej polki, a nie z premium.

 

Dotykalem tez ip6 i dostalem orgazmu trzymajac go w rece. Zdecydowanie najwygodniejszy telefon jaki mialem okazje dotykac, perfekcja. Zaraz za nim one m8. Tylko te 3k zl, ktore musialbym dac za najnizszy model to lekka przesada.

Odnośnik do komentarza

Cały wyświetlacz jest sklejony z szybką. Wymiana to jakaś rzeźnia z rozklejaniem szyby pod wpływem ciepła. Widziałem 2 takie naprawy - po jednej wpadaj kurz pod szybę, po drugiej padł dotyk po ok miesiącu. Cały wyświetlacz 500-700.

 

Widziałem Z2 na Allegro za 1200 brutto, jak masz działalność to mniej niż 1000 netto.

Odnośnik do komentarza

 

Dotykalem tez ip6 i dostalem orgazmu trzymajac go w rece. Zdecydowanie najwygodniejszy telefon jaki mialem okazje dotykac, perfekcja. Zaraz za nim one m8. Tylko te 3k zl, ktore musialbym dac za najnizszy model to lekka przesada.

 

To może na allegro się rozejrzyj? Nówki są już za 2600, więc używane jeszcze taniej. 

Chociaż i tak polecam dołożyć do 64GB, bo ja osobiście mam 5S 32GB i ostatnio musiałem trochę go wyczyścić, bo brakowało miejsca :P

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Kupiłem przenośną ładowarkę od TP Linka. Zaje,bista sprawa. 10 400 mAh zamknięte w zgrabnym plastikowym pudełku. Ładuje się to 6 godzin i jeżeli wierzyć testom, to powinienem móć naładować iP6 3 razy z hakiem do pełna. Czasy ładowania nie odbiegają od czasów ładowania z kontaktu. Minusem jest to, że w zestawie nie ma zasilacza i muszę używać kostkę od iPada.

 

bMmzjci.jpg

 

Gabarytowo też nie ma tragedii.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Szukałem teraz smartphona do maks. 6 stów, ale dziś wpadła mi w ręca Xperia Z1, tyle, że ma peknięty ekran i nie działa dotyk. Warto naprawiać? Ile to powinno kosztować, żeby nie dać się zrobić w wała? Telefon mi się bardzo podoba i wolę go naprawić niż kupować nowy o gorszych parametrach. Tylko, czy mi się to opłaci?

Odnośnik do komentarza

Jest tu parę osób które mają jakąś zetkę, jaki macie "poziom" w apce Xperia Lounge? Piszą że dla właścicieli zetek aplikacja ma być w wersji gold co łączy się z jakimiś bonusami typu darmowe motywy normalnie płatne na Google play itd. Jak bym nie kombinował to nie mogę przejść z tego normalnego poziomu na golda na swojej z1c. :/ 

Odnośnik do komentarza

HTC M8 jest raczej dobrze oceniany poza aparatem i ramką. Na M9 nie czekaj, już wiadomo że nagrzewa się do prawie 55 stopni więc Samsung nie oszukiwał jak stwierdził że nie wsadzi do S6 Snapdragona 810 bo się przegrzewa. Jest jeszcze OnePlus One ale zaraz zdrożeje przez spadające euro :-(

Odnośnik do komentarza

Chyba 5ty raz to piszesz ;-) Ja dziś dostałem Oneplus One. Narazie świetny tylko lekko zółtawe przebarwienia mam czyli klej nie związał na dole ekranu noni wielki w cholerę. Jutro w pracy lampą UV poświecę to pewnie zwiąże. Czytałem że nawet na światło słoneczne wystarczy.

 

Na razie mam baterii 40%, leciałem z 70% i mam ponad 2 screen on time plus kupa zabawy i przerzucenie rzeczy. Czyli główny zarzut co do starego fona tu nie ma zastosowania, tam po 2.5h SOT musiałem ładowarki używać. Czystego andka miałem już wcześniej więc wiem jak działa świat bez nakładek ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...