Skocz do zawartości

Telefony


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Gość Orzeszek

Pytanie od nooba, mam półtora rocznego samsunga galaxy s4, telefon starsznie szybko sie rozładowuje i ładuje się (pipi) długo, praktycznie ciągle jest na kablu, inwestowac w nową baterie? zamiennik czy orginał brać? czy wyyebać szrota?

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No to czekam, albo szukam lepszej oferty na Galaxy S III.

Jeśli nadal aktualne, to jeżeli nie masz nic przeciwko Windows Phone i mógłbyś dołożyć stówkę, to poleciłbym Nokie Lumie 735. Sam wziąłem niedawno na abonament w orange i bardzo sobie chwalę. Spełnia wszystkie podane przez ciebie wymagania, a ekran OLED jest świetny. :) Z tego co widzę, to na allegro nówki po 699.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio Orange wyszło z twarzą.

Miałem kiedyś Xperię T: będąc w Chinach, po niecałym roku użytkowania się zepsuła (kręciłem filmik, zaczęła się wieszać i wyłączać, po czym totalnie zwariowała). Oddałem na gwarancję, zwrócili naprawioną, po miesiącu przestała się ładować (ikonka ładowania się zapalała, ale nie ładowało). Znowu gwarancja, potem po powrocie okazało się, że port karty SIM nie działa. No i po raz trzeci do naprawy.

 

Idę odebrać telefon, okazuje się, że dali mi XPERIĘ Z1 Compact. Bez tłumaczenia. I w sumie jestem zadowolony, bo telefon jest dużo lepszy niż poprzedni :fsg:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja z OlloClip dla iPhone 5s. Bardzo fajne. Właściwie używałem tylko makro 10x i 15x, bo to fajna zabawa. Widać wszystkie kropki na oczach muchy i mini niteczki w materiałach. Rybie oko i co tam jeszcze jest to mi niepotrzebne, ale zdjęcia makro przy sprzedaży czegoś na allegro, aby uchwycić detal, albo jeśli podróżujemy i lubimy robić zdjęcia natury bo bardzo fajna sprawa. Bardzo porządnie wykonane są te obiektywy i jeśli ktoś tak jak ja, używa telefonu jako swojego głównego i jedynego aparatu fotograficznego nawet na wakacjach to to dobry zakup. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

W sumie nie wiem gdzie się zapytać więc pytam tutaj.

Po jakiś 1,5 roku standardowe słuchawki od SGS2+ poszły do "nieba". Kupiłem jakąś taniochę, pochodziły miesiąc i padły. Więc teraz wolę się zapytać.

Czy to:

http://allegro.pl/oryginalne-sluchawki-samsung-i9300-galaxy-s3-siii-i5055739471.html

jest ok?

Dodam, że oryginalne dołączane do zestawu wytrzymały dosyć długo jak na tyle czasu słuchania, chociaż nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie.

Jestem w tym totalnie zielony. 

Odnośnik do komentarza

W sumie nie wiem gdzie się zapytać więc pytam tutaj.

Po jakiś 1,5 roku standardowe słuchawki od SGS2+ poszły do "nieba". Kupiłem jakąś taniochę, pochodziły miesiąc i padły. Więc teraz wolę się zapytać.

Czy to:

http://allegro.pl/oryginalne-sluchawki-samsung-i9300-galaxy-s3-siii-i5055739471.html

jest ok?

Dodam, że oryginalne dołączane do zestawu wytrzymały dosyć długo jak na tyle czasu słuchania, chociaż nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie.

Jestem w tym totalnie zielony.

Bardzo polecam AKG Y15 do kupienia za ok. 80 zl. Są dostępne w kilku kolorach, świetnie grają, maja też wbudowany suwak regulacji głośności, a do słuchawek dorzucają szczelne i poręczne etui. W tej cenie nie ma nic lepszego.

 

Za20zl więcej masz Y16 z tym co wyżej + wbudowany mikrofon z możliwością odbierania połączeń.

Odnośnik do komentarza

Ja mam M7 i nowe M9 dla mnie to porażka niestety. Praktycznie nie mam na co wymienić telefonu. Bawiłem się ip6 ale jest dla mnie nieporęczny, za cienki - no generalnie nie lezy mi w ogóle. Mój znajomy miał podobnie, kupił kilka dni temu nowego 5s.

 

Samsung to dla mnie porażka - to nie jest marka premium i wysoka cena tego nie zmieni. Czekać 6 generacji aż w koncu przestana nas raczyc plastikiem ? To nie dla mnie. W dodatku na fotkach Galaxy S6 jest brzydki mimo nowych materiałów.

Jakieś motorole, nokie, nexusy mnie nie interesuja - w ogole mnie nie kreci ze procesor ma 8 rdzeni. Niech sobie ma nawet 30 rdzeni, i tak nic tego nie wykorzystuje w systemie. 

 

Poza HTC jeszcze Sony jest fajne, ma Z3 compact ale nie moge przebolec brak full hd. Nie mam pojęcia czy zrobią lepsze Z4 compact. A 5 cali to już dla mnie za dużo, to co mam teraz to max na moje ręce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...