Skocz do zawartości

.:marioo:.

Xbox 360 - pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam (już) dokładnie jak to było z 360tką... 

natomiast problem miksowania headsetu z dźwiękiem gry tam przewijał się nieraz - dlatego w One MS to naprawił.

przypuszczam, że problem 3-ciego kanału na jack'u tutaj będzie ciężki do zniwelowania, niestety 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość ladygaga

13a7ef0f18542bb4e57e7394890be63e_big.jpg

Generalnie mam drobne pytanie: czy w grze gears of war 2 była odnotowana spora ilość bugów, napotkaliście takowe, czy tez jest to spowodowane sporymi lagami (gram w trybie co-op) poprzez abonament xbox live. 

Konsola podpięta przewodem do routera. Pełno bugów, jak np. dźwięk piły z lancera, to już wtedy trzeba zrestartować grę lub załadować ostatni checkpoint, czasem zabite boty stoją w miejscu i zmniejszają się i znikają, już nie wspomnę o lewitującym Marcusie, czy też aortę którą trzeba było przeciąć lancerem to sama z siebie sklejała sie, oddzielała :D . Nie jest to częste oczywiście, ale odnotowałam już z 4-5 błędów. 

Edytowane przez ladygaga

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grałem w lutym w lokaknym coopie. Całą grę tak przeszliśmy i to jeszcze na XOne, a wydaje mi się że jednak gra trochę gorzej, minimalnie chodziła niż na X360. Jednak poza okazjonalnymi spadkami animacji właśnie przez BC żadnych bugów nie uswiadczylismy. Więc może jakość łącza ew. wina XLive.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość ladygaga

ma ktoś save z gry wiedźmin 2 akt III gdy przechodzę Geraltem z wiedźmą Filippa eilhart i z Iorwethem w tunelu żeby dostac się do jej komnaty ? Autozapis i savey przestały działać na wspaniałej konsoli... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość ladygaga

Pewnie że się da, ale już nie trzeba - przeszłam wiedźmina i oceniam grę na 8, za loadingi i ten błąd z zapisem gry. O niebo lepsza od pierwszej słabej części. Każdemu kto chciał pomóc bardzo dziekuję, mierzejX tobie też. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja w końcu będę musiał to skończyć. Problem w tym, że kiedyś po roku przerwy nie potrafiłem się odnaleźć. Chyba będę musiał zacząć od nowa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość ladygaga

w Forza Horizon 2 na xie 360 sa w ogóle jakieś efekty pogodowe ? Trochę nudno jest, tło wygląda jakby z ps2, mało aut npc po miescie, troszkę zawiedziona jestem, wygląda jakby od niechcenia port z xone a nie jakby robili od poczatku kod zoptymalizowany pod 360. 

Edytowane przez ladygaga

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No niestety wersja na 360-tke jest mocno kasztaniasta (wygląda gorzej niż jedynka, brak efektów pogodowych, bardzo ograniczony freeroaming)

Ale jak już kupisz Xboxa One to koniecznie zagraj ponownie - świetna gra 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość ladygaga

Chyba przejdę to co mam do ogrania i pod koniec roku przyatakuje xbox one, gears of war 3 też jakaś kichowata na tle 2, odpaliłam 15 minut, i mnie odrzuciło nie wiedzieć czemu :( Nie tyle graficznie co taką sztampą jedzie fabularną. 

Hitman Absolution za to dość przyjemnie wygląda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

FH2 zdecydowanie na X1 polecam. Fajnie, że to wyszło jeszcze na X360, ale to różne gry właściwie są. GoW3 też jakoś mi nie weszło, a 1 i 2 ograłem. Na X360 w tym momencie coraz mniej gierek, których by nie było we wstecznej. Polecałbym już tylko takie perełki jak Ace Combat 6 na przykład.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fight Night Round 4 bym powiedział. Przynajmniej mój brat w to grał mnóstwo godzin a boksem się w ogóle nie interesuje. Z tego co wiem to w sumie i tak za dużo gierek w tym stylu nie ma, jak już to jakieś wrestlingi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość ladygaga

Boks lubie, wrestling to nie moje klimaty. Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się Fight Night Champion bardzo podobał. Nie dość, że zmieniony silnik, dzięki czemu zawodnicy zyskali fajne cieniowanie, to jeszcze bardzo fajny tryb fabularny, który ma historyjkę lepszą niż niejeden film bokserski.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wasze top na x360. Znajomy kupil i pyta w co sie gralo na 360. Ja nie wiem. Moge wygooglować tylko. 

GoW 1-3, wszystkie Halo, Orange Box, Mass Effect 1-3, Red Dead Redemption, Dark Souls 1-2, Dance Central jak ma dziewczynę, Mortal Kombat, Castle Crashers, Call of Duty 4: Modern Warfare, Kameo, GTA IV-V, Skyrim i Fallout 3 plus New Vegas, jak lubi wyścigi to Forza. 

Xbox 360 to chyba najlepsza konsola do grania kanapowego poprzedniej generacji. Masa gier z kampanią dla dwóch graczy. 

Edytowane przez Ukukuki
  • Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiedzmin 2

Alan Wake

Dead Rising (to już średnio aktualne bo wyszedł remaster na ps4/xo)

Mark of the Ninja

Rez HD

Trials Evolution

Lost Odyssey

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znajomy to "rusek" i takie chce tez zalozyc konto, a nastepnie sciagnac na nie gry z marketu. Da sie tak zrobic, zeby zaplacic zagraniczna karta, czy bedzie odmowa? Karta bedzie Irlandzka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Xbox 360 to chyba najlepsza konsola do grania kanapowego poprzedniej generacji. Masa gier z kampanią dla dwóch graczy.

Co poza Gearsami? I jakimiś Lego/Raymanami?

Ed. Powyżej: jeśli chodzi o X360 to tylko jedna waluta do konta jest przypisana. Musi założyć inne konto. A w innym regionie to tylko zdrapki. Karta tylko w regione w którym jesteś.

Edytowane przez marbel007

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak na tej samej konsoli. Ja przez lata miałem 2 konta USA i PL. działało wszystko na krzyż. Chyba konsola musi być dla takiejkonsoli ustawiona jako główna. Ja nic nie robiłem bo miałem tylko na 1 konsoli przez lata. Działały nawet dlc. Euro 2012 do Fify wymagało tylko zalogowania się drugim padem na drugie konto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta