Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Litwin81

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Litwin81

  1. Litwin81 odpowiedział(a) na L@sk@ temat w SpartakuS
    Chodzi o to że to co napisał ma sens,bo każdy odpis traktujesz jak atak na siebie(zresztą więcej jest takich użytkowników)a czasami po prostu wystarczy powiedzieć"o tego nie wiedziałem",ale skoro napisałeś że nawet ja ciebie nie wkurzałem,to uznaj że tego posta nie było,cenie sobie nasz rozejm
  2. Litwin81 odpowiedział(a) na L@sk@ temat w SpartakuS
    A kufa jak skromność Dorosłem i trochę mi przeszło obnażanie każdej głupoty w twoich postach,do tego nazwałeś mnie funflem i jesteś moim spartacusowym bratem Co do tej całej spiny(nie wiem czemu w tak szlachetnym dziale jak doping) kto kim jest na forum to i tak zadecyduje sesja letnich fotek chodzi o to, że rzucasz się jak dzieciak. twój elementarny poziom dystansu do swojej osoby wynosi zero. jakąkolwiek krytyke odbierasz jak atak na siebie i z pianą na ryju lecisz z kontratakiem. zero wyczucia, jakbyś miał jakieś ograniczone kontakty z ludźmi i nie umiał się zachować, dostosować do sytuacji. najlepsze rozwiązanie, jakie wymyśliłeś swego czasu, to odwracenie się plecami, czyli ignore. w sumie dobra dobra podkładka, żeby nie odpisywać, mimo że wciąż można zerkać przez ramie. a jaki byłeś dumny z tego ignora, taki lepszy, dojrzalszy, przypominałeś ciągle o tym - o, paczta, ignoruje, ale mam zayebisty dystans, widzicie to ?....jak dzieciak. no i to ciągłe liczenie na poklask, plusikowanie kolesia, kiedy mnie hejtuje, a ciebie propsuje.......żenujące. to co ? skoro już mi się wyrzygałeś na monitor i rozładowałeś złość jak jakiś w(pipi)iony dzieciak, to OFICJALNIE widzisz moje posty, czy tylko wpadłeś tak na szybko wymierzyć sprawiedliwość ? bo od razu mówie, czuje niechęć do twojej osoby i twojego charakteru z tak wielu już powodów, że nie ma szans na rurki z kremem. możesz dalej bunkrować się za ignorem jak baba, albo rozgrywać to z głową i szukać równowagi w przyrodzie. ja łatwo nie odpuszczam, ale nie jestem też jakimś szajbusem. no ale ty z koleji potrafisz tylko sie rzucać i pruć, co pokazały twoje liczne zwarcia z różnymi osobami. czyli albo rage, albo lizanie się po jajkach. ciężka sprawa. warto czasem przeczytać coś ze zrozumieniem, zanim góre wezmą emocje i najprostrze instynkty. chyba nie powinieneś mieć z tym problemó, odpisując takiemu prostakowi ? a jednak. yes yes yes kur.wa yessssssss Nie wierze no po prostu nie. Kazi niech to będzie puenta twojego wywodu, twojego dystansu itp. No i sam powiedz no jak ja moge nie zajrzeć co ty napisałeś. Przeciez to miód na moje serce. Wiem że to zaburzy nasz wątły rozejm, ale Kazub trafił z problemem w 10 i twoje wypowiedz nie jako wpisuje się w ten post.Z całej tak długiej wypowiedzi nie ustosunkowałeś się do tego co chłop chce przekazać,tylko przyczepiłeś się że zapomniał napisać "w" i gloryfikujesz ten wyczyn,szkoda
  3. Litwin81 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Nie rozumiem,cola to nie smakołyk?
  4. Litwin81 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Czekolada też,polecam przed siłką.
  5. Litwin81 odpowiedział(a) na L@sk@ temat w SpartakuS
    Dziwne,jak jedzie na teściu to wie co jest w ampułce,raczej co do stężenia nie może mieć pewności.
  6. Litwin81 odpowiedział(a) na Harbuz temat w Klub Smakosza
    Uderz w stół a odezwą się nożyce
  7. Litwin81 odpowiedział(a) na Harbuz temat w Klub Smakosza
    Yano to prawda co piszą o rudych?Że jak ostatnio formatowałeś kompa to złapałeś wirusa?
  8. Litwin81 odpowiedział(a) na L@sk@ temat w SpartakuS
    Może nie umiał sobie strzała zrobić,a co wbija to pewnie wiedział.
  9. Litwin81 odpowiedział(a) na L@sk@ temat w SpartakuS
    Ale miał wbić sobie czy temu co przywiózł?
  10. Litwin81 odpowiedział(a) na Harbuz temat w Klub Smakosza
    Jasne rudy i dobry gen To tak jakby napisać że Yano ma celne riposty.
  11. Litwin81 odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    Najlepiej w połączeniu z kofeiną,tylko 1,3 teraz jest na cenzurowanym,także dużo wy(pipi)ek może być.
  12. Litwin81 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Ale nie pobudzi,a o to im chodzi.
  13. Litwin81 odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    Chciałbym
  14. Litwin81 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Serio?Na tych jeszcze bardziej kontrowersyjnych słodzikach?A to nie wiem,nie słyszałem.Tylko niestety chcąc mi udowodnić że się mylę,zagubiłeś sens stosowania coli w połączeniu z kawą,gdyż miała ona stanowić źródło węgli/energii,a jaką energię uzyskasz ze słodzików.?
  15. Litwin81 odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    Ja mam dostęp nadal do pewnego geranium 50 mg na kapsa,do tego kofeina,teobramina,yohimbina,wyrywa z kapci,ale ja nie lubię takiej energii.
  16. Litwin81 odpowiedział(a) na L@sk@ temat w SpartakuS
    Samej deki lepiej nie bierz,nie bez powodu ludzie łapią na niej stan"deka dick " czyli po prostu nie staje,tzreba ją łączyć z teściem.
  17. Litwin81 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Chodzi mi głównie o cukier z takiego napoju,sacharoza słabo jest wykorzystywana na cele energetyczne,te fosforany to najmniejszy problem,nie powodu o sacharozie mówią biała śmierć.
  18. Litwin81 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Lepsze,bo tam cukrem jest glukoza a nie sacharoza jak tutaj i mało bo mało,ale ma minerały a nie fosforany,które je wypłukują.
  19. Litwin81 odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    Ok uznaje.
  20. Litwin81 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Nie chodzi o pro zdrowotność,to naprawdę środek czyszczący z rdzy,pomyśl jak to musi tyrać flaki,no i spora ilość fosforanów na bank nie sprzyja naszym kościom.
  21. Litwin81 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Nie lepiej wypić carbo z kofeiną?Przecież cola to syf do czyszczenia rur.
  22. Litwin81 odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    Nie obwiniaj mnie że nie zrozumiałem co chciałeś przekazać,bo ja tylko odnoszę się do słowa pisanego,nie wiem co myślisz.
  23. Litwin81 odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    Z tym dwa razy dziennie to zbiłeś mnie z tropu,aż myślałem że odpisujesz komuś innemu,bo ja na ten temat nic nie wspominałem.
  24. Litwin81 odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    Pompery wg. kabiego obciążają serce ale już dorian na geraminie,substancji podobnej do efedryny nie
  25. Litwin81 odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    Czyli stack kreatynowy,szczerze to nie wiem co ciebie tam pobudziło

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.