Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Rebirth


Rekomendowane odpowiedzi

Remake ma mieć trzy części. Rebirth dopiero na zimę 2023. W tym tempie nie zdziwię się, jeśli w ostatnią zagramy dopiero na 30 rocznicę serii. ;)

 

Ale dobrze, że ciągną jednak temat. Miałem obawy, że porzucą ten projekt, albo znajdą sposób, żeby go jakoś ukrócić.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Sep napisał:

Nie spodziewałem się że tak szybko Part II wyjdzie. Chociaż pewnie znając życie i tak przesuną na 2024. No ale czekam i pewnie już do tego czasu się zaopatrzę w ps5.

Jezeli gra jednak wyjdzie w 2023, to w jednym roku dostaniemy dwa duże Fajnala (XVI). 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

No ciekawe, jak to wszystko upchną w trzech częściach. Mimo to wygląda świetnie, szkoda, że ominie kloca.

 

Nie grałem jeszcze w remake, ale czy to nie jest tak, że opowiadają tę historię jakby od nowa i równie dobrze całość może w kolejnych 2 częściach iść w zupełnie innym kierunku niż w oryginale?

 

 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Pupcio napisał:

Kiedyś upchnęli w jednej to może dadzą radę :nosacz3:

Patrząc po tym co i ile im zostało to te trzy części to będzie chyba taka skondensowana rzecz, zobaczymy.

11 minut temu, Bigby napisał:

Nie grałem jeszcze w remake, ale czy to nie jest tak, że opowiadają tę historię jakby od nowa i równie dobrze całość może w kolejnych 2 częściach iść w zupełnie innym kierunku niż w oryginale?

Może i tak, Nomura jest zdolny do wszystkiego, ale Part I dość wiernie trzymał się kluczowych wydarzeń z oryginału.

Odnośnik do komentarza

To będzie jakiś fan fiction, bo dialogi w trailerze sugerują, że kwiaciarka wcale nie spadnie z rowerka + dużo było już w part 1 hintów, że Zack też żyje.

Na 100% Sony smaruje po cichu by główne FF były tylko ps console ex, bo jak inaczej wytłumaczyć, że remaster crisis core jednak dla switcha i xbąka też. 

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Soban napisał:



Na 100% Sony smaruje po cichu by główne FF były tylko ps console ex, bo jak inaczej wytłumaczyć, że remaster crisis core jednak dla switcha i xbąka też. 

Może tak byc, widac się opłaca, jrpg nigdy jakos super sie sprzedawaly na xboxach i tak. FF15 zeszło ponad 10 baniek, z tego xbox to 1 banka.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jak ktoś mógł skończyć Remake part1 i wciąż mieć wątpliwości, że to sequel.

 

TAK TO JEST SEQUEL.

 

Anyway, nie podoba mi się tylko że nie spuścili w kiblu całkowicie Crap Core tylko będą ciągnąć tego Zacka na siłę, nie mówiąć o Gackt'cie (lol) i cąłej reszcie tego cyrku. Mogli to zaorać :/.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 17.06.2022 o 10:04, Soban napisał:

Na 100% Sony smaruje po cichu by główne FF były tylko ps console ex, bo jak inaczej wytłumaczyć, że remaster crisis core jednak dla switcha i xbąka też. 

nie Square Enix mówi że to z powodu super szybkiego SSD :balon: No ale może ktoś w to uwierzy

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie dałeś się złapać, bo clickbait polega na tym że zaintrygowany klikniesz przeczytać dalej, a jednak nie zaszedłeś do, hm, końca samego nagłówka gdzie nikt nie ukrywa że piszą o tym że gra nie wyjdzie na PS4 jak większość obecnych hiciorów plejstejszyn.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...