KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Marvel's Spider-Man 2
Będzie zabawa, typowa konsolowa, ultralekka i hiperprzyjemna, DOPRACOWANA na day1 zabawa :).
- NETFLIX
-
Forza MOTORSPORT
Gra nic nie kosztuje? A to abonamenty są za darmo . No niestety M$£€ poszedł drogą Netflixa, niestety dla graczy im się udało. Na forum widac przeważa ta grupa myśląca, że Xbox Game Studios wyda jeszcze kiedyś grę pełną na premierę za przysłowiowe 4 złote, ale spoko za kilka lat Wam się znudzi :). To w jakim stanie wyszła Forza i Redfall to jest policzek w graczy, Starfield jedynie zasługiwał na uznanie, w aspektach dopracowania. To nic innego jak open beta.
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
Fakt, ale inna sprawa, że żadne poważne studio jeszcze gry na UE5 nie zrobiło.
-
Baldur's Gate 3
Wszystkie te próby w BG3 i ogólnie zagadki można rozwiązać bruteforcem w razie czego, np. Używając umiejętności latania w tej próbie o której wspominałeś, albo zabijając zjawę w innej itd. itp.:)
- Forza MOTORSPORT
- Forza MOTORSPORT
-
The Lords of the Fallen (aka dwójka)
Alan Wake 2, Spider 2, Hydraulik nowy - wszystko w tym miesiącu.
-
The Lords of the Fallen (aka dwójka)
I tak wszyscy tylko czekają na ten ogromny dodatek do Eldena :). Gwiezdne Wojny z rudym to też w sumie soulslike jest xD.
-
The Lords of the Fallen (aka dwójka)
Kłamali na trailerach, przeciętniacy są przeciętniakami. Pinokio to soulslike do zagrania z tego roku.
-
Baldur's Gate 3
- PERSONA 3
- Baldur's Gate 3
- Silent Hill 2 Remake
There were achievements here. It's gone now... Odkąd gram w horrory, każdy release Silenta wygląda tak samo dramatycznie, SH2 i SH3 grałem już po premierach, SH4 jeszcze było umiarkowanie dobre, potem dramaty, brak dat, jakieś przepisywanie, zmiany devów, ta gra na Vitę xD, potem crap i ogólnie depresja, kwintesencją było oczywiście P.T. i późniejszy dramat z Kojimbo. A teraz te Bloobery też jakieś kombinacje alpejskie, jako fan Silenta mam jak zwykle za duże oczekiwania xD.- Baldur's Gate 3
Nie zgarnie, BG3 wygra TGA w cuglach, ludzie już zdążyli odkryć fenomen tej gry, minęło wystarczająco dużo czasu. Ostatnio spłynęła kolejna dycha od Gamespotu, który poczekal z recką aż do ostatnich patchy i wersji PS5, za co szacun, bo tutaj nie ma się co spieszyć. Jeszcze do kompletu wersja na Xboxa i Switcha 2 to kwestia czasu, niech każdy cieszy się tym majstersztykiem.- Baldur's Gate 3
A karty do Magicka widzieli? Uwaga spoilery na temat postaci: https://archidekt.com/decks/5185212/baldurs_gate_3_characters_spoilers- PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)
Dark Pictures to u mnie idealna seria do abonamentu, zawsze mnie kusiło wykupić, ale wpadają tak regularnie do Plusa, że nigdy tego nie robię, podobnie jak seria Yakuza.- Baldur's Gate 3
W 3cim też jest sporo, grałem Palkiem pierwsze przejście i w 3cim 2 razy mi się zdarzyło totalnie niechcący. Ogólnie fajna mechanika z tymi przysięgami, tyle, że tak naprawdę ten Upadły ma też super skille xD. przy 10 lvl postaci (tuż po walce wpadł dopiero 11) no nie powiem, trochę Dark Souls xD, ale jakoś się udało.- Baldur's Gate 3
U mnie wyszło 100h za 1wszym, głównie dlatego, że ominąłem 33% aktu 1 :D.- Silent Hill 2 Remake
Jest możliwość, że tylko testowali coś, bo nie ma nazw aczików jeszcze, co ciekawe SH2 w HD miał 27 aczików.- Baldur's Gate 3
100h pierwsze na Medium, 70h drugie na Tacticianie, ale dopiero jestem w 1/2 3ciego aktu. Więc pewnie będzie podobny czas - 100h, ale za pierwszym razem sporo ominąłem contentu, teraz mimo, że znam świat, to więcej zajmuje sama walka, bo Tactician + eksploracja terenów, które ominąłem w 1wszym.- Baldur's Gate 3
Myślałem, że grałem już dużo w BG3, a tymczasem średnia recenzja BG3 na Steam po ~400h xD tak, ale to głównie problemy konsol, w ogóle na konsoli można przełączyć na tą pecetową kamerę? To jest chyba zbindowane do sterowania, ale nie jestem pewien, bo na SD grałem z 2 godziny tylko ze sterowaniem konsolowym. Anyway kamera na PC jest dużo łatwiejsza do nawigacji.- PERSONA 3
- Baldur's Gate 3
Właśnie modularność, możliwość rozwiązania zupelnie rożnych problemów na wiele sposobów przy niesamowitym poziomie szczegółów i voice actingu w tej gierke to teraz jest dla mnie jej największy plus, spokojnie za kilka lat zrobię 3cie przejście, Baldur 1 i 2 też były w tym mocne, ale tam to głównie jednak chodziło o walkę, klasy postaci itp. Wyborów tak dużo nie było, ale tutaj te wybory to jest absolutne mistrzostwo i talent. Grając drugi raz aż ciezko mi zrozumieć, jak oni to w ogóle ogarnęli w grze komputerowej. To naprawdę jest GOAT cRPG, za dużo aspektów jest po prostu znacznie lepszych od konkurencji.- Baldur's Gate 3
Odpaliłem dzisiaj DLC do Pathfindera:WoTR, no niestety, cRPGowe życie po BG3 już nigdy nie będzie takie samo. BTW jestem gdzieś w połowie aktu 3 Dark Urge i muszę powiedzieć, że jego quest dodaje dużo do immersji w tym akcie, Tav się chowa. 170h i miłość do gierki tylko rośnie. Ewenement.