Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

MichAelis

Senior Member
  • Dołączył

Treść opublikowana przez MichAelis

  1. MichAelis odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Maja zagwozdkę ile teraz pozamawiać pudełek. VGP napisało że pierdolą i nie będą sprzedawać preorderów
  2. MichAelis odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    @Kuba0101 Mhm. Odpal sobie gierki z ps3 bez paczy za 10 lat. Kolekcjonowanie miało sens do ps2, potem to już w większości pudełko na półkę. I pudełko na zainteresowanych KOLEKCJINERÓW nadal jest dostępne przy gta6.
  3. MichAelis odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    zero downgradu. Drugi screen lepiej mi się podoba nawet.
  4. MichAelis odpowiedział(a) na Cris temat w Graczpospolita
    Może być! Plus wątki żydowskie i odklejka gotowa u mnie.
  5. MichAelis odpowiedział(a) na Cris temat w Graczpospolita
    Tez mnie to niesamowicie wkurwia. Nie wchodzić i nie odświeżać pedałom strony
  6. MichAelis odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    A bedzie polaczenie wymagane z netem? Chyba nie potwierdzili. Jeśli tak to z płytami to samo by było wiec pisze o tym, ze na pudełko nie musze czekać.
  7. MichAelis odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Ja sie tam ciesze, cala nerwówka z czekaniem na kurierów czy lataniem po sklepach odpada. Jak lord w nocy sobie odpale. Po cichu liczylem na kolekcjonerke bo zawsze mieli spoko. Skrzynka i torba z czworki czy czapeczka z piatki.
  8. MichAelis odpowiedział(a) na rastafuraj temat w Graczpospolita
    Fajnie tak zobaczyć, skąd ktoś uprawia foruming. Taki mędrek pewnie z piwnicy burdelu pisze, ofi z piwnicy chlewu.
  9. MichAelis odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    86 w nicku zdecydowanie nie rocznik
  10. MichAelis odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Na bank będą nocne premiery i paczkomaty do otworzenia o 00:00, jak przy piątce. Ktoś jest tak stary, że pamięta zawaloną premierem GTA SA na ps2 w Polsce przez cenege?
  11. MichAelis odpowiedział(a) na Daffy temat w Hardware
    I tak obstawiam kolejki i problem z zamówieniem
  12. Po godzinie jak to wkleilem wyglada ze usunęli wszystkie „ostatnio grane”
  13. https://www.reddit.com/r/gamingnews/s/wpt5o75GVm Macie cos u siebie? Kurwa mi wyskoczyly dwa tytuly i nie wiem czy sie martwic czy co
  14. MichAelis odpowiedział(a) na XM. temat w Ogólne
    Jeden z najtrudniejszych opcjonalnych. Jak jest cieżko odpuść i wróć poźniej.
  15. MichAelis odpowiedział(a) na Hubi. temat w SpartakuS
    https://www.decathlon.pl/p/_/R-p-324656?mc=8582728 Polecam takie z decathlonu. Pielucha odpinana. Sezon przejezdzilem i git Najlepiej przymierz sobie, ale rozmiarówka jest dziwna, bo mam XL gdzie w życiu XL nie mialem na sobie. Zwykle Lki noszę
  16. ile g5 77 najtaniej bylo w promkach rok temu? Jak weszło g6 to g5 juz tylko z magazynów ewentualnie? Chyba na promke po wakacjach muszę się czaić widze.
  17. Koledzy pomocy potrzebuję. Tv w sypialni jebnął i salonowy (sony 65 lcd 5letni ) sie przetransportuje a kupi nowy. Granica bólu mysle, że 10tys. Konieczne 77cali. Co tam polecacie? Wiadomo gierki i jakies netflixy.
  18. MichAelis odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS5
    Przedwczoraj preordery ruszyly, ale nigdzie nie ma xd Edit Cofam jednak empik wrzucil
  19. Trzeźwy Perez to zupełnie inna robota nie?
  20. Zawsze się śmiałem, że jak zamknę budowę i się przeprowadzimy to siądę na tarasie w leżaczku i umrę przy zachodzie słońca. Znajomy mi powiedział, że pierdolę od rzeczy, bo zawsze jest coś do zrobienia w domu. W nowym nawet? Myślałem, że bredzi, ale jednak nie. Weszliśmy praktycznie pod klucz (poza pralnią i jednym pokojem, oraz ogrodem). Pokój zrobiony dawno, pralnia tymczasowo xd czeka na zabudowę, a ogród dziubie od 3 lat, ale już finish. Ogród wiadomo można zlecić ale to od 50 kola w gore. Ale po tym już umieram, Ale pewnie zaraz remonty się zaczną (jeden pokój syna juz po ) W życiu bym do mieszkania nie wrócił, bo o tym dyskusja. Dom to dom.
  21. MichAelis odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    O widzę, że obgadujemy znajomych. Mój kumpel, który nigdy nie biegał, wyszedł i pobiegł 10km w 47min. Ot tak. 44 lata. Aktualności mu nie odmówię, jakis rower cross fit, ale wszystko amatorsko. Myślałem ze go zajebie xd Mi „lata” to zajęło.
  22. Tam maile przychodzą z patronite, trzeba anulować ich newsletter. Kurde nigdy rangi nie miałem
  23. Na budowie sa zawsze problemy nawet jak ich nie ma xd
  24. O 5 lat za szybko wydane. Trzecia część niżej niż Atari będzie.
  25. MichAelis odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Chyba na mecie

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.