Treść opublikowana przez MichAelis
-
GTA VI
Maja zagwozdkę ile teraz pozamawiać pudełek. VGP napisało że pierdolą i nie będą sprzedawać preorderów
-
GTA VI
@Kuba0101 Mhm. Odpal sobie gierki z ps3 bez paczy za 10 lat. Kolekcjonowanie miało sens do ps2, potem to już w większości pudełko na półkę. I pudełko na zainteresowanych KOLEKCJINERÓW nadal jest dostępne przy gta6.
-
GTA VI
zero downgradu. Drugi screen lepiej mi się podoba nawet.
-
PPE.pl - portal graczy
Może być! Plus wątki żydowskie i odklejka gotowa u mnie.
-
PPE.pl - portal graczy
Tez mnie to niesamowicie wkurwia. Nie wchodzić i nie odświeżać pedałom strony
-
GTA VI
A bedzie polaczenie wymagane z netem? Chyba nie potwierdzili. Jeśli tak to z płytami to samo by było wiec pisze o tym, ze na pudełko nie musze czekać.
-
GTA VI
Ja sie tam ciesze, cala nerwówka z czekaniem na kurierów czy lataniem po sklepach odpada. Jak lord w nocy sobie odpale. Po cichu liczylem na kolekcjonerke bo zawsze mieli spoko. Skrzynka i torba z czworki czy czapeczka z piatki.
-
HC ROOM'y
Fajnie tak zobaczyć, skąd ktoś uprawia foruming. Taki mędrek pewnie z piwnicy burdelu pisze, ofi z piwnicy chlewu.
-
GTA VI
-
GTA VI
Na bank będą nocne premiery i paczkomaty do otworzenia o 00:00, jak przy piątce. Ktoś jest tak stary, że pamięta zawaloną premierem GTA SA na ps2 w Polsce przez cenege?
-
Steam Machine
I tak obstawiam kolejki i problem z zamówieniem
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Po godzinie jak to wkleilem wyglada ze usunęli wszystkie „ostatnio grane”
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
https://www.reddit.com/r/gamingnews/s/wpt5o75GVm Macie cos u siebie? Kurwa mi wyskoczyly dwa tytuly i nie wiem czy sie martwic czy co
-
Black Myth: Wu Kong
Jeden z najtrudniejszych opcjonalnych. Jak jest cieżko odpuść i wróć poźniej.
- Dwa pedały
-
Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX
ile g5 77 najtaniej bylo w promkach rok temu? Jak weszło g6 to g5 juz tylko z magazynów ewentualnie? Chyba na promke po wakacjach muszę się czaić widze.
-
Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX
Koledzy pomocy potrzebuję. Tv w sypialni jebnął i salonowy (sony 65 lcd 5letni ) sie przetransportuje a kupi nowy. Granica bólu mysle, że 10tys. Konieczne 77cali. Co tam polecacie? Wiadomo gierki i jakies netflixy.
- DualSense i PSPortal
-
PlayStation Extreme #1 (1994-1996)
Trzeźwy Perez to zupełnie inna robota nie?
-
Dom czy mieszkanie? Dyskutujmy.
Zawsze się śmiałem, że jak zamknę budowę i się przeprowadzimy to siądę na tarasie w leżaczku i umrę przy zachodzie słońca. Znajomy mi powiedział, że pierdolę od rzeczy, bo zawsze jest coś do zrobienia w domu. W nowym nawet? Myślałem, że bredzi, ale jednak nie. Weszliśmy praktycznie pod klucz (poza pralnią i jednym pokojem, oraz ogrodem). Pokój zrobiony dawno, pralnia tymczasowo xd czeka na zabudowę, a ogród dziubie od 3 lat, ale już finish. Ogród wiadomo można zlecić ale to od 50 kola w gore. Ale po tym już umieram, Ale pewnie zaraz remonty się zaczną (jeden pokój syna juz po ) W życiu bym do mieszkania nie wrócił, bo o tym dyskusja. Dom to dom.
-
bieganie
O widzę, że obgadujemy znajomych. Mój kumpel, który nigdy nie biegał, wyszedł i pobiegł 10km w 47min. Ot tak. 44 lata. Aktualności mu nie odmówię, jakis rower cross fit, ale wszystko amatorsko. Myślałem ze go zajebie xd Mi „lata” to zajęło.
-
Patronite.pl
Tam maile przychodzą z patronite, trzeba anulować ich newsletter. Kurde nigdy rangi nie miałem
-
Dom czy mieszkanie? Dyskutujmy.
Na budowie sa zawsze problemy nawet jak ich nie ma xd
-
PlayStation Extreme #1 (1994-1996)
O 5 lat za szybko wydane. Trzecia część niżej niż Atari będzie.
- bieganie