-
GTA VI
O nie, ludzie na forum o grach w temacie do wrzucania sobie zakupów cyfrowych kupują gry i wrzucają do odpowiedniego tematu Tylko nie to
-
Yerba mate
Tylko uważaj, bo piwo akurat lubi się pienić i nietrudno o przelanie Myślę, że będziesz pan zadowolony
-
Yerba mate
Jak jeszcze piłem to normalnie która podeszła była zalewana, bardzo fajna rzecz zwłaszcza z zimnym browcem. Pajarito, Amanda, Cruz de Malta, co się nawinęło to myk do matera. Najlepiej wychodzi z lagerami, ipą, ogólnie jasnymi browarami, posmak yerby elegancko dodaje smaku takiej mieszance.
-
Yerba mate
Najlepszy sposób. Jak przetestujesz to daj znać, czy różnica jest faktycznie czy to na pograniczu placebo.
-
Gry za darmo na PC
Obie części RCG są turbodobrymi beat'em upami, jakkolwiek klasyczne IHNMAIMS (ten skrót to chyba cirex w czasie covidu podawał dalej jako ten śmiercionośny składnik szczepionek czy coś takiego) by nie było to jednak bardziej mi dyga na drugą gierkę. Sorry not sorry
-
Yerba mate
Terere to to prostu yerba na zimno, może jakieś konkretne marki lepiej się do tego nadają, ale nie sądzę. Tak w zasadzie yerba jest wdzięczna, bo możesz ją zalać czym chcesz - piwo, wino, woda, sok pomarańczowy, zimne mleko - co Ci przyjdzie do głowy to próbuj. Czasami efekty są kozak
-
Gry za darmo na PC
Bardziej warto zaznaczyć, że będzie też River City Girls 2
-
Growe Szambo
No tak, to miałem na myśli. Najwyraźniej sprzedawanie megakorposom zamiast plebsu pozwala na narzucenie sobie o wiele wyższej ceny. Jak tak dalej pójdzie to jedynymi graczami będą jimsony piszące "haha dorosłe chłopy a nie sprzedadzą nerki żeby kupić nową konsolę raz na pięć lat", no i elo.
- Growe Szambo
-
GTA VI
Jak pół planety Ziemia
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Iks de, gejming musi być tańszy więc podniesiemy ceny
-
GOG.COM - Preservation Program
- GTA VI
Raczej chodziło o to, żeby zaczął przyjmować zapisy, nigdy wcześniej taka sytuacja mi się tam nie zdarzyła. Nie wiem, excelka zmienił czy coś, ale przy FF7 to była inba z pudełkami niezależnie od tego.- GTA VI
Pamiętam jak właściciel tego sklepu zagotował się gdy "zgubił" mój zapis na preorder FF7 Remake o który męczyłem go od pół roku przed wydaniem gry i gdy to usłyszałem to powiedziałem mu, że w takim razie biorę cyfrę "TO NIE MOŻE PAN POCZEKAĆ TYDZIEŃ?!" - no nie bardzo i tam na TLoU2 też weź anuluj przy okazji jak nie zgubiłeś, pozdro z fartem. Jakby mógł to by mi tam przez telefon wpierdolił chyba xd- GTA VI
No kody mają region locka od zawsze, jakąkolwiek gierkę nie kupujesz to masz EU/UK/US/LATM albo jakieś jeszcze inne i bez VPN nie aktywujesz. Wiesz doskonale, kupowałeś gierki z Argentyny. - GTA VI