-
GTA VI
Jak pół planety Ziemia
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Iks de, gejming musi być tańszy więc podniesiemy ceny
-
GOG.COM - Preservation Program
- GTA VI
Raczej chodziło o to, żeby zaczął przyjmować zapisy, nigdy wcześniej taka sytuacja mi się tam nie zdarzyła. Nie wiem, excelka zmienił czy coś, ale przy FF7 to była inba z pudełkami niezależnie od tego.- GTA VI
Pamiętam jak właściciel tego sklepu zagotował się gdy "zgubił" mój zapis na preorder FF7 Remake o który męczyłem go od pół roku przed wydaniem gry i gdy to usłyszałem to powiedziałem mu, że w takim razie biorę cyfrę "TO NIE MOŻE PAN POCZEKAĆ TYDZIEŃ?!" - no nie bardzo i tam na TLoU2 też weź anuluj przy okazji jak nie zgubiłeś, pozdro z fartem. Jakby mógł to by mi tam przez telefon wpierdolił chyba xd- GTA VI
No kody mają region locka od zawsze, jakąkolwiek gierkę nie kupujesz to masz EU/UK/US/LATM albo jakieś jeszcze inne i bez VPN nie aktywujesz. Wiesz doskonale, kupowałeś gierki z Argentyny.- Cyfrowe zakupy growe!
Cofaj, możesz nawet wymienić na minus jak masz ochotę.- Cyfrowe zakupy growe!
Na klocu dopiero na 10 dni przed premierą, więc odklikanie preordera teraz nie jest żadnym zobowiązaniem, więc czemu nie.- Cyfrowe zakupy growe!
- GTA VI
Strzelałem w okolice 370-380 za standard, dobrze czasami się pomylić.- GTA VI
I dobrze, ostatnimi czasy przychylniej patrzę na pudełka, parafrazując klasyka. Niech gołą tych co muszą mieć plastik na półce do kolekcji.- NETFLIX
- GTA VI
A weź przeczytaj dlaczego- GTA VI
Nigdy w życiu nie widziałem takiego hajpu na PREORDER, tym bardziej nie widziałem takiego hajpu na PREORDER KODU W PUDEŁKU. Coś mnie ominęło? Wiem, że GTA to największe wydarzenie gamingowe tego roku, ale mam wrażenie, że każdy skraweczek informacji powoduje, że ludzie mają kisiel w majtach i dyskutują na temat PREORDERÓW xD No płacisz pieniądze i grasz na premierę, a po drodze preload będzie.- Steam Machine
6k za sprzęt do indyków to trzeba naprawdę mocno wierzyć w markę - GTA VI