-
GTA VI
I dobrze, ostatnimi czasy przychylniej patrzę na pudełka, parafrazując klasyka. Niech gołą tych co muszą mieć plastik na półce do kolekcji.
-
NETFLIX
- GTA VI
A weź przeczytaj dlaczego- GTA VI
Nigdy w życiu nie widziałem takiego hajpu na PREORDER, tym bardziej nie widziałem takiego hajpu na PREORDER KODU W PUDEŁKU. Coś mnie ominęło? Wiem, że GTA to największe wydarzenie gamingowe tego roku, ale mam wrażenie, że każdy skraweczek informacji powoduje, że ludzie mają kisiel w majtach i dyskutują na temat PREORDERÓW xD No płacisz pieniądze i grasz na premierę, a po drodze preload będzie.- Steam Machine
6k za sprzęt do indyków to trzeba naprawdę mocno wierzyć w markę- Devil May Cry 5
Ojezu, o resztę chodzi. Działa zajebiście, wygląda zajebiście, gra się w to nadal zajebiście. Jak nie przeszkadza Ci ni chuja nie rozumienie co tam się w historii dzieje to śmiało, gameplay sam się broni.- Devil May Cry 5
Może kogoś to obchodzi, ale port poza brakiem Turbo i LDK jest świetny. 60fps w handheldzie, działa jak natura chciała, wygląda świetnie i nie widzę tutaj cięć względem oryginału. RE Engine i Switch 2 to rewelacyjne combo- Steam Machine
Ciekawe czy greg kupi, w końcu tak czekał- Steam Machine
Ze SteamOS i Linuxem na "dużych" pecetach jest ten problem, że wsparcie dla Nvidii jest słabe (częściowo z winy samej firmy). To jest absolutny dominator na scenie GPU i dopóki Linux nie będzie mógł pochwalić się bezproblemowym działaniem na tym sprzęcie dopóty nie ma nawet szans myśleć o zastępowaniu Windowsa. Sam bym przeskoczył, ale jak mam się pierdolić z niedopracowanymi sterownikami jak jakieś zwierzę z lat 90 to wolę chyba windę ze wszystkimi jej wadami, ale za to działającą jak trzeba bez dodatkowych knifów- Steam Machine
No cenowo to wygląda słabo jak na sprzęt tej klasy. Nie planowałem SM i jak widać to się nie zmieni w najbliższym czasie.- Assassin's Creed: Black Flag Resynced
- Xenoblade Chronicles X: Definitive Edition
W doku jedynie trochę przeszkadza migotanie na pomniejszych detalach gdy kamera się rusza, wystarczy zerknąć na jakieś linie elektryczne i od razu wiadomo o co kaman. Ale mimo tego 60fps jest wybitne w tej grze i nawet z problemami w trybie hip hop w życiu bym nie wrócił do wersji z S1. Mam jednak nadzieję, że jak już trochę wprawy nabrali to jednak wrócą i podtuningują lekko tego patcha żeby wyeliminować tę drobnicę.- Nintendo Switch - temat główny
Na potrzeby S2 przebudowali eShop a teraz go backportowali na Switcha 1, pewnie dlatego.- Halo Campaign Evolved
Rimejk remastera bez multiplayera już nie jest eksem, iksboks ma swój- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Jimson nie przyjmuje do wiadomości, że komuś może nie leżeć zawsze dziewica? Kto by się spodziewał - GTA VI