-
GTA VI
trafił z brakiem fizycznego wydania, także ja mu wierze tym razem i lepiej żeby miał rację :)
-
GTA VI
hahahaha już mi się reakcje wyczerpały, dobrze Schabik jazda z guernikami i rufikami
-
GTA VI
No jak ma za 325 zł to nic dziwnego. btw chociaż tutaj nie chodzi stricte o UK tylko o Europe, inne kody będą dla US czy Azji
-
PSX EXTREME 346
tragiczny art tego Thiefa Wam dali, ale przynajmniej kolorki akcentów na okładce dobrze dobrane
-
GTA VI
Bundle z konsolami pojawiają się w okolicach premiery.
-
GTA VI
i tak weźmiesz to pudło
-
GTA VI
Jak będzie normalne wydanie pudełkowe to wezmę, chce mieć w kolekcji z innymi GTA, które posiadam.
-
GTA VI
Sam biorę cyfrę, ale no ten brak pudełka z płytą mnie wkurwił. Mam nadzieję, że po czasie wyjdzie coś jak było w przypadku Baldurs Gate 3 czy Alana Wake’a 2.
-
GTA VI
Cholera, to pierwszy raz kiedy Rockstar blokuje zawartość w singlu dla posiadaczy podstawowej wersji gry.
-
GTA VI
nie no gdzie 700 gb xddd 300-400 ok
-
GTA VI
AI pisało Ci tego posta czy o co chodzi?
-
GTA VI
Nie no spoko, ale po prostu nie znam pojęć, które są znane głównie graczom pecetowym. Ja mam na to wyjebane tak szczerze. Dajcie mi lepszą płynność i ostrość obrazu i jestem happy, bez rozkminiania co wynika z czego, dlatego wziąłem Pro.
-
GTA VI
nie no miałem olać ten temat na forum, ale hype robi swoje, teraz sobie przypomniałem dlaczego chciałem to zrobić
-
GTA VI
ja pierdole xddd jak jakieś forum PC format
- GTA VI