-
GTA VI
nie no gdzie 700 gb xddd 300-400 ok
-
GTA VI
AI pisało Ci tego posta czy o co chodzi?
-
GTA VI
Nie no spoko, ale po prostu nie znam pojęć, które są znane głównie graczom pecetowym. Ja mam na to wyjebane tak szczerze. Dajcie mi lepszą płynność i ostrość obrazu i jestem happy, bez rozkminiania co wynika z czego, dlatego wziąłem Pro.
-
GTA VI
nie no miałem olać ten temat na forum, ale hype robi swoje, teraz sobie przypomniałem dlaczego chciałem to zrobić
-
GTA VI
ja pierdole xddd jak jakieś forum PC format
- GTA VI
- GTA VI
-
GTA VI
gdzie tu downgrade? zwłaszcza, że masz inną porę dnia
-
GTA VI
Zależy od screena, te ze skórkami w edycji Ultimate, fakt, średnie, ale te z pojazdami w błocie czy kajaku albo łodzi przepiękne.
- GTA VI
-
GTA VI
Nowy cenowy próg za grę AAA może nie będzie wyznaczony przez Rockstara, ale możliwe, że koniec fizycznych wydań już tak.
-
GTA VI
Masz takie wydania pudełkowe „pre-ordery” z samym kodem, może o to chodzi.
-
GTA VI
- GTA VI
-
GTA VI