Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

XM.

Senior Member
  • Dołączył

  1. XM. odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    IMO jak na poziom mistrzowski nadal są za trudne, a nagrody w samych skrzyniach nie odzwierciedlają trudu włożonego w ten proces.
  2. XM. odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Da się- teleportuj się. Ale dojdz do momentu, ze nie możesz popchnąć fabuły dalej bez wyjścia, zrib teleport, załatw co masz załatwić i dopiero wroc bo to już będzie droga do zakończenia.
  3. Popierdolone to dlc i oni za to jebane gowno krzykneli ponad 100 zł xD Spędziłem prawie 140h w podstawce i czekałem jak na nic innego jak na to dlc, ale chuj im w dupe - zobaczyli, ze średnio się sprzedało i pokazali fucka wszystkim którzy kupili.
  4. XM. odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Byla, ale niebo a ziemia remake vs og. Og od 4 aktu to była pogoń do zakończenia fabuły, tu o wiele bardziej to rozwinęli.
  5. XM. odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Tzn. To jest fabularnie uzasadnione na tle następnych części, ale IMO już lepiej jakby nie dali zabić niektórych bohaterów albo żeby zniknęli w momencie jak jest TEN moment bo traci na tym immersja.
  6. Jest 1/16 - 1/32 oznaczałoby 64 drużyny w fazie pucharowej
  7. XM. odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    BUTT grałeś w og? Masakryczna była ta lokacja tam - ładnie ja tu poskładali z duchem zagadek z oryginału. Dodatkowo o wiele mniej przeciwników. Ogólnie piękna zmiana. A enklawa orków to ciekaw jestem czego oni nie dali rady wlozyc do remaku bo gdzies w wywiadze gosc mowil, ze mnostwo rzeczy nie udało się wpakować. Co mi się nie podoba to brak jakiegokolwiek wpływu na swiat i dialogi
  8. XM. odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Ja jedyny bug wkurwiający to te zanikanie dźwięku i crashe, ale to przed pierwszym patchem. Potem już dobrze
  9. 800 za xsx to tam juz chuj, ale to 500 za xss to xDDD
  10. XM. odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Ale to na bazowych tak? Bo na pro normalnie to wygląda
  11. XM. odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Gdzieś czytałem, że ktoś porównał z mieczem gomeza i gorszy DMG zadaje
  12. XM. odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Odnoszę wrażenie, że dwuręczne nie są już tak przepakowane jak jednoręczne - mając miecz na jedną łapę 85 zadaje prawie tyle samo ciosów by zabić przeciwnika jak używając np. miecza gomeza albo dwuręcznego z 100 orków. Może jak krytyk siadzie to więcej, ale szczerze mówiąc już wolę jednorącz chodzic
  13. Wygląda lepiej niż segz. Fajny ten tryb rogalika.
  14. XM. odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Nie no bez szans, że tak późno - jedynkę robiłi od zera w 7 lat - mnóstwo czasu przepaliłi na system walki i wplecenie gothicowych rozwiązań do cyklu postaci. Na spokojnie jakby teraz usiedli to 2029 możliwy - spodziewać się rozrostu firmy o 15-20 osób co da 70 i pójdzie gładko. A Noc Kruka imo wpleca w główna ośkę jako większą część wątku.
  15. XM. odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Kurde te nowe misje super. W og to praktycznie robiło się wszytskie subquesty w pierwszym, może troszkę jeszcze w drugim rozdziale i koniec - fabuła aż do samego końca. Tutaj co rozdział ktoś nowy zaczepia i daje misję - misja w czwartym rozdziałem z podróżą do nowych górskich regionów na północnym zachodzie, no pięknie. I te rozwinięcia misji i lokacji z oryginalnej wersji, zmiana miejscami Diego z Miltenem w misji z kamieniami - fajne, małe zmiany które na twarzy fana jedynki dają uśmiech. Co jeszcze zajebiste i uwielbiam jak gra na to odpowiednio reaguje - musiałem pójść na nową misję i pomoc pysdzie od magów wody na plaży. Od pierwszej scenki było czuć, że coś jest nie tak, aż do finału gdzie miałem przy sobie odpowiednią rzecz bo wcześniej odwiedziłem odpowiednie miejsce i stąd te zmiany dialogów i scenek. Lubię takie szczegóły.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.