Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Pupcio

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pupcio

  1. Szkoda że te lalki takie drogie no ale albo sie płaci albo kupuje kitowca gulugulugulu
  2. Pupcio odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Masakra że za 3 tygodnie ten chłopiec będzie martwy
  3. Pupcio odpowiedział(a) na Kazuo temat w MANGA&ANIME
    Wieczorem obadam to 100 metrów bo Run With The Wind był goty. Nigdy nie moge wyjść z podziwu ile mi sie podobało sportowych anime gdzie dane dyscpliny mam totalnie w chuyu a jakimś cudem nie idzie sie oderwać od ekranu jak sie śledzi losy anime chińczyków
  4. Pupcio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Bo co? Bo z Japonii rasisto?
  5. Pupcio odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    no tam były na trailerach jakieś plaże czy inna symulacja time square więc może nie będzie tak źle, chociaż czuje że będą właśnie dominować takie scenerie jak w demku
  6. Pupcio odpowiedział(a) na Rozi temat w PS5
    No coś w tym jest. Grzeczna do bólu, ładne postapo każdy lubi. Chociaż wolałem jak uncharted nosił to miano
  7. Pupcio odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Dziękujemy za porównanie panie cycu1
  8. Pupcio odpowiedział(a) na Rozi temat w PS5
    Fajne roboty i walka z nimi, post apo świat i graficzka. Fajnie było odkrywać co do tego doprowadziło no ale dla mnie to i tak była pierwsza gra od sony przy której sie zmęczyłem. Ja nie lubie, ale chyba całkiem okej seria natomiast nie rozumiem jak można z niej robić główną serie konsoli xD
  9. Pupcio odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Cena odpowiednia, vibe gry z ery ps3, dla mnie sie podoba. Po kumi gumi ufam dla capcom w nowych ip w które zagra 10 osób hehe
  10. Pupcio odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Haha
  11. Pupcio odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Kilka nowych scenek, ale paruje te zombiaki Leonik boży Najciekawszy chyba moment jak Leon mówi że 6 osób z raccoon umarło na to samo. Sam jest zarażony to jestem ciekawy czy to jakiś wirusik z opóźnionym zapłonem i reszta postaci też to ma, licze że ktoś z outbreaka jeszcze sie pojawi kurcze
  12. Pupcio odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Jestem pod wrażeniem jak śmiga ta gra na switchu 2. W trybie przenośnym troche rozmazaniec ale płynny, natomiast w doku ta gra nie ma czego sie wstydzić. Co prawda w porównaniu z "normalną" wersją włoski i cienie troche odstają no i brak tych odbić na powierzchniach troche odbiera uroku, ale jest naprawde dobrze. O residencika chyba można być spokojnym
  13. szkoda mógł wyjść nowy exowy bloodborne a chłopy postanowili robić jakieś multi ścierwo na assetach których nie wykorzystali z innych gier
  14. Pupcio odpowiedział(a) na DarkStar temat w Ogólne
    Kiedyś chyba spróbuje chociaż po ograniu demka wyszedłem z wrażeniem że na dłuższą mete to może być irytująca gra, ale to chyba jak z death stranding musi zaskoczyć
  15. Nie ma szans że zrobią krok wstecz przy dużej zeldzie. Nawet chińczyk głównodowodzący o tym mówił
  16. Pupcio odpowiedział(a) na Damk temat w MANGA&ANIME
    Też może kiedyś nadrobie bo jak tyle razy skończyłem gre to by wypadło zaliczyć no ale po pierwszym epie byłem zniesmaczony tą oprawą i wyłączyłem
  17. Pupcio odpowiedział(a) na Figuś temat w Seriale
    Chyba była mowa o 5-6 sezonach Dla mnie sezon był okej, ale imo groszy od pierwszego. Za dużo wątków, gdzie ten bractwa stali i murzyna to jest taka katorga do oglądania że miałem ochote to skipować. Ghoul, Pan House, Lucy i jej tatusiek bardzo fajny. Nie podobało mi sie za bardzo rnk i legion i ogólnie jako fan new vegas mam troche mieszane uczucia bo z jednej strony super było zobaczyć znane miejscówki, ale z drugiej mam wrażenie że twórcy (i to tyczy sie też gier bethesdy) robią z tej serii zwykły kabaret i nawet te poważne wątki ciężko brać na serio. No i
  18. kurde gta 6 chyba w tym roku jednak to nie zapowiedzą mi znowu rdra
  19. Pupcio odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Nom, trzeba powoli sie ewakuować z sieci web do końca miesiąca
  20. No ja ps1 to zerowy hajp, przez to ostatnie wydanie kosa. No nie wiem co tam można dać więcej poza grami które nie zmieściły sie w tamtym wydaniu
  21. Widziałem że w pragmacie nie jest tak stabilnie jak w re9 i graficzka też troche gorsza no ale to sie obada demko. Z re7 i re8 niedawno był jakiś panel z chinolami gdzie pokazywali gameplay no i co. Wygląda i działa jak re7 i 8
  22. Forumowi analitycy najlepsi na rynku
  23. Pupcio odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Tak narazie konsekwentnie trzymają sie tego hoscpicjum. Też już nic nie oglądam chociaż chyba przed premierą musi wlecieć ban na internet bo podobno każdy re wycieka z 2 tygodnie przed premierą A w raccoon nie wiem czemu, ale mam nadzieje (pewnie płonną) że przywrócą kilka lokacji z og re3 xD chciałbym odwiedzić te redakcje gdzie spotykało sie Carlosa i dał tam jakieś lore że Alyssa tam pracowała
  24. Chłopy wrzuciły tekst do chata gpt, ale polak zadowolony że w końcu go zauważyli!
  25. Pupcio odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Chyba tylko reklamy potrafią robić

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.