Treść opublikowana przez Pupcio
- Fallout 4
-
Wiedźmin 3: Dziki Gon
- The Last Of Us Remastered Edition
Dużo ludzi jeszcze gra w multi?- Wiedźmin 3: Dziki Gon
Tak, nie zauważyłbym że nie mogę skończyć misji. xD- Wiedźmin 3: Dziki Gon
bug i tak istnieje bo nie dostałem expa za 2 zadania główne.- Wiedźmin 3: Dziki Gon
Przeproś Ragus wiedźmina za te wszystkie niemiłe słowa przed premierą.- Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy
Mi zmniejszyło o jeden dzień, i zdaje mi się że przestał mi lecieć exp za misje- Wiedźmin 3: Dziki Gon
królewski gambit- Wiedźmin 3: Dziki Gon
Mam save'a przed tą misją więc czekam sobie na patch. Czytałem forum cdp i dość sporo osób ma ten sam problem więc liczę na to że się za to wezmą szybko.- Wiedźmin 3: Dziki Gon
Ja bym bardzo chciał chłonąć hum ale jak zbugowała mi się misja która z tego co czytam musi być ukończona żeby kontynuować fabułe to nie będe gadał że jest ekstra gdy spędziłem przy tej grze już ze 100h- Wiedźmin 3: Dziki Gon
ohoho jaki dystansik to tylko gierki wideo- Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy
Wszystko spoko było? ehh pc master race chyba jednak.- Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy
Poszperałem w internecie i widzę że wiele osób ma ten sam problem co ja. Robiłeś Wojnar misje "królewski gambit"?- Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy
Miałem dwa poważne jak do tej pory. 1. nie mogłem używać znaków 2.gra nie chciała załadować filmiku Na szczęście często robie save'y i nic nie straciłem ale nie wiem jak będzie z tą misją, mam nadzieje że jak ją powtórze to już będzie ok bo to dość ważna misja poboczna.- Wiedźmin 3: Kwestie techniczne
Ja yebie ;_; mam na skelige zadanie w którym gdy wykonam pewien cel gra zaczyna się ładować ale załadować się nie chce za żadne skarby, powtórka ostatniego checkpointa też chuya daje. Dobrze że mam save'a przed tą misją.- Wiedźmin 3: Dziki Gon
Od paru godzin jestem na Skelige i dla mnie rozpyerdala velen pod względem klimatu To uczucie gdy żeglujesz w trakcie burzy na otwartym oceanie- Saga o Wiedźminie
Od pierwszej- Wiedźmin 3: Dziki Gon
Przecież już zielarka w białym sadzie musi mieć bo miałem petardy już na pierwszego bossa.- Wiedźmin 3: Dziki Gon
+ co 10 minut pytanie o quest z baronem xD- Konsolowa Tęcza
Nigdy mi te stare residenty nie podchodziły z kolei za dino crisis które jest kalką RE bym w ogień skoczył Czwóreczke postanowiłem kupić na ps3 i byłem zachwycony ale mam tak jak ty nobody, uważam że późniejsze lokacje były zbyt napakowane akcją a to zayebiste uczucie zaszczucia z pierwszych etapów sobie poszło- Wiedźmin 3: Dziki Gon
O ile próbowałem bronić tych co nie czytali książek przed premierą tak już gdy sam gram nigdy bym nie podszedł do tej gry bez przejścia poprzednich gier i przeczytania książek, przecież w co drugiej misji połowa rzeczy jest niejasna dla takich typów xD- Wiedźmin 3: Dziki Gon
Nie kupujcie itemów dla konia, za wyścigi dostaje się te rzeczy a niektóre z nich chyba nie są do kupna w normalnym sklepie.- Wiedźmin 3: Dziki Gon
Wyścigi konne też lipa straszna, przed chwilą grałem finałowy wyścig i mój przeciwnik już na starcie się zbugował i tyle z konkurencji. Zresztą każdy wyścig był zbyt prosty.- Wiedźmin 3: Dziki Gon
Aż się boje teraz o fallouta, bo oprócz designu świata może mnie w niczym nie porwać.- Wiedźmin 3: Dziki Gon
No rdr dla mnie wciąż nie pobity jeżeli chodzi o fizyke jazdy konia xD. Ogólnie całe sterowanie w wieśku jest chuyowe ale jestem do tego przyzwyczajony od pierwszej części. - The Last Of Us Remastered Edition