Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. ogqozo odpowiedział(a) na Fan temat w Klub Dobrej Ksiazki
    Mi tam żadnego kopa nie dała... To zwykły kicz, literatura popularna. Książka bez żadnego znaczenia. Są tysiące, które trzeba znać bardziej niż ją.
  2. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Gry Sportowe
    Jak tam forumowe typowanie wyników meczów? Ktoś zakłada?
  3. Ciekawe, jak zareagowałby Milan, gdyby podszedł go na koncercie mały, chudy, blady, niemający w ręku gitary białas i powiedział "jesteś Milanem!". To zaiste ciekawe.
  4. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Gry Sportowe
    Może dlatego, że skończył karierę reprezentacyjną 2 lata temu?
  5. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Rock
    Dziwne w sumie, że trafia do rocka, kiedy bardzo podobne brzmieniowo Nine Inch Nails jest w alternatywie. Mniejsza z tym. Jak pozostali, tak i ja bardzo lubię pierwsze albumy, z zastrzeżeniem, że jedynym naprawdę wybitnym jest "Antichrist Superstar". Kawał świetnej muzy, prawie każdy utwór bardzo udany. Dwa pierwsze kawałki to klasyka brutalności, następne robią się coraz bardziej nastrojowe. Kilka ostatnich to już prawdziwie depresyjna muzyka. Wkurza mnie tylko w tym albumie to, że Manson chciał z niego zrobić koncepcyjny. Półminutowe oklaski na począku płyty oraz długa cisza na końcu tak mnie wkurzały, że zgrałem sobie album na mp3 i to wyciąłem, bo jak puszczam sobie muzykę, to chcę słuchać muzyki.
  6. Podejdę i powiem: "jesteś Milanem!". To będzie fantastyczne wydarzenie.
  7. ogqozo odpowiedział(a) na Manor temat w UNDERGROUND
    Pewnie Courtney za dużo wypiła i wpadła na pomysł, żeby zrobić sobie z prochów mężusia skręty, teraz wstydzi się przyznać i stoi przy kradzieży.
  8. ogqozo odpowiedział(a) na puszkin temat w Alternatywa
    Jakiś większy ode mnie fan wie może, co będzie grane na koncercie? Głównie ostatnia płyta, czy wszystko po trochu? Teraz podobno byli w Skandynawii w tym samym zestawie - co tam grali?
  9. ogqozo odpowiedział(a) na Diabeu temat w UNDERGROUND
    No, tylko czemu to nie działa z nowym Firefoxem. Nie będę specjalnie wracał do dwójki.
  10. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Archiwum
    Widocznie spełnił swój cel i wyspa pozwoliła mu odejść. Nie wiem, czy zauważyliście, ale ostatnia scena ma mocniejszą wymowę, niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Jack słucha w samochodzie "Gouge Away" nie dlatego, że polubił punka, tylko dlatego, że w tekście pojawia się nawiązanie do biblijnego Samsona ("chained to the pillars..."). Jak ktoś nie wie, kim był Samson i dlaczego widać bardzo znaczące nawiązania do Locke'a, to niech se poczyta na Wikipedii. W każdym razie - jest to bardzo wyraźna sugestia, że Locke poświęcił się dla dobra wyspy ("mówią, że popełnił samobójstwo").
  11. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Archiwum
    No tak, ale twórcy zrobili to przecież celowo. Tuż po tym Kate mówi, że to cud, że Aaron przeżył. Tuż po rozmowie Jacka z Locke'iem o cudach. Później Ben mówi, że wszyscy muszą wrócić. Aaron, tak jak cała Szóstka i jak wcześniej Michael, jest w pewien sposób "chroniony" przez wyspę. A płynęli dalej? Kiedy to było pokazane?
  12. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Archiwum
    Pytanie, czy wobec tego Ben mówiłby z taką dozą pewności do Charlesa Widmore'a, że ten nigdy nie znajdzie wyspy. Przecież ona byłaby wtedy na starym miejscu i odnalezienie jej nie byłoby żadnym problemem.
  13. ogqozo odpowiedział(a) na Fan temat w Klub Dobrej Ksiazki
    A jest Paulo Coelho xD.
  14. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Archiwum
    Ano, znowu widać, że przy okazji szaleństwa i życiowej beznadziei mu się gust muzyczny poprawił. Chociaż "Doolittle" to ich najgorsza płyta, jak dla mnie.
  15. Ale "Willpower" im się udało, przyznasz.
  16. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Archiwum
    Finał jak finał, podobnie jak cały sezon - w porządku, z przebłyskami, jednak to nie to samo, co genialne pierwsze sezony. Takie moje zdanie. "Lost" wpada w te same pułapki, co 99% seriali. No i nie da się ukryć, że wydarzenia trochę tracą na dramatyzmie, jeśli się wie, jak to się skończy. To jedno. Drugie - że widać, iż ten odcinek początkowo był pisany na 45 minut i dopiero później wydłużony. Tak jak z całym sezonem, braki scenariuszowe rzucają się w oczy tu i ówdzie (choćby w scenie "bitewnej", która bardziej mnie rozbawiła, niż przejęła). W tej chwili oglądam ten odcinek drugi raz i widać, że rozkminy jest masa. Wiele smaczków, które tłumaczą lub dopowiadają co nieco, albo zadają nowe, ciekawe pytania. Aha. Ja chcę więcej Milesa! To jest taka fajna postać. Czemu nie dadzą jej dłużej pogadać? Mina, z którą mówi "What do I mean?", jest kapitalna. Aha 2. Charles Widmore grał w nowym "Indianie Jonesie". Tam to dopiero jest nonsens i bzdura.
  17. I dobrze. Nie wklejaj, nie każdy ma odpowiednie łącze, żeby czerpać z tego przyjemność.
  18. No właśnie o to chodzi, że mógłby grać na licencji Groclinu i mieć w tym roku Puchar UEFA. Ale dla kibiców Śląska to by była zdrada. Wolą sobie pokrzyczeć na meczach z Polonią Bytom, niż z Manchsterem City czy innym Bordeaux.
  19. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Pustynne kojoty
    Ściągnąłem pierwszą płytę, posłuchałem 2 minuty, zasnąłem. Czemu to jest takie słabe?
  20. Chyba nie idę na Napalm Death, za mało czasu i kasy w tym wczesnoletnim okresie. Pewnie zadowolę się tańszym o połowę Today is the Day, chociaż nie wiem, czy mi się spodobają. Zwłaszcza te biedne supporty - obawiam się, że zanim Stone Cold wyjdzie na scenę, mi już nie będzie się chciało żyć.
  21. To są tacy?
  22. ogqozo odpowiedział(a) na KiNiO_64 temat w Trivia
    Nie mylisz.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na epl temat w Rock
    Nie ma nic nowego, wszystko z płyt. Ostatni kawałek jest na żywo, tyle że ta sama wersja była na ich płycie live. Wszystko z płyt, wszystko znane. Nirvana potrafiła zrobić lepszy "best of" 10 lat po śmierci swojego kompozytora.
  24. Niemcy-Polska 0:4
  25. NBA

    ogqozo odpowiedział(a) na Kame temat w Kącik Sportowy
    W zasadzie, to możnaby to uznać za pierwszą niespodziankę w play-offach. Jednak w sumie jest 2-1 dla Bostonu, czyli tyle, ile miało być. Teraz Pistons, w ciągu jednego meczu, szybko przeskoczyli z sytuacji "no to nieźle ich wrobiliśmy" w "ojej, teraz naprawdę musimy wygrać!". Pewien komfort zaś mają Celtics. Zobaczymy. Myślę, że jutro będzie jednak 2-2, a całość potrwa 7 meczów. Zwycięstwa zespołów wyjazdowych są fajniejsze dla mojego portfela. Kurs na Celtcis - 2,85 - nieco nadrobił moje straty finansowe spowodowane przez Spurs. Dzisiaj jednak nie odważę się postawić na Lakers. Myślę, że Spurs jeszcze są baardzo daleko od poddawania się. Ci, którzy się podniecają przebiegiem meczu nr 2, przypominam, że podobną - a nawet większą - przewagę mieli w dwóch pierwszych spotkaniach Hornets. I nic im to nie pomogło.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.