Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na chrno-x temat w PS3
    Zagrałem kilka minut w demo, żeby sprawdzić, jak prezentuje się ten tytuł. Nie powiem, gra się całkiem przyjemnie (nawet command list jest ), ale powiedzcie mi - czy tu naprawdę nie można cancelować tauntów? Czy gdzieś w sieci znajduje się opis systemu tej gry?
  2. http://allegro.pl/item377455764_xfps_3_0_s...60_adapter.html Gdyby ktoś był zainteresowany podpięciem sticka z PS2 do X360. Lagi oraz ponad trzy stówy w plecy. Pozdrawiam.
  3. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Region Filmowy
    Mi też Beetlejuice nie podszedł. Zły nie jest, ale mnie nie zachwycił (choć Keaton zagrał świetnie). Za to jutro pewnie obejrzę po raz kolejny pierwszego Batmana, którego udało mi się znaleźć w Empiku (oczywiście edycja dwupłytowa). To już 10. film na DVD w mojej małej kolekcji Burtona, a po 13.06 będę miał Sweeney Todda Brakuje mi chyba tylko Beetlejuice'a i Edwarda Nożycorękiego (ale chcę wersję z dodatkami), żeby mieć komplet jego filmów na DVD wydanych w Polsce.
  4. Di odpowiedział(a) na Gizi temat w Hardware
    Przymierzam się do zakupu AS-a (do PS2 lub PS3), ale... no właśnie. Najbardziej mi odpowiadałoby, gdyby przyciski były ustawione tak jak w AS-ie Namco (żeby szły w górę albo żeby przynajmniej były w jednej linii). Bez różnicy czy balltop czy battop. Na aukcjach (Allegro, eBay) niestety nie ma wielu ciekawych aukcji (w rozsądnych cenach, bo nie chcę wydawać 300 zł na sticka). Myślałem o Hori FS2 lub FS3, ale podobno są średnie. Najbardziej zależy mi na HRAP-ie z SC3 (choć jest bardzo duży, dobrze mi się na nim grało), ale jego nigdzie nie można dostać
  5. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Region Filmowy
    Do wymienionych przez Was filmów można jeszcze dodać (te najważniejsze): Wielka przygoda Pee-Wee Hermana (komedia, która niesamowicie mi się podobała; główny aktor miażdży ) Marsjanie atakują (średniak) Charlie i fabryka czekolady (też średniak, ale Wonka grany przez Burtona mnie urzekł) Planeta Małp (nie oglądałem pierwowzoru, ale film przypadł mi do gustu; końcówka tylko taka no... dziwna, tzn. dająca możliwość pociągnięcia dalej historii, ale pewnie tak się nie stanie) Cabin Boy (komedia z niezłą rolą Elliotta) James and the Giant Peach (animacja; jeszcze nie obejrzałem) Mogłem coś przeoczyć. Jeśli chodzi o Frankenweenie, to wytwórnia Disney'a po tym filmie rozstała się z Burtonem (coś im się nie podobało, ale wypadło mi z głowy co). A teraz planują oni jeszcze raz zrobić ten film z Burtonem :wink: Premiera w przyszłym roku. Można poprosić o link? Czyje to?
  6. Di odpowiedział(a) na Obsolete temat w Region Filmowy
    Ed Wood na TV4 (reżyseria: Tim Burton) w nocy z niedzieli na poniedziałek, 0:30. Szczerze polecam, choćby ze względu na nagrodzoną Oskarem rolę Landau'a. Uwaga: film jest specyficzny i nie każdemu może przypaść do gustu. Niedawno udało mi się kupić na Allegro ten film na DVD (niestety nie został wydany w Polsce) Aktualnie jest jeszcze jedna licytacja (nówka, w folii).
  7. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    PROSZĘ, PODAJCIE MI ADRES BANDAI NAMCO. POLECĘ DO NICH I WSZYSTKIM SPUSZCZĘ ŁOMOT!!! POWÓD? W SOUL CALIBURZE 4 NIE BĘDZIE SOUL CHARGE'Y...
  8. Czy jest na jeden raz to nie wiem, bo ja np. od kilku tygodni noszę się z zamiarem powtórnego przejścia wszystkich czterech części. Jak Ty liczysz godzinę/dwie na każdą sprawę? Pierwsza sprawa to niecała godzina, ale ona jest łatwa i mamy tam tylko etap w sądzie. Od trzeciej sprawy to tak IMO minimum 4 godziny na sprawę.
  9. Di odpowiedział(a) na kurczakov temat w Software
    Znalazłem całkiem fajną tapetę (w sumie ściągnąłem kilkanaście z deviantarta i sprawdzałem po kolei jak wyglądają na pulpicie, ten jest jednym z 3 najlepszych), ustawiłem 2 docki: jednego na górze, drugiego po lewej (z autoukrywaniem), ustawiłem autoukrywanie paska i... nie wiem co dalej. Dock na górze niezbyt pasuje do tapety. Po prawej stronie jest Miranda ustawiona na 10% lub 20% przezroczystości (inactive), więc ledwo co w tej chwili widać okno. Pomóżcie Myślałem jeszcze o tej tapecie: http://th3-maartyr.deviantart.com/art/Play-Things-35769549 oraz o tej: http://commanda.deviantart.com/art/Your-Next-30960691 I przypomnijcie, proszę, jak się wywala kosz z pulpitu
  10. Di odpowiedział(a) na BieŃ temat w PC
    Sanitarium (niestety na raty), a na dniach chyba siądę do ostatniego dodatku do HoMM5.
  11. Di odpowiedział(a) na kurczakov temat w Software
    Dzięki za link, ale niestety poza pierwszą stroną (okładką?) nie ma tam nic więcej w tych klimatach. Wczoraj w pracy pościągałem trochę tapet z deviantarta, jutro zrobię sobie ich przegląd.
  12. Di odpowiedział(a) na kurczakov temat w Software
    O, nie spodziewałem się że to z AC. Nie chodzi mi o tapetę z dokładnie takim motywem, ale o coś w tym stylu.
  13. Di odpowiedział(a) na kurczakov temat w Software
    Postanowiłem w końcu zabrać się za szatę graficzną XP na moim laptopie. Szukam delikatnej, białej tapety z krwią i najlepiej książką/piórem/sztyletem. W telefonie mam coś takiego:
  14. Di odpowiedział(a) na Action temat w 2D
    Jest nawet jego arena: http://www.gamikaze.pl/Resources/Images/Ga...18_30052008.jpg
  15. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    Sęk w tym, że większość osób udzielających się w tym temacie nie przejmuje się oceną, a tym, czy gra będzie na tyle grywalna, że scena jej nie oleje i będzie z kim grać.
  16. W adwokata.
  17. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    Jakiś czas temu chyba wykluczyli tą możliwość.
  18. Di odpowiedział(a) na Action temat w 2D
    To jest jedynie notka w EGM. Dziwne, bo taka informacja powinna być bardziej wyeksponowana. Ja wolę poczekać na oficjalne stanowisko Capcomu.
  19. Di odpowiedział(a) na C1REX temat w Virtua Fighter
    Tekken ma tryb online, ale Nemo miał na myśli coś innego.
  20. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    Poczekajmy aż gra wyjdzie, aż będziemy w stanie powiedzieć coś konkretnego. Nie widzieliśmy jeszcze gameplay'u, więc nie jest wykluczone, że bonusowe postaci będą miały w całości albo choć w części movelisty zapożyczone od innych postaci. Ale jeśli chcemy, żeby nasza krajowa scena otworzyły się na zagranicę (chcemy?), to nie powinniśmy starać się na siłę wdrażać swoje zasady (i w tym miejscu biję się w pierś za VC w Poznaniu rok temu).
  21. Di odpowiedział(a) na JoHnyW temat w Soul Calibur
    Ring Outy to tylko jedna ze składowych tego, czy postać jest dobra bądź nie. Liczą się przede wszystkim damage, zasięg i frame data, a dopiero potem Ring Outy, rzuty, etc. Nightmare ma jedne z najlepszych RO w grze (mogę się założyć, że lepsze niż te ludki od lancy), a do topowych postaci nie należy. A jeśli arena jest zamknięta, to co zrobisz? O GI w przypadku SC3 ciężko rozmawiać z wielu powodów
  22. Owszem, ale to tylko fragment trójwymiarowego otoczenia
  23. Di odpowiedział(a) na jakbu temat w Nintendo DS
    Każda gra. Dostajesz swój FC jak się połączysz z netem w danej grze. Nie jestem pewien, ale jeśli gra się na programatorze, to FC jest chyba powiązany z savem - gdy skasujesz i stworzysz nowy, dostaniesz nowe numerki.
  24. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    Pośladek Ivy to i tak nic przy nowym biuście Setsuki.
  25. Di odpowiedział(a) na Dabman temat w Nintendo DS

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.