Skocz do zawartości

Okami HD


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja gram i bardzo mi się podoba :D Wcześniej nie grałem w ten tytuł więc gram na świeżo. Na razie dotarłem do momentu w którym

mogę rysować kółka na wodzie i pojawiają się roślinki.

Daleko to nie jest ale za dużo gier w domu trzeba to wszystko jakoś pogodzić.

 

Ale klimacik, grafika i gameplay bardzo mi się podobają:)

Odnośnik do komentarza

Ja mam już około 28 godzin za sobą, dopiero dotarłem na ten trzeci "mroźny" kontynent. Jak narazie gierka miodna, i jedyny minus jaki mam, to "różny" poziom dungeonów. Te z Moon Cave i Oni Island ( no może również ten statek w którym czegoś szukaliśmy) są naprawdę fajne, a reszta była przeważnie nudna i krótka.

Odnośnik do komentarza

A ja już skończyłem wbijając platynkę :) Na liczniku 49h i 6min... Szybko pękło bo to już mój piąty raz z tym genialnym tytułem i na pewno nie ostatni :D. To się po prostu nie nudzi. Ten tytuł to geniusz pod każdym względem.

 

Ficuś@

musisz wrzucić 60.000 żeby dostać power slasha 2 (wysepka na północy centralna część), tu też jest jeszcze jedno jeziorko. Na północnym wschodzie (za 120.000 otrzymasz cherry bomb 2).

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Duży plus za Okami HD - wersja w wyższej rozdziałce dużo fajniej prezentuje się niż pierwowzór, który męczyłem na PS2 7 lat temu. Przede wszystkim największe wrażenie robi bardzo fajna, dobrze nasycona kolorystyka (o reszcie efektów nie wspominając)

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie. Za 10 dni kończy mi się subskrybcja ps+, a że chciałem pograć jeszcze trochę w okami hd to czy ktoś wie czy jest jakiś sposób aby mi ta gra nie zniknęła za te 10 dni? :) Nie wiem, myślałem, że jak nie będę podłączał ps3 pod internet to jakoś to będzie, ale odliczanie remaining days trwa. :) Za 10 dni wyskoczy info, że gra jest już niedostępna?

Odnośnik do komentarza

Eh, dzięki PS+ przypomniałem sobie jaką cudowną produkcją jest Okami. Po prostu małe dzieło sztuki. Wersja HD prezentuje się bajecznie, oprawa wcale się nie postarzała (i w tej formie raczej nigdy się nie zestarzeje).

 

Już w samym Kamiki można stać godzinami i słuchać tej niesamowitej muzyki, a to dopiero początek...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie skończyłem. Taki sobie ten port. Niektóre bitmapy wyostrzone do granic dobrego smaku, checking z wilkiem rwie, zmieniono chyba niektóre kwestie Issuna na jeszcze gorsze i politycznie poprawne, ;) dodany pierdyliard logo różnych firm.

 

Zastanawiające jak dzięki temu "cellshadingowemu sumi-e", grafika mało się zestarzała. Prawie wszystko na żywca przeniesione z PS2, a mimo to wygląda to zjadliwie.

 

 

@Hrubaz

Możesz sprzedawać, na początku to nawet lepiej i zbieraj na technikę obszczywania żeby potem nie grindować demon fangów.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...