Skocz do zawartości

Tablety


tomek1906

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Abonament BEZ urządzenia w PLUSIE (wg mojej opinii i nie tylko - najlepszy zasięgo w polsce ale najlepiej w konkretnym miejscu przetestować) kosztuje 35 zł za 2.5 gb i styka, nie wiem, ja nie lubię się w pre-paidy bawić, abonament na rok.

 

NAJGORSZE są - Orange i Play (szczególnie w małych miastach, czarne plamy na mapie zasięgu).

Odnośnik do komentarza

Pokazali nowego nexusa 7, nie powiem napalilem sie troche. Jak wypadly poprzednie sprzety? Warto brac? Jak bateria trzyma? Z tabletami mialem do czynienia tylko z ipadem i znudzil mi sie juz. Jestem zadowolony z telefonu na androidzie i uderzylbym w takiego tableta

Odnośnik do komentarza

Abonament BEZ urządzenia w PLUSIE (wg mojej opinii i nie tylko - najlepszy zasięgo w polsce ale najlepiej w konkretnym miejscu przetestować) kosztuje 35 zł za 2.5 gb i styka, nie wiem, ja nie lubię się w pre-paidy bawić, abonament na rok.

 

NAJGORSZE są - Orange i Play (szczególnie w małych miastach, czarne plamy na mapie zasięgu).

za 49,90 można mieć 10gb a za 29,90 3 GB w cyfrowym polsacie (plus od 3 do 5 za posiadanie abonamentu). przy tym abonamencie za 49,90 50gb w nocy za free (od 1 do 7 am) i portale społecznościowe za free. do tego modem lte i router za 1zł (czynsz za router 5 zł/miesiąc). dodatkowo po 7dniach mozna wszystko zwrócić i zapłaci jeśli sprzęt się nie sprawdzi i zapłaci się jedynie za pobrane dane. 

 

mapa zasięgu LTE:

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/internet/mapa-zasiegu.cp

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pokazali nowego nexusa 7, nie powiem napalilem sie troche. Jak wypadly poprzednie sprzety? Warto brac? Jak bateria trzyma? Z tabletami mialem do czynienia tylko z ipadem i znudzil mi sie juz. Jestem zadowolony z telefonu na androidzie i uderzylbym w takiego tableta

 

Mam Nexusa 7 z tego pierwszego rzutu. Pierwsze pół roku było za(pipi)iste, no ale teraz pojawia się problem z baterią.. Jak potrzyma mi 7 h ( nawet gdy pracuje na nim z przerwami) to jestem zadowolony. Kiedyś, wiadomo, trzymał dłużej ale i tak jestem cholernie zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Nowy Nexus ma przecież tragiczne proporcje ekranu. Wygląda to komicznie. No i Android ma tendencje do zwalniania z wiekiem. Kolegi Nexus 7 muli potwornie, rozwiązaniem jest oczywiście wymazanie, ale potem godzinne konfiguracje zniechęcają. Android wciąż nie ma przywrócenia z kopii jak iCloud.

 

No generalnie to kurde ma takie same jak potrzebnie, 1.6, 16:10. Także jak komuś odpowiadało to będzie nadal odpowiadać.

 

Z kopii z chmury chyba z danymi aplikacji rzeczywiście dla czystego andka nie ma jeszcze, są kiesy i inne badziewia ale od producentów sprzętu.

 

Generalnie, czysty andek (Nexusy) nie ma funkcji TRIM która czyściła by nandy (zerowała, garbage collection) więc z czasem zamulają a wyczyszczenie robi to, co TRIM więc generalnie dlatego to pomaga. OD 4.3 BĘDZIE TRIM DLA NEXUSÓW więc będzie się właczało jak będzie na kabelku i na pewno będzie lepiej. Żeby było śmieszniej to więlu producentów ma to w swoich kernelach, google nie. Są też kernele z TRIMem do Nexusa dla chcących się bawić.

 

Z tabletów z NORMALNYMI proporcjami (czyli dla mnie 4:3) polecam 8" Acer A1-810 - genialna sprawa. Dobra bateria, 7h godzin czytania książki na maksymalnej jasności, niestety rozdziałka jak ipad mini (1024x768) ale 1gb ramu, procesor mediateka quad-core 1.2 ghz, GPS, Bluetooth i miniHdmi. Grafa jakaś tam, gry chodzą ok ale prawie nie gram, Cut the rope śmiga ;-) Polecam z czystym sumieniem, jestem MEGA zadowolony, 8gb 699, 16gb 799 - niedługo ma trafić do sprzedaży wersja z 3G ale na razie jej nie ma jeszcze.

 

Zapomniałem dodać, że TEGRA 3 to energożerny, stary procek. Nowy Nexus będzie lepiej działał (wszyscy którzy go testowali tak piszą).

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dobra hej ludzie. powstrzymam sie co do swojej opinii odnośnie tabletów (kurfa)

/o

ale jest sytuacja - ojciec che kupić mojemu 10 letniemu bratu tablet (ponieważ on tak bardzo prosi bo przecież wszyscy jego koledzy mają!!!...)

blergh - pomijam jaki to jest z(pipi)any pomysł :/ żal mi sie robi że (pipi)a gnój musi mieć tablet bo koledzy mają :/

dobra ale wyżej (pipi)a nie podskocze i musi mieć ten tablet...

 

dlatego teraz mam pytanie - jaki najtańszy tablet jest sens kupować?

wiem że są jakieś "tablety z biedtonki" za 300-500zł, ale pewnie one są beznadziejne, dlatego mam do was pytanie - jaki jest najtańszy sensowny tablet żeby gnojek mógł se pograć w angry birds i inne głupie gierki?

 

 

mam nadzieje że rozumiecie moje zniesmaczenie, serio prosze o porade :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...