Skocz do zawartości

Tablety


tomek1906

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czemu LG Pad 8.3 nie pojawil sie z modemem :-(

 

Pojawił się Hand-on - wygląda ciekawie, Touchwiz ZUPEŁNIE przemodelowany, coś na wzór Flipboarda. Wygląda ogólnie fajnie ale jest jak zwykle u Samsunga lag na przycisku home :/ Pewnie znowu przez S-Voice z którego po Polsku i tak nie skorzystamy. 

 

http://www.androidcentral.com/hands-samsung-s-galaxy-tab-pro-and-galaxy-note-pro-tablets

 

Polecam obejrzeć filmik, wygląda bardzo dobrze.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

http://www.bitcomputer.com.pl/index.php/start-mainmenu-1/30-sprz/312-najnowszy-czterordzeniowy-tablet-asus-transformer-prime-tf301t-ju-do-kupienia-u-nas.html

 

dzisiaj sie tym bawilem, i chyba nawet mnie przekonalo, pytanie, bo nie znam sie na tabletach i notebookach, czy warto to brac, jest jakas alternatywa?

miałem 300t na andku i sprzedałem w pierony strasznie mulił z tego co wiem skopali go sprzętowo strasznie być moze tez jest pozbawiony już tych wad? 

Odnośnik do komentarza
dokładnie to samo sobie pomyslalem jak to zapowiedzieli ;-) Wiekszy niz nexus bateria strzelam ze dluzej potrzyma, rozbudowa o karte sd no i jest LTE:-D i pomyśleć ze niemal pedalskiego mini juz zamówiłem. Z note2 bylem bardzo zadowolony a tu będzie tylko lepiej. No i ekran urwie dupe. Biore od razu.
Odnośnik do komentarza

Jedyny minus to nie AMOLED - jakiś Super Crystal LCD. Przypuszczam, że będzie w słońcu lepiej czytelny. A z trzymaniem nie wiem, na SGS4 na Touchwizowych romach nie mam specjalnych problemów, ale ich tabletów nigdy nie miałem. Za to sam się na coś w tym stylu szykuje. Pytanie jak będzie z LTE i 3G, bo któreś tablety będą pewnie miały Exynosy a której Snapdragony. Chyba wolę snapdragona ze względu na lepsze źródła i teoretycznie większe wsparcie sceny.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze pytanie jaka cena. Szajsung się ceni czasem jakby ze złota były ;-) Ale mimo wszystko, raczej jadę na Androidzie, kusi iPad nieco ale... jakoś ograniczenia mnie denerwują a często do pracy potrzebuję i muszę mieć parę rzeczy, których nie mogłem nigdy na iPadzie znaleźć.

 

 2.3 Ghz quad-core Qualcomm Snapdragon 800 (LTE)/ Octa-core Samsung Exynos 5 (non-LTE) - takiw info znalazłem.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Tylko, że to nie będzie mój pierwszy tablet, w gry nie gram a 7" przy moim telefonie 5" jakoś tak... nie odpowiada mi. Te 8 musi mieć. Gdyby ten mój Acer przy 8" i proporcji 4:3 miał jakąś kumatą rozdziałkę to byłbym zachwycony. Nic innego mi nie potrzeba do szczęścia ;-)

Odnośnik do komentarza

Poleccie cos do max 500 zl dla mojej tesciowej. Ekran jak najwiekszy i predkosc mile widziana. :) Kolega ma pentagram quadra 7 ultra slim ale strasznie muli, albo mial mase badziewia poinstalowana. Wiem, ze nie moge oczekiwac nie wiadomo czego w tej kwocie. ;) BTW. Galaxy tab 2? ;>

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Witam . nie znam się na tabetach,lecz zastanawiam się nad kupnem ,kwota do 300-350zł ,tablet do użytku domowego,wpadł mi w oko (kruger km973) ma ktoś ten tablet ,czytam opinie i są na plus jeśli chodzi o ten przedział cenowy ,na minus można zaliczyć baterie i to że ładowarka jest sieciowa a nie na USB wiec powiem że jest mniej mobilna :D

Edytowane przez DreicoPL
Odnośnik do komentarza

Nie byłem przekonany do tabletów, ale ostatnio najpierw dorwałem interesujące mnie pismo w wersji elektronicznej i nie chciało mi się czytać go na laptopie, a później uczelnia zawaliła mnie wykładami w pdf'ie pełnymi kolorowych wykresów, które średnio chciało mi się drukować, a kindle słabo je ogarniał (już nie mówiąc o kwestii kolorów). Zacząłem więc zastanawiać się nad tego typu sprzętem, tym bardziej, że mój telefon nie ma szczególnie dużego ekranu (Lumia 710), a na WP 7.8 nie wychodzi już szczególnie dużo aplikacji - tablet z Androidem mógł być ciekawym uzupełnieniem.

 

Stanęło na Asusie MeMO Pad HD 7, niedrogim tablecie od znanego producenta. Przeważyły pozytywne opinie, wyniki testów (generalnie wszędzie zbiera pochwały) i korzystna cena. Procesor nie jest mistrzem wydajności, ale bateria trzyma zaskakująco długo, a ja nie potrzebowałem sprzętu do grania w San Andreas. Nie ma 3G, ale jakby co mogę udostępnić z telefonu, tak samo jeśli uznam, że 8 GB pamięci mi nie starcza, zawsze mogę dokupić kartę SD. Ekran był oceniany bardzo dobrze i też nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

 

Używałem go chwilę bez okładki, ale finalnie zdecydowałem się na oryginalną Transcover. Jest praktyczna - działa jako stojaczek, porządnie wykonana i powinna chronić tablet, równocześnie maskując jego chyba największą wadę, jaką jest nieco trzeszcząca obudowa i jak dla mnie niezbyt przyjemny w dotyku tył.

 

Zobaczymy jak będzie dalej, ale jak na razie sprzęt sprawia bardzo dobre wrażenie, szczególnie zważywszy na niską cenę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...