Skocz do zawartości

Tablety


tomek1906

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

ktoś ma tablet na windowsie? zastanawiam się teraz nad kupne tabletu, Ios-a już nie chce, androida szerokim łukiem omijam chyba ze coś będzie w okazyjnej cenie no i zatsanawiam się nad windą. jak ten system jest wydajny na smartphonach? 1 gb w takim tablecie starczy? http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/kiano-intelect-8-3g-w8-1.bhtml jakies opinie o tej marce? wsparcie ms mnie intryguje. grac na nim nie zamierzam. odpale hirosy 3 na tym? jak tak biere !

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Widziałeś kiedyś Netbooki na Atomie? Wydajność podobna ogólnie, Metro działa ale do poważniejszych rzeczy się średnio nadaje a to cały czas jest architektura x86.

 

Nie wiem co chcesz robić na nim, 1gb to niewiele, jak masz kompa z Windowsem 8 albo go widzialeś, to to jest TEN SAM WINDOWS więc możesz mieć porównanie. Ale jest plus - flash działa. Można go nie lubić bo jest do doopy ale lepiej mieć niż nie mieć.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

No właśnie :-/ Widać te piksele jednak. Sam miałem na Andku 8 cali i ogólnie byłem zadowolny (bo mi wiecej nie trzeba) ale czytanie dłuższe męczyło wzrok niestety. Teraz mam opcję podebrać na jakiś czas iPada 3 Wifi z roboty więc wziąłem. Zostaję w takim razie przy 7.1.2, zrobiłem JB i chyba wystarczy do czytania na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Już odebrałem ten tablecik, co wrzuciłem, jest mega zszokowany jak to chodzi 0_0. tablet daje rade, mamy na nim pełnoprawnego windowsa 8, dałem za niego 399, dostałem offica na rok (zainstalowałem na kompie hehe) kody na apki (newsweek na 3 miechy i jakies playery serialowe i karte tmobile z 1gb danych!, co boli to wykonanie, ipada mogłem wrzucić w etui do plecaka i miałem wrażenie że nic mu sie nie wydarzy, w kiano tego nie czuje xd, wygląda jak biedny rozpłaszczony iphone 4, obudowa sie palcuje (z tyłu świecący plastik [*]) bedzie zbierał rysy aż miło, jakis hardcover na niego będę musiał ogarnąć. system to 10/10 wsyztsko proste i intuicyjne, wiem ze następny telefon jaki nabęde to z windą na pokładzie, nigdy więcej iosa i androida. tablet ma modem 3g karta z zestawu śmiga, aż miło. jak wieczorem zainstaluje heroes 3 to bedzie mistrzostwo świata.

 

a nie jednak beka z windowsa, zeby normalnej apki do you tube facebooka i dropboxa nie było to słabo

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Panowie, potrzebuję porady. Planuje kupić dziewczynie pod choinkę tablet. Tak do 350zł. Co powiecie na Lenovo A3500L, cztery rdzenie, dobra rozdzielczość ekranu, gps. Opyla się brać? Of course chodzi głównie o funkcjonalność, bo wątpie co by dziewczyna chciała w cokolwiek grać. Bo w podobnej cenie jest też czterordzeniowy Prestigio i chyba Phillips, ale jednak ten Lenovo najbardziej mnie przekonuje. Z góry dzięki za pomoc.Pozderko

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...