Skocz do zawartości

Until Dawn


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Girsy pokrywają się a kilka dni później mgs 5. No i wyjazd na tydzień za granicę akurat w tym terminie. Czas z gumy nie jest niestety. Jeżeli recenzje będą bardzo pozytywne to kupuję a jak nie to tym razem ja przycebule w grudniu na allegro:)

Odnośnik do komentarza

 

The order i sunset overdrive pierwsze z brzegu przypadki.

 

Przeważnie wyjątki stanowią małe gry jak rapture ostatnie. Niestety dużym się nie chce

Spokojnie w Until przy polskim dashu mozna wybrac angielskie audio - polskie napisy

 

 

a skąd ta pewność ang audio i pl napisy?

Odnośnik do komentarza

Ludzie wy chyba sami nie oglądacie tych materiałów, które tu wrzucacie, na 5 stronie było wrzucone wideo na którym gra Kinga i ma tam ustawione polskie napisy i angielskie głosy, więc to chyba wystarczające potwierdzenie, że takowy mix będzie możliwy. Całe szczęście, bo nie zdzierżyłbym takiego shitu jak przymusowe polskie głosy w The Order.

Odnośnik do komentarza

Xeul - w jakim kraju mieszkasz?

 

Napisz coś o samym gameplayu etc. i jak długa gra jest :)

PL - nie bardzo moge:), gra podzielona jest jakby na serialowe odcinki po kazdym chapterze jest  przypomnienie co bylo w porzednim "odcinku", pomiedzy kazdym chapterem przenosimy sie ze schroniska  gdzie toczy sie akcja na fotelik do psychologa.

Gameplay do chaptera do ktorego doszedlem dosc ubogi....samego grania do tej pory chyba mniej niz w The Order ot takie - po filmiku przejmujemy kontrole nad postacia i idziemy z A do B przy statycznej kamerze ,ktora  notabene  mi przeszkadza /ciezko sie czasami zorientowac szczegolnie w pomieszczeniach gdzie isc/, troszke prostych QTE, 

 

Fabularnie nie oceniam i ani nie polecam ani nie zniechecam - powiem tak usiadlem wczoraj z zona ktora zupelnie nie maiala ochoty "ogladac" gry ,a jakos tak doszlismy do trzeciego odcinka dzielac sie ze ona podejmuje wybory za kobiety ja za mezczyzn:). Czyli w naszym rozumieniu "sie podoba":)

 

Sama fabula to na razie kino klasy D  czasami tak glupie ,ze az smieszne /decyzje bohaterow/ z mega mialkimi tekstami, ale tak jak powyzej napisalem - jakos chce sie grac dalej.

 

Graficznie - mimika postaci jak dla mnie nie rowna - raz calkiem dobrze, raz mega sztucznie -lokacje wykonane ladnie chociaz  bardzo ciemne.

 

Na koniec  - ja jestem graczem od 30 lat i pewnie skonczylem wiecej gier niz stoi w Empiku na polce:), ale czy jesli mial bym zaplacic za UD  200kilka pln na premiere to bym zaplacil -chyba nie. Sam jestem ciekaw jakie oceny gra zbierze, my z zona taktujemy ja jako codzieny wieczorny film gdzie mamy wplyw na fabule.

 

Sorry za brak polskich liter , ale w tej chwili tylko do takiego sprzetu mam dostep

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Xeul - a lista trophy pokazała ci sie już?

możesz podać link do swojego profilu psn?

 

edit: jeśli nie chcesz podawać swojego profilu, to powiedz chociaż jak je znaleźć albo czy dużo ich do zebrania jest by określić jakość długość gry

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Przecież nikt nie liczył na coś pokroju Heavy Rain. Gierka może być ciekawa i warta uwagi - ale nie za te pieniążki.

Dokładnie nie wszystko musi byc Wiedzminem, tu jest naprawde malo gry w grze przynajmniej do 4 chapteru  poza wybieraniem jednej z dwoch opcji dialogowych co chwila ,to QTE najwieksze bylo na poczatku 1szego chapteru:) raptem 4 moze 5 nacisniec pod rzad ,a tak to pociagnij galke i otworz szuflade lub drzwi, wcisnij jakis guzik itd. 

 

.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...