Skocz do zawartości

Until Dawn


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dla takiej gry kupuje się konsolę. Until Dawn jest lepsze niż przypuszczasz!

Mamy tutaj absolutnie wszytko - psychopatę w masce, nastolatków wychowanych na  MTV głodnych imprez i seksu, domek w górach i przepiękne śnieżne widoki!, prześliczną grafikę w statycznym środowisku 3D - istny hołd dla takich gier jak Resident Evil! Do tego rewelacyjna interakcja z otoczeniem, oglądanie przedmiotów z każdej strony jak w The Order, włączenie latarki w swojej komórce, masa wyborów moralnych (obudzić pijanego Josha, czy zawołać innych znajomych), akcje QTE, które chyba mają na celu co jakiś czas sprawdzić, czy nie zasnęliśmy przed konsolą.

 

Dodajcie jeszcze świetne portrety psychologiczne bohaterów:

"Ashley - kujon, ciekawska, szczera, leci na Chrisa"

"Mike  - inteligentny, porywczy, przekonywujący, były facet Emily"

efekt motyla i momenty grozy !

 

Jak pisali na SpiderWeb "Interaktywny horror od Supermassive to druga po Bloodborne produkcja, dla której warto rozważyć zakup PS4"

Co bardzo ważne, gra na wyłączność dla PlayStation 4 broni się przed zarzutami „na pięć godzin” oraz „na jeden raz”. Ba - ja nie wiem, czy w ogóle dam radę ją skończyć !

 

Omijać łukiem szerszym niż The Order !

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

W HR chociaz fabula trzymala przy ekranie, tutaj mam wrazenie, ze gra spodoba sie co najwyzej 14to latkom i smallvanowi. 

Jeszcze te cechy charakteru (dow(nene)nosc, odwaga, romantyzm) i statusy w zwiazku xD. Horror z tego zaden, polowa gry wywoluje usmiech politowania, 2 polowa przenosi nas klimat marnej podroby pily, no ja poki co nie dam rady tego skonczyc. Demo PT wywolalo u mnie znacznie wiecej emocji niz ten szpil. Jedyne co mi sie podoba to motyw psychiatry. Jezeli chcecie sprawdzic, poczekajcie na uzywki, pozyczcie od kumpla, bo tego typu gra, z taka fabula i postaciami powinna byc wydawana w odcinkach po 2 dychy. Przy nadchodzacych grach zdecydowanie nie polecam!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Aha bo ta gra niby miala straszyc, niezly joke easy  :rofl2:

Wlasnie widac ,ze sie bardzo nastawiles na gry typu SH czy wlasnie demo P.T. A przeciez ta gra to ma byc czysty funn w podejmowaniu decyzji ktory z tych debilnych nastolatkow ma umrzec  i w jakich okolicznosciach, zabawa w rezysera itd. Widze ze dalej nie kumasz oczywistych zalozen tej gry.

Odnośnik do komentarza

Ani przez moment nie reklamowano tej gry jako "poważny" horror. Od pierwszych materiałów zamysł developerów był jasny i naprawdę nie wiem jak można się naciąć przy zakupie.

Nie lubisz takiej interaktywnej rozgrywki - nie kupuj
Nie lubisz niepoważnego traktowania medium horroru - nie kupuj
Przeszkadza Ci cała konwencja (i zabawa nią) - nie kupuj.

Generalnie SM było absolutnie przejrzyste przy marketingu.

Odnośnik do komentarza

Dobrze juz dobrze! Skoro od poczatku tworcy mowia ze gra jest glupkowatym horrorem, z drobnymi elementami iterakcji, slabym scenariuszem i aktorami, to rzeczywiscie nie potrzebnie przed nia Figusa ostrzegam. xD

Za 2,5 paki zatem mozna smialo brac! 

Edytowane przez easye
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobrze juz dobrze! Skoro od poczatku tworcy mowia ze gra jest glupkowatym horrorem, z drobnymi elementami iterakcji, slabym scenariuszem i aktorami, to rzeczywiscie nie potrzebnie przed nia Figusa ostrzegam. xD

Za 2,5 paki zatem mozna smialo brac! 

Przed niczym mnie nie musisz ostrzegać, odkąd pokazali tą grę nie oglądałem żadnych materiałów z niej bo mnie nie interesowała ta pozycja. Ale widzę piecze coś, bo mnie zapamiętałeś.

 

XD

 

l8mROZr.gif

Odnośnik do komentarza

Mozliwe, ze pomylilem Cie z innym Figusiem, ktory plakal, ze go Sony z The Order oszukalo, gdy pare dni przed premiera wszyscy w temacie pisali swoje wrazenia z gry, wiec ? - moze choc raz bys podziekowal ! 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Mozliwe, ze pomylilem Cie z innym Figusiem, ktory plakal, ze go Sony z The Order oszukalo, gdy pare dni przed premiera wszyscy w temacie pisali swoje wrazenia z gry, wiec ? - moze choc raz bys podziekowal ! 

No dzięki :) , że twój post pojawił się raptem dzień przed moim negatywnym na temat Ordera, a w dniu w którym już miałem swoją kopię. Pozdro 600

 

E. Srryy za offtop

Edytowane przez Figuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...