Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nintendo nie ma litości dla Wii U, u kresu życia konsolki kastrują najważniejszy tytuł pisany specjalnie dla niej :(

I tak o wiele lepiej gra się na pro controlerze niż na tym tablecie, więc whatever, niech sobie kastrują

Na gafie piszą, że wersja na wiiu dropi ostro w czasie burzy/deszczu. Poza tym koleś unikał nawet niektórych wiosek, bo jak sam pisał spadek byl przeogromny i odbierał radość z gry.
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony warto wytykać oczywiste niezrozumienie materiału źródłowego, z drugiej - chyba każdy wie, jak działają portale growe. Na nic nie ma czasu, nikt tych gier właściwie nie przechodzi albo omijanych jest 3/4 zadań pobocznych (które stanowią o sile niektórych tytułów). Czasem zmiana opinii może nastąpić po jakimś czasie, nawet wielu miesiącach, po przemyśleniach albo zapoznaniu się z jakąś inną opinią. No, ale to dywagacje nie na ten temat. 

Odnośnik do komentarza

 

Na gafie piszą, że wersja na wiiu dropi ostro w czasie burzy/deszczu. Poza tym koleś unikał nawet niektórych wiosek, bo jak sam pisał spadek byl przeogromny i odbierał radość z gry.

Ciekawe na ile wyssane z palca ? :unsure:  Zdecydowałem sie że jednak na pierwszy ogień pójdzie Wiiu a skoro ucierpiałaby na tym radość to ja już.. :nvmnd:

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Famitsu ocenił zerudę na pełne 40/40

 

ostatnią grą na "dychę" był u nich MGS 5 a wcześniej GTA 5.

 

40/40 dostały również swego czasu Ocarina, Wind Waker i Skyward Sword (kek)

 

Niestety, ale od dziesięciu lat strony z recenzjami w Famitsu nadają się co najwyżej do wyrwania i wykorzystania w toalecie.

Odnośnik do komentarza

Wyobrazcie sobie ze ten post to jest granica, granica miedzy zdrowym rozsadkiem a chaosem ktory sie tu obecnie uskutecznia, umowmy sie ze od teraz piszac posta w tym temacie stajecie na granicy zdrowego rozsadku i piszecie z sensem, ok?

 

Bo jak nie to zbuduje wam mur.

Ja jestem za! :)

 

Famitsu ocenił zerudę na pełne 40/40

 

ostatnią grą na "dychę" był u nich MGS 5 a wcześniej GTA 5.

 

40/40 dostały również swego czasu Ocarina, Wind Waker i Skyward Sword (kek)

Niestety, ale od dziesięciu lat strony z recenzjami w Famitsu nadają się co najwyżej do wyrwania i wykorzystania w toalecie.
Też tak myślę, podobnie pisałem o Edge, nie wiadomo komu teraz wierzyć, sam obadam i ocenię.

 

Update: choć z drugiej strony, w Famitsu czterech recenzentów ocenia grę, co samo w sobie wydaje się bardziej wiarygodne, niż recki innych, jakby nie było ocenili cztery Zeldy na cztery dyszki bodajże?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Czaicie, że już jutro powinni wysyłać gry? Każdy komunikat na telefonie o otrzymanym mailu powoduje szybsze bicie serca i gorączkowe sprawdzanie, czy to przypadkiem nie sklep, gdzie zamówiło się gierkę z informacją o wysyłce. Nieco później pierwsze wrażenia na forum. Ostatnio miałem tak podczas premiery Wieśka. Uwielbiam ten czas. :ohboy: 

Edytowane przez Hum
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...