Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.11.2017 o 15:53, NemoKOF napisał:

Był pewien sposób ale nie wiem czy nie usunęli w patchach:

 

 

  Ukryj zawartość

 

 


była gra z kulą śnieżną, jak kręgle. Można było dość łatwo farmić tam.
 

 

 

Chyba nie usuneli, najprostszy sposób. 

Odnośnik do komentarza

Ja po prostu grałem, gdy zrobisz 120 świątyń, a przy okazji będziesz zbierał trochę kamieni to nie ma bata, żeby ci na coś nie starczyło, mam wszystko i jeszcze 50.000 na plusie. W Zeldzie jest co robić, więc nie ma sensu farmić zawczasu, kasa „sama” powinnna się uzbierać.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Już dawno zakupiłem DLC i to był błąd. Mogli napisać gdzieś, że ostatni DLC.

Spoiler

to będą triale z super duper pomysłem, gdzie postać ginie od jednego uderzenia.

 

Gdyby taka informacja była wcześniej to zdecydowanie nie zakupiłbym tego dodatku. No i nadal każda broń się rozpada, nadal nie można ulepszać wielu pancerzy przez co nie ma sensu w ogóle ich zakładać. No i nagroda na sam koniec triala jak już masz wszystko w grze zrobione to po prostu mistrzostwo świata :D Jaki jest jej sens??

Nie wszyscy są hardcorowymi graczami i lubią sobie pograć dla relaksu, sama podstawka broni się świetnie jeżeli chodzi o taką relaksującą rozrywkę (może oprócz tego durnego pomysłu  z  psującą się bronią po zaledwie paru uderzeniach). Natomiast oba DLC są już dla graczy lubiących trudne wyzwania. W opisie pierwszego DLC można było wyczytać między wierszami, że dla takich graczy jest skierowany master sword trial. Natomiast nic nie wskazywało, iż tak samo będzie z drugim DLC.

 

Krótko podsumowując, rozczarowałem się tymi dodatkami i gdybym wiedział, że tak będą wyglądać to nie zakupiłbym ich. To oczywiście moja opinia tylko i pewnie się nikt z nią nie zgodzi.

Tak samo jak każdy bronił systemu z rozpadającą się bronią, wydawało mi się, że tylko mnie to na maksa dobija.

Edytowane przez Crinfrid
wrzuciłem część w spoiler
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że nie zrobiłem bo się zniechęciłem tym rozwiązaniem. Ale chyba nie muszę całego skończyć, żeby mieć już jakąś opinię wyrobioną? Już master sword trial dał mi w kość i nie zaliczam go do tych przyjemnych doznań.  I nie uważam, że to spoiler, bo na samym początku dodatku dowiadujemy się jak to będzie wyglądać.

 

No ale jak już wspomniałem casual ze mnie i chciałem ostrzec innych casuali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...