Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

 

 

Skonczy to sie tyle spadkiem sprzedazy gier i piraceniem na potezna skale  :pirate: = straty dla developerow!

Skonczy sie tym,ze ludzie przejda na PC bo jak juz nie maja miec uzywek to chociaz beda mieli duze promocje ;)

 

PC sa drozsze, trzeba wymieniac podzespoly co jakis czas no i myslisz ze jak na konsolach DRM sie srawdzi to nie znajda jakiegos sposobu zeby to przelozyc na PC? Tak promocje sa super, ostatnio sporo gierek wylapalem za smieszna cene (Alan Wake za 2 funty!) ale np w takie nowe GTA od pierwszego dnia na PC nie pogram...i jeszcze w kilka swietnych gier...

 

Na PC juz masz DRM przeciez i to od jakis 10 lat. GTA fakt nie pograsz na premiere,ale na ps4 i xbox one tez GTA 5 nie bedzie na premiere.Jezeli wogole bedzie na next-geny.

 

No to ludzie będą piracić, aż "mądrym panom" się wszystko odbije po stokroć. 

O PC to samo ludzie mowili,a steam kreci biznes jak nigdy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Skonczy to sie tyle spadkiem sprzedazy gier i piraceniem na potezna skale  :pirate: = straty dla developerow!

Skonczy sie tym,ze ludzie przejda na PC bo jak juz nie maja miec uzywek to chociaz beda mieli duze promocje ;)

 

PC sa drozsze, trzeba wymieniac podzespoly co jakis czas 

 

a czasami wystarczy wejść w ustawienia i zmniejszyc liczbe detali i zblizyś sie do poziomu z konsol.

I ile kasy sie zaosczedzi na tym. Nie trzeba zmieniac kompa co tydzień

Odnośnik do komentarza

 

No to ludzie będą piracić, aż "mądrym panom" się wszystko odbije po stokroć. 

O PC to samo ludzie mowili,a steam kreci biznes jak nigdy.

 

 

Już było mówione z 10 razy dlaczego - ceny. Gry za 20-30 zł kontra gry za ponad 100 zł.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ale dlaczego wszyscy chcą na siłę uszczęśliwiać gracza ? większość ma w (pipi)e te kamerki i chce czerpać przyjemność z grania na padzie a nie machania jak debil przed kamerką lub darcie mordy do konsoli, a jeśli konsola mnie nie zrozumie :)

 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

 

DRM is up to the developers, says Sony

 

 

Czytaj,w grach od Sony DRM nie bedzie,reszta w duzym procencie bedzie miec.Gry od EA,Ubi i Acti obstawiam,ze bede mialy drm w kazdej grze.

Jeśli tak, to nie jestem w pełni usatysfakcjonowany, ale z drugiej strony nie jest to coś, przez co olałbym konsolę zupełnie. Gry od zachodnich gigantów mogę sobie darować lub ograć na PC, jeśli tak będzie i jeżeli japońscy developerzy (zdaję sobie sprawę, że teraz głównie siedzą na handheldach, ale pewnie nadal ukaże się choćby kilka gier wartych uwagi na stacjonarki) nie będą z tego korzystać, to pewnie kupię jak stanieje.

Mogło być lepiej, ale mogło być gorzej.

Odnośnik do komentarza
Skonczy sie tym,ze ludzie przejda na PC bo jak juz nie maja miec uzywek to chociaz beda mieli duze promocje ;)

Tia już widzę tą masową migracje na PC :whistling: Nie martwcie się blokada używek zaboli też wydawców gdy zyski spadną bo nagle ludzie przestaną kupować crapy w ładnym opakowaniu wychwalane przez marketingową papkę( jakie to one cudowne i do życia potrzebne). A to dlatego że zaczną się dokładniej przyglądać na co tak naprawdę mają zamiar wydać (tym razem już bezpowrotnie) swoje $. Wiadomo dla sporej części szarej masy to i tak będzie bez różnicy.Pozostaje czekać i obserwować przebieg wydarzeń bo nic do końca w tym momencie nie jest jeszcze pewne.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Jeśli do tego dojdzie to wydawcy sami sobie udowodnią, że są kompletnymi idiotami a ich sztaby składają się z ludzi, którzy w ogóle nie są graczami tylko typowymi korporacyjnymi kalkulatorami. Przecież nierzadko rynek używek skłania graczy do zakupu nowego egzemplarza, np. sequela. Poza tym firma i tak już zarobiła swoje na tej kopii a ewentualny klient biorący towar z drugiej ręki to duża szansa na zakup nówki sequela. 

 

Ja rozumiem być takim w stosunku do nielegalnych kopii gry, ale do używki która sama wcześniej zeszła ze sklepowej półki...

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

wiecie co jest ciekawe - że nawet piractwo jest pozytywne dla legalnego rynku, wiele róznych badań pokazało że piraci naczesciej też kupują oryginały (tam głownie była mowa o filmach i muzyce), poprostu piractwo uświadamia ludzi na temat tego co jest fajnego na rynku, i ludzie w jakiejś czesci to kupują. ci co wcale nie piracą najczesciej nie dlatego że mają same oryginały tylko poprostu sa w znikomym stopniu zainteresowani tworami kultury medialnej

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszyscy wydawcy wprowadza to bez wyjatku, nie ma co sie ludzic  :turned:

Nie byłbym o tym tak mocno przekonany czy wszyscy bez wyjątku zwłaszcza ci mniejsi (równie dobrze mogło by się w takiej sytuacji okazać że równie dobrze mogą zwinąć interes) co do EA raczej nikt chyba niema wątpliwości Acti i Ubi kto ich tam wie , Take-Two tu raczej nie spodziewał bym się tego dziadostwa. Wszystko zależy od tego co według wyliczeń wydawcy przyniesie mu potencjalnie większe zyski.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jest jedna wielka padaka. Kalkulatory w garniturach mysla, ze dzieki DRM wszyscy beda kupowac nowki na potege, a oni beda kapac sie w milionach. Dla mnie to jest taka sama logika jak ta, ze kazdy pirat, gdyby nie mial mozliwosci piracenia kupilby oryginala ... No ale zobaczymy, "gracze" juz nie raz udowodnili, ze (w wiekszosci) sa idiotami. Na to pewnia licza.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A ja powiem tak. Tak samo jak na PS3/ x360, najlepsze gry zostawiałem w swojej kolekcji i nigdy nie miałem zamiaru ich sprzedac, tak samo bedzie i w nowej generacji

Zmiana bedzie teraz w tym , ze DRM oddzieli ziarno od plew. Bede dłuzej sie zastanawiał nad kupnem gry. 

I z ok 170 gier ktore miałem w tej generacji , bede miał ich 30. NIe boli mnie to bardzo , bo z tych 170 gier - gdzies z 50 było takich które kupiłem na premiere ,  a po zagraniu 15 minut wyladawała na allegro.

Teraz sciagne trial

 

Ja sobie poradze, Mam nadzieje ze wydawcom wyjdzie to bokiem. 

Bo jak kazdy bedzie liczył pieniądze to sie okaze , ze CODy z singlem na 4h, nie znajda swojej klienteli (tej dla której liczy sie single)

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair
Bo jak kazdy bedzie liczył pieniądze to sie okaze , ze CODy z singlem na 4h, nie znajda swojej klienteli (tej dla której liczy sie single)

Ale jak duzy jest to procent? 1% moze 2% . Znane i lubiane IP nie maja sie czego bac,jeszcze w gorzej sytuacji DEV stawia nowe IP. Moze beda 1godz trail wypuszczane,bo inaczej jakos nie widze,zeby ludzie kupowali nowe IP w ciemno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...