Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest ps4 vr.

Sony has unveiled a new edition of its HMZ

personal viewer headsets, dubbed the T3. It is not

a VR device, so it is not to be confused with

recent rumours surround Sony’s attempts to

emulate Oculus Rift on PS4.

Again, this is not to be confused with rumours regarding an alleged PS4 VR headset that uses the new PlayStation camera. The device is said

to be releasing in 2014, but Sony has yet to

comment on the matter. Eurogamer reports that the T3 houses two 720p OLED displays that deliver both 2D and

stereoscopic 3D imaging. It’s also capable of receiving wireless 60GHz

transmissions, while the internal lithium battery

powers the device for three hours at full charge

when used wireless, or up to seven house if you

plug in an HDMI cable. You can even hook up

your tablet or mobile device for portable use, although you’d look a bit of wally on the bus. The device is compatible with both PCs and PS3,

and will cost you £1,300 in the UK.

 

 

www.vg247.com/2013/09/06/sony-announces-hmz-t3-personal-viewer-headset-will-cost-1300/ Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

 

Oh, ciekawe. Do samego końca byłem całkiem pewien, że to podpucha ze strony M$, ale z drugiej strony nie mówiliby, że wszystko jest "buggy" i "Bing's garbage".

 

Ale kto normalny pokazywałby swe imię, nazwisko i twarz w takim filmiku?

 

No właśnie nie rozumiem tego wszystkiego, ale "Bing's garbage"? Aż tak są gotowi na poświęcenia?

Odnośnik do komentarza

 

 

Oh, ciekawe. Do samego końca byłem całkiem pewien, że to podpucha ze strony M$, ale z drugiej strony nie mówiliby, że wszystko jest "buggy" i "Bing's garbage".

 

Ale kto normalny pokazywałby swe imię, nazwisko i twarz w takim filmiku?

 

No właśnie nie rozumiem tego wszystkiego, ale "Bing's garbage"? Aż tak są gotowi na poświęcenia?

 

 

Byleby wyglądało na prawdziwy leak ;p

Odnośnik do komentarza

Tak przemyślałem ten filmik i kurde coś mi tu śmierdzi. Nie sądzę, żeby typek był na tyle głupi, żeby na kanale YT podawać swoje imię i nazwisko, swoją twarz i wrzucał filmik z prezentacją dashboardu z nowej konsoli. Filmik już dawno by był zdjęty z YT, a ma 2 dni. Przy takim wycieku to godzina i filmiku nie ma na kanale. Nie wiem, może jak wstanę to jednak okaże się, że są tacy debile, ale jak dla mnie to jakieś mega grube fejkowe gów.no. 

Serio ciężko mi uwierzyć, że typek nie znał konsekwencji jakie będą gdy zrobi takie coś, że nie został uprzedzony, że nie może nic umieszczać z materiałów video o konsoli. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Ta, fejk, a konsolę i pada to zrobił sobie w piwnicy za pomocą narzędzi taty tak?

 

Trochę smutne że idioci z neogafa nie mogli się powstrzymać i podgonili filmik do Micorosoftu, jutro poniedziałek to zapewne już filmik wyblaknie, a a nagrywający lub członek rodziny który podpisał lojalkę ma przesrane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...