Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Stuttering na Source to znana sprawa na dużej liczbie konfiguracji PC. Jak dla mnie paskudny engine przez to. Do poczytania w necie. Wystarczy wpisać jakąkolwiek nazwę gry na Source i stuttering. Wyskoczy sporo tematów. U siebie nie zauważyłem tylko tego w L4D2. W innych na tym silniku musiałem się ratować wyłączaniem vsync i innymi ceregielami. Ostatnio Portal 2 i CS:GO.

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza

Ja tam to kupuję na premierę na PC. Ale silnik Source i to mocno rozdmuchany więc zapewne znowu będzie pokaz stutteringu. 

Stuttering na Sourcie na obecnych maszynkach? Jakoś trudno mi w to uwierzyć bo ogrywam dość sporo gier na tym silniku i nic takiego nie zauważyłem. Ty ostatnio masz coś dużo tych problemów z piecykiem. Prowo albo coś masz tam natworzone bo to naprawdę podejrzana sprawa.

Odnośnik do komentarza

Taki urok piece gaminu jak to niektórzy mawiają. Ja osobiście nic takiego nie odczuwałem, a problemy zawsze będą bo nic nie jest idealne. Zwłaszcza platforma z otwartą architekturą. Choć i tak znaczną część problemów da się rozwiązać samemu posiłkując się netem.Na kompie chociaż da się coś naprawić jak twórcy coś z(pipi)a.li albo robić im się nie chciało, na kąsolach to pozostaje płacz bądź kupno innej gierki bądź następnej części z nadzieją, że będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wyobrażacie sobie ośmiu spoconych chłopa kłębiących się przed jednym TV?

 

 

 

Może tego nie ogarniesz, ale inni ludzie się myją, heh. 

 

Ciekaw jestem czy Mendrek jest w stanie sobie wyobrazić spotkania u znajomych z friends countem 8+ :P Pewnie z góry odmawia zakładając, że będą się pocić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dobra, fajnie że jest. By multitapa wydali to wszystkim by du,py implodowały, a tak to po prostu normalne pójście do przodu. Oczywiście w erze gier wyścigowych, gdzie nawet splita nie ma to nie wyobrażam sobie zbyt wielu gier dla chociażby dwóch graczy, ale zawsze lepiej więcej niż mniej. Dobry ruch, ale nic specjalnego, po prostu.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...