Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, alienator napisał:

odpalilem jedynke na szybkie dwa rozdzialki - dayum co za klimacik :obama: powoli zaczalem sie wkrecac w system walki, zobaczymy co bedzie dalej. Jedyne co mnie na razie wkur wia to fakt, ze w tej minigierce arcade nie moge zmienic sterowania - za cholere nie umiem celowac bez odwroconej osi Y

 

Mnie w ogóle ta mini gierka wku..., hehe. Jestem w 9 rozdziale bodajże :).

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Ficuś napisał:

A ja dwojke drugi raz przechodze, tym razem na hard i jestem w polowie

 

Jak ktos nie noobuje w slasherach to spokojnie moze nawet pierwsze podejscie zaczynac od hard, normal jest mocno easy

Da się w ogóle zacząć od hard? W jedynce na początku dostępny jest tylko normal.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem dwójkę i wróciłem już na całego do jedynki i fakt, tutaj normal to inny poziom niż z bayo2. 8:30 minut zajęło mi przejście 2 po raz pierwszy i myślę, że to trochę za krótko, denerwujące jest również małe zróżnicowanie lokacji ale reszta za to to już ostra jazda bez trzymanki, za to uwielbiam Cerezę i jej wygibasy i pre order na 3 to tylko kwestia czasu. W ogóle stroje z metroida, Mario i Zeldy w jedynce to świetna ciekawostka ;)

Odnośnik do komentarza

Ja pier dole dziś trochę więcej pograłem w jedynkę. Jestem na 3 rozdziale. Co tam się odpie rdala. Panie Jeremiszku. Cut scenki dalej wysoki poziom żenady ale jak wlatuje j-pop przed walką japa zaraz się cieszy.

Dwôjka jest ładniejsza od jedynki? Jak tak to będzie masakra. Już jedynka w trybie przenośnym to dla mnie straszny sztos (takie coś w kieszeni sic) i przy tym mega płynnie. Kiedyś grałem w demo i 5min w pełną wersję na PS3. Przecie to normalnie inne gry przez płynność rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Graficznie co najmniej o pół raza dwójka jest lepsza. Jedynka to dalej sztos, na ps3 pewnie by już nieco trąciła jakością ale na przenośniach kosi aż miło, też jestem w 3 rozdziale ale dwójkę skończyłem już raz a mam zamiar jeszcze kilka :) przed Bayo 3 to świetny zestaw. Liczę na podobny ruch z serią Metroid Prime jeszcze przed 4

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ficuś napisał:

ja tez dotarlem wlasnie do trzeciego rozdzialu jedynki i jednak po swiezym ograniu dwojki czuc ze ta czesc jest starsza choc dalej to kozacka gra

 

przez poziom trudnosci i mniejsze tempo o wiele bardziej mozna o niej mowic ze to klon dmc

 

ale grasz na hard? Bo jak na razie to nawet taki noob w slashery jak ja nie czuje aby było trudno (gram na normal ofc)

Odnośnik do komentarza

ja gram na normalu w bayo, jestem noobem w slashery i czuje ze czasem jest ciezko. chapter X czy jakos tak, do tej pory mialem problem mały z paroma walkami :dunno: tzn problem taki, że robili mnie jak bura sukę na początku, zanim ogarnąłem co i jak, game over to widziałem z 5 razy do tej pory z czego 4 to moje własne zgony bo nie zareagowałem na czas na QTE :yao: 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Ficuś napisał:

ja tez dotarlem wlasnie do trzeciego rozdzialu jedynki i jednak po swiezym ograniu dwojki czuc ze ta czesc jest starsza choc dalej to kozacka gra

 

przez poziom trudnosci i mniejsze tempo o wiele bardziej mozna o niej mowic ze to klon dmc

B2 to taki mad max, zero przystanków. Ale to też może się nie podobać bo mimo wszystko to taki boss rush od początku do końca. Chyba gołąb właśnie narzekał na to w tej grze. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, balon napisał:

 

ale grasz na hard? Bo jak na razie to nawet taki noob w slashery jak ja nie czuje aby było trudno (gram na normal ofc)

tez jestem noob, uwielbiam slashery ale absolutnie w nich nie wymiatam, np pierwszego dmc konczylem z bolem na easy, dopiero kiedys tam na normal, pierwsze bayo na pozyczonym x360 tez na easy, teraz ogrywam na normal i trzeba sie pilnowac, dwojka bayo na normal to spacer w parku nawet dla mnie

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, XM. napisał:

B2 to taki mad max, zero przystanków. Ale to też może się nie podobać bo mimo wszystko to taki boss rush od początku do końca. Chyba gołąb właśnie narzekał na to w tej grze. 

 

No obym się nie odbił :/ bo ja lubię wolniejsze momenty, chwilowa, lekka eksploracja itp. W Byo1 są takie motywy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...