Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie godziny za mna z bayo2. Absurd kazdej sekundy tej gry jest niewiarygodny, do tego ta epickosc i jazda bez trzymanki, zero dluzyzn, ciagle wrazenie jazdy na kolejce gorskiej, no cudo po prostu, schemat gry (znajdzki, sklepiki, side missions) bardzo wzoruje sie na serii dmc, system walki majstersztyk

 

Na tv widac jak sie przypatrzy ze to bardziej port niz remaster czteroletniej gierki ale w ferworze walki tego sie nie zauwaza, przenosnie znowu orgazm, natywna rozdzielczosc, dynamika, nie sadzilem pare lat temu ze takie gierki bede ogrywac na tableciku

 

 

Odnośnik do komentarza

Serio? Masz obniżkę na Bayo 1 za kupno Bayo 2, a potem jeszcze obniżkę na kolejne Bayo 2 za ściągnięcie Bayo 1? Ok, jestem zdziwiony. Ale w sumie nadużywanie tego jest chyba trochę trudne - nadal na własnej konsoli ktoś musi wydać te 120 zł...

 

W każdym razie, wydawca pisał, że obniżka jest za "kupno" Bayo 1, więc to dość ciekawa okazja do wycebulenia... czegoś przez Kesy tego świata.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ogqozo napisał:

Serio? Masz obniżkę na Bayo 1 za kupno Bayo 2, a potem jeszcze obniżkę na kolejne Bayo 2 za kupno Bayo 1? Ok, jestem zdziwiony. Ale w sumie nadużywanie tego jest chyba trochę trudne - nadal na własnej konsoli ktoś musi wydać te 120 zł...

:facepalm: 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Serio? Masz obniżkę na Bayo 1 za kupno Bayo 2, a potem jeszcze obniżkę na kolejne Bayo 2 za ściągnięcie Bayo 1? Ok, jestem zdziwiony. Ale w sumie nadużywanie tego jest chyba trochę trudne - nadal na własnej konsoli ktoś musi wydać te 120 zł...
 
W każdym razie, wydawca pisał, że obniżka jest za "kupno" Bayo 1, więc to dość ciekawa okazja do wycebulenia... czegoś przez Kesy tego świata.
Ale jaką cebulę tutaj widzisz? Kupujesz fizyczną grę za 200 zł, następnie aktywujesz kod na B1 i co dalej? Kupujesz cyfrową B2 za 120 zł i co najwyżej możesz sprzedać fizyczną kopię za... no raczej nie więcej, niż stówkę - bo to przecież pół produktu oferowanego w folii. Z tego co wiem cebula jest wtedy, kiedy zyskujesz, a nie tracisz, ale może żyję w błędzie.

Rozumiem, że wydawca nie zarabia na drugim obiegu, ale ciężko mi sobie wyobrazić, że nagle wszyscy rzucą się na cyfrówki i wystawią samą B2 na sprzedaż. Raczej chodzi o to, żeby zachęcić do zakupu tych, którzy chcą zagrać w samą dwójkę. Oni może pchną swój kod na B1 dalej mając poczucie, że dalej grają w nową grę, ale za pół ceny. Kupcy kodów może skuszą się wtedy na cyfrową B2 w promocji. Obstawiam, że ktoś ten model sprzedaży w miarę przemyślał, w końcu firmy są od zarabiania pieniędzy.
Odnośnik do komentarza

@ogqozo kupujesz bayo1 w eshopie dostajesz zniżkę na bayo2; kupujesz bayo2 w eshopie dostajesz zniżę na bayo1. W obu przypadkach na zakup pakietu wydasz tę samą kwotę, jedynie cena jednostkowa każdej z części jest różna. Nie mam pojęcia gdzie try widzisz cebulę. Jedyną sznasą na oszczędzenie trochę waluty jest zakup kodu na bayo1 (którego wykorzystanie jak się okazuje działa tak samo jak zakup cyfrowy) z drugiej ręki od kogoś kto ma wersję fizyczną i nie potrzebuję cyfrowej bayonetty 1.

Odnośnik do komentarza

Okkk skonczylem szosty chapter, dalej nie zwalniamy tempa, matko jedyna przelamanie sie z kupnem znicza to byla growa decyzja zycia

 

Zdrowy jedynke sto lat temu skonczylem ale mialem takie cisnienie na dwojke bo to zawsze byla moja najwieksza zazdrosc wzgledem wiiu ze musialem ja odpalic, jedynke odswieze kiedys tam 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Pacquiao napisał:

Nie widziałeś steelbooka na żywo, to nie gadaj głupot ;)

 

No steelbook steelbokiem, ale droga ta edycja względem tego, co oferuje. Jedna gra jako kod online, jakieś naklejki, karty i steelbook. To ja już bym wolał, jakby można było kupić steelbooka za 20 zł. Jak edycja specjalna stanieje do ok. 40-50 EUR to mógłbym brać, a tak to dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...