Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

skonczylem dwojeczke - jezus maria co to byla za jazda bez trzymanki, w bardziej szalona, poyebana, czesto kiczowata, epicka, dynamiczna i oczoyebna gre nie gralem nigdy, oczy nie nadazyly przez te 10h nad wszystkim co sie dzialo na ekranie bo jednak czasem trzeba mrugac wiec za jakis czas podejscie nr dwa sie szykuje, tym razem na hard (normal jak na gatunek slasherow banalny), co mnie zaskoczylo wzgledem jedynki to ilosc bossow - jedynka bardziej dmc przypominala w konstrukcji, tutaj mamy czesto jedno-dwu godzinne fragmenty wrecz boss runu (ale kuvvva ci bossowie, te walki, co oni cpali to projektujac)

 

jak zawsze chcialem w ta gre zagrac, tak sie nie zawiodlem, nie moge sie doczekac trojki i niech w platinium jaraja to samo robiac ta gierke co przy dwojce

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja jutro odbiorę swoją kopię. Oj czuję, że kolski pójdą w odsawkę.

Co najlepsze nie grałem zarówno w dwójkę jak i jedynkę xD

Jak miała premierę to akurat nie miałem chwilowo x360, a na PS3 nie chciałem tykać tego szrot portu. Potem jakoś zapomniałem o tej gierce. Jaranko.

 

Ficuś grałeś dużo w hh mode? Tak w ogóle w jakim trybie lepiej Tobie się grało?

Odnośnik do komentarza

aaa jeszcze ostatnia walka w grze taka hmmm....spodziewalem sie ze po tym rollercasterze final to bedzie starcie z zniszczeniem galaktyk, a jest dosc ....hmmm skromny, zdecydowanie wiele innych akcji wczesniej w grze bylo bardziej epickich (zwlaszcza starcia z pewnym panem mi sie podobaly)

 

nie no mimo wszystko masterpiece, archetyp gry akcji bez nawet chwili dluzyzn

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, balon napisał:

No ja jutro odbiorę swoją kopię. Oj czuję, że kolski pójdą w odsawkę.

Co najlepsze nie grałem zarówno w dwójkę jak i jedynkę xD

Jak miała premierę to akurat nie miałem chwilowo x360, a na PS3 nie chciałem tykać tego szrot portu. Potem jakoś zapomniałem o tej gierce. Jaranko.

 

Ficuś grałeś dużo w hh mode? Tak w ogóle w jakim trybie lepiej Tobie się grało?

 

Na TV gra niestety wygląda bardzo słabo w porównaniu do trybu przenośnego. Na tablecie jest w natywnej rozdzielczości, a na TV zęby jak schody w Pałacu Kultury.

Odnośnik do komentarza

No ja pod Switcha dok też mam starą plazmę Panasa. Niesamowita boost w grafie w doku względem TV UHD.

 

Ona ma 37 cali i nie jest nawet FHD tylko HD. Natywna rozdizlaka to 720p choć 900/1080 też super. 

Jak porównałem taką Zeldę na tym TV i 60 cali UHD to byłem w szoku. Pixele, aliasing, a na plażmie wsio gładkie, bez pixel i bez ząbków. No i te kolory nawet w dobie szerokich gamutów nie mają się czego wstydzić (czerń to pod oled podjeżdża:) ). Niesamowity TV.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...