Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie gdzieś dostać osobno kod do pierwszej części? Nie miałem nigdy styczności z serią a chętnie bym ograł dwie części na switch tyle że nówki są o 25 euro droższe a używki jak wiadomo już nie mają kodu na pierwszą część.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zacząłem dwójkę, przeszedłem trzy chaptery i o (pipi)a :obama: Sequel na miarę Gyrosów 2, większy, ładniejszy, szybszy, a te dotychczasowe akcje są tak absurdalne i widowiskowe, że nie mogę się nadziwić.

 

Japończyki z Platinum to jednak wirtuozi slasherów są, no tutaj gra wszystko i to od razu z wysokiego C. Będę szarpać jak po(pipi)y.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Skończyłem w piątek dmc5 na xox i cholernie mi się podobało. I jakoś sobie przypomniałem że bayo2 jeszcze nie jest skończona. No to wróciłem.

 

Najpierw rozczarowanie jak to wygląda.

A następnie olśnienie jak TO WYGLĄDA.

Dizajn lokacji dla mnie jest o wiele lepszy od dmc5. Świetni przeciwnicy. Pokręcone bronie. Fajne wyzwania. 

 

Jasne, scenki w postaci pół statycznych obrazków są słabe. Rozdziałka do 4k z hdr ma się nijak. Ale grało się świetnie.

 

Żeby nie było - dmc5 też jest świetne, ale dla mnie bayo2 lepsze. 

 

Kurde aż mam smaka na bayo3.

Mam nadzieję że na e3 coś pokażą.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Kurde, ale lata temu zgrzeszyłem i odrzuciłem ponętną wiedzmę na bok. Co tu sie dzieje w samym prologu :boomer: Patriarchat japonski rządzi. Haha najsmiesniejsze jest to, ze lewusy przymkali oko na uprzedmiotowienie kobiet, bo mysleli, ze bayo moze byc lesba, albo chociaz bi XDD based kamiya. Trzeba poklepac troche combosow i wybrac co lepsze. Nie rozumiem tylko czemu czasem jakas wielka łapa czy noga napierdala. Jak bedzie znowu przecenka na jedynke na xbl to bjere. Mogłem 2 tygodnie temu od razu kupić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...