Skocz do zawartości

iOS vs. Android vs. Windows


MrNorbi

Rekomendowane odpowiedzi

To all our Android users ! Rayman Jungle Run will finally be available on Google Play on Thursday September 27th @ 10am CET.

We understand that you can’t wait to play the game but we were not 100% sure that the experience would be perfect on ALL Android devices.

 

That’s why we have taken the decision to take one more week to fully optimize the game for all Android devices, even the less common ones.

 

 

Thank you in advance for your patience! And we apologize for this very last minute update, we'll check with our teams how we can make sure this situation doesn't happen again!

Rayman wczoraj wyszedl na iOS i mial tez na Androida, ale urzadzen jest zbyt duzo, zeby wyrobic sie z optymalizacja. Oups.

 

Ale to minus? Ze chcąc mieć telefon do dzwonienia nie jestes skazany na opcje 16,32,64gb za odpowiednio 3000, 3300 i 3700 chcąc kupić na stronie Apple'a produkt tylko idziesz i kupujesz jakiś starszy model albo model słabszy którego nie używasz do gier za np 800 zł? Dla mnie to plus.

 

To jak z PCtami ale tu jakiś nikt nie narzeka - możesz mieć komputer z Pentium Dual Core i Core i7 ale Windows pozostanie Windowsem - będzie wolniejszy, gry nie będą działać, o photoshopie zapomnisz ale żona przejrzy facebooka a ty forum. Czy lepiej żeby były tylko maci za 5000 zł? Bo są ładne?

 

Ja serwisuje komputery na co dzień i wierzcie mi - Maci np nie są takie rewelacyjne jakościowo a jak się coś zepsuje to koszty czasem przewyższają 1000 czy 2000 zł za naprawdę niezłą pierdołę. Pomijam już nowego Macbooka Pro z Retiną gdzie WSZYSTKO jest przylutowane do płyty (ram, procek) a matryca przyklejona do ramki. Apple dąży do jednorazówek za 10000. Mi się to nie podoba ale to moje zdanie, ponoc ekran w IP5 będzie wklejony w ramkę, więc wymiana będzie droższa niż teraz a już tania nie jest.

 

Także wybór daje wolność. Na topowym telefonie gra będzie chodzić i tyle.

Odnośnik do komentarza

Mało korzystam z internetu na mojej Lumii 720 kiedy nie mam dostępu do WiFi, ale poza funkcją telefonu i odtwarzacza muzycznego (czyli standard), konsoli przenośnej z achievementami (dlatego wybrałem WP), bardzo podoba mi się właśnie darmowa nawigacja od Nokii. Wszystko działa offline (najważniejsza rzecz), mapy są kompletne, zawierają różne zabytki, hotele, knajpy itp. W wakacje sprawdzała się lepiej niż wbudowana nawigacja RNS 315 od VW jeśli chodziło o cele mniej ewidentne niż miasto+ulica.

 

Mam tylko nadzieję, że WP będzie niebawem traktowany na równi z iOS'em i Androidem, bo sporo potencjalnie przydatnych aplikacji, np. planów transportu publicznego, jakiś rzeczy związanych z czasopismami, itd. dostępnych jest tylko na tamte systemy.

Odnośnik do komentarza

Apple nasrało sobie w papierach. Wydali produkt niekompletny, mapy od Google leżą w AppStore i czekają na akceptację, a firma znalazła się w bardzo złej sytuacji.

 

Albo klepną te mapki od G i nagle większość ludzi wróci do nich, a mapy od A staną się raczej niepotrzebną aplikacją = wielka inwestycja Apple to stracone pieniądze

 

Apple nie dopuści map od G do ściągnięcia = podniesie się wielkie larum, że firma ogranicza użytkowników

 

I tak źle, i tak niedobrze dla nich. W każdym razie póki co polecam wejście na webowe mapy i przyklejenie sobie kafelka na pulpit po prostu. Paranoja.

Odnośnik do komentarza
podniesie się wielkie larum, że firma ogranicza użytkowników

teraz dopiero? wcześniej wam to nie przeszkadzało :P

No widzisz, to jest kwestia tego co komu jest potrzebne. Mi np mapy sie przydawaly nieraz i uwazam wypuszczenie takiego badziewia w iOS6 + brak mozliwosci (przynajmniej na razie) instalacji Google Maps za posuniecie nie do zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza

@Yano

Z Apple zawsze było coś za coś. Dawali ograniczenia, ale dzięki tym ograniczeniom użytkownik dostawał w zamian np. bardziej stabilny system, czy cokolwiek. Zawsze była równowaga w tym co zabrali, a w tym co się dostawało. Teraz jest średnio jednym słowem ;)

 

Póki co osobiście nie zaobserwowałem, że mapy Apple są gorsze, ale to też wynika z tego że nie miałem okazji ich przetestować w terenie. Alternatywa to używanie maps.google.com albo czekanie aż appka będzie w sklepie.

Odnośnik do komentarza

też o tym pomyślałem odrazu, albo mogli by chcociaż dać warunek apple żeby sie od(pipi)ało z tymi powalonymi pozwami i patentami

 

z drugiej strony jak google normalnie bez problemow sie zgodzi moze to dobrze zadziałać na wizerunek, tylko nie wiem czy iphonowcy to docenią, normalnie jak widac nie. ale teraz gdy zobaczyli że bez googla ich ifon staje sie drogim przyciskiem do papieru?

Odnośnik do komentarza

też o tym pomyślałem odrazu, albo mogli by chcociaż dać warunek apple żeby sie od(pipi)ało z tymi powalonymi pozwami i patentami

Google ma w dup.ie z kim sie Apple po sadach ciaga. Google to glownie reklamy,reszte robia bo ich stac. Po za tym co ma google do pozwo appla vs samsung?czy apple vs firma x ?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

e tam jakieś cyferki , w iphonie nawet wtyczka jest idealna i jej używanie sprawia wiele przyjemniści

"The new Lightning dock connector is tiny. You probably knew that already, but it’s hard to describe just how button cute it is. The connector fits into the port with just the right amount of resistance: it’s incredibly satisfying in a way that plugging a 30-Pin dock connector into an iPhone or iPad has never been."

 

naprawde trzeba mieć nasrane żeby sie podniecać wtyczką w ten sposób, gość pewnie drugą ręką walił konia

 

całość

http://www.cultofmac.com/192217/iphone-5-how-can-apple-possibly-top-this-first-impression/#XrR3iwoomFyb3RuG.99

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

shats i estel - wam sie podoba takie podniecanie nad wtyczką? nie uważacie tego za groteskowe?

 

śmieszność podbija jeszcze fakt że wszystkie inne sprzęty miały już malutką "słodką" wtyczke od okolo 5 lat

 

to poprostu pokazuje jak fanboje spuszczają sie (dosłownie) nad najmniejszymi duperelami ktore u konkurencji są od dawna (to samo bylo z tapetami)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...