Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy numer prenumeraty, który dostałem był elegancko zapakowany w kartonik. Kolejne były już tylko w folii, co dla ostatniego numeru zakończyło się tragicznie (normalnie nie zwracam uwagi na pierdoły, ale ten numer był jak psu z gardła wyciągnięty). Czy jest jakaś opcja dopłaty do opakowania "premium"?

Przy okazji: w wyniku zamieszania do mojego konta przypisany jest chyba o jeden numer za dużo (wg moich wyliczeń). @Perez gdzie to zgłosić? Nie chcę żebyście byli stratni ; )

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, janol napisał:

Pierwszy numer prenumeraty, który dostałem był elegancko zapakowany w kartonik. Kolejne były już tylko w folii, co dla ostatniego numeru zakończyło się tragicznie (normalnie nie zwracam uwagi na pierdoły, ale ten numer był jak psu z gardła wyciągnięty). Czy jest jakaś opcja dopłaty do opakowania "premium"?

Przy okazji: w wyniku zamieszania do mojego konta przypisany jest chyba o jeden numer za dużo (wg moich wyliczeń). @Perez gdzie to zgłosić? Nie chcę żebyście byli stratni ; )

 

Napisz proszę na prenumerata@psxextreme.pl z kopią wiadomości na rlapinski@idea-ahead.com.

Odnośnik do komentarza

A to ciekawe, że prenumerata numeru 275 nie dotarła do większej ilości osób. Do mnie też nie dotarł papierowy egzemplarz, a że miałem wersję PDF, to zgłosiłem dopiero dzisiaj, licząc cały czas, że może jednak Poczta dostarczy z opóźnieniem, ale tak się nie stało.

Może na sortowni ktoś "pożyczył" sobie większą ilość egzemplarzy dla prenumeratorów. Jako wydawca zgłosiłbym ten fakt do firmy wysyłającej, bo może coś jest na rzeczy albo coś należy poprawić.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.07.2020 o 23:20, MYSZa7 napisał:

Napisałem maila odnośnie zamiany prenumeraty papierowej na cyfrowa. 
 

nie można

 

anulowanie prenumeraty?

 

nie można

no dziwne, dziwne. w dodatku czekasz 2 tygodnie na odpowiedź. Fajnie jakby obecny wydawca odpisywał, tak jak Perez. 

Odnośnik do komentarza

Kurde muszę z żalem przyznać, że srogo w chuya lecicie z tą prenumeratą. Wysyłka niby była w poniedziałek, dziś piątek i dupa, nie będzie nowego numeru do sobotniej kawki. I nie zganiajcie proszę winy na pocztę, bo ta działa u mnie należycie i nawet przesyłki ekonomiczne przychodzą w max 3-4 dni. Już trzy numery dostałem z datą wysłania późniejszą niż ta, o której tutaj informujecie. Prenumeratorzy niby tacy ważni, ale żeby nam dostarczyć numer choćby równo z premierą kioskową to nieeeee :v 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, number_nine napisał:

Kurde muszę z żalem przyznać, że srogo w chuya lecicie z tą prenumeratą. Wysyłka niby była w poniedziałek, dziś piątek i dupa, nie będzie nowego numeru do sobotniej kawki. I nie zganiajcie proszę winy na pocztę, bo ta działa u mnie należycie i nawet przesyłki ekonomiczne przychodzą w max 3-4 dni. Już trzy numery dostałem z datą wysłania późniejszą niż ta, o której tutaj informujecie. Prenumeratorzy niby tacy ważni, ale żeby nam dostarczyć numer choćby równo z premierą kioskową to nieeeee :v 

 

+1

 

Poprzedni numer w ogóle nie dotarł z prenumeraty, dopiero został dosłany osobno po interwencji. Tego numeru, mimo informacji, że wysłany w poniedziałek, nadal nie ma. Coś tu jest nie tak. Człowiek wybiera prenumeratę dla wygody a nie dla zastanawiania się "będzie dziś czy nie będzie". 

Odnośnik do komentarza

kiedyś prenumerata była dzień wcześniej przed premiera kioskową, lub w dniu premiery kioskowej, a teraz taka trochę loteria. Jutro weekend i się zastanawiam, czy w skrzynce czeka nowy numer, czy jednak będzie w poniedziałek. 

Na serio wysyłaliście w poniedziałek? Może trza wysyłać do godz. 14:00.

---

edit: no i nie ma w skrzynce :/

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

No niestety, z papierowym wydaniem opóźnienie jest srogie. Ostatmi numer miałem w rękach chyba 11 dni po wysłaniu, albo podanej do wiadomości dacie wysyłki. Poczta również w miarę ogarnięta w moim rejonie, więc tak srednio ich podejrzewam o przetrzymywanie przesyłki.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rudiok napisał:

 

+1

 

Poprzedni numer w ogóle nie dotarł z prenumeraty, dopiero został dosłany osobno po interwencji. Tego numeru, mimo informacji, że wysłany w poniedziałek, nadal nie ma. Coś tu jest nie tak. Człowiek wybiera prenumeratę dla wygody a nie dla zastanawiania się "będzie dziś czy nie będzie". 


dokładnie ta sama sytuacja. Poprzedni numer w ogóle nie dotarł. Podejrzane to coś... może listonosze robią sobie ze sprzedaży kradzionych gazetek wyrównanie do pensji? :D

Odnośnik do komentarza

Dopytam pany i dam znać, no bo to faktycznie nieco bez sensu. Docelowo drukarnia ogarnia numer przed weekendem, w poniedziałek powinien trafić na pocztę i tego samego dnia wyjść. Docelowo dostawa to D+3, czyli od poniedziałkowego nadania + 3 dni robocze, więc optymalnie czwartek, nawet z poślizgiem lekkim piątek, a tu widzę dostawa w piątek to rarytas. 

 

Z naszej strony nieprzypadkowo nawet dzień premiery numeru przesunęliśmy na czwartek, żeby był czas na dojście prenumeraty, no ale jak widać bywają problemy. 

Odnośnik do komentarza

Pixel przychodzi jakoś zaskakująco szybko. Jakoś ekstra na niego nie czekam z drugiej strony, ale jak spojrzę czy już jest pdf to akurat tego samego albo następnego dnia jest w skrzynce. Z PSXE cyrk co miesiąc, a w ubiegłym jakby w ogóle nie był wysłany - tyłu ludzi nie dostało. Problem, że idzie zwykłym i nierejestrowanym więc nie da się z tym nic zrobić.

Odnośnik do komentarza

U mnie tez nic, pierwszy numer dostałem po tygodniu, drugi nie doszedł w ogóle, musieli mi dosyłać poleconym kolejny egzemplarz. Teraz znowu pusta skrzynka. Przedłużać raczej nie bede, miala byc wygoda, a jest cyrk. U pani z kiosku miałem numer na premiere  z pocałowaniem ręki.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Również kiedyś myślałem o prenumeracie, ale po wszystkich opiniach jakie tu przeczytałem jak i sam na własnej skórze widziałem jak to wygląda, gdy zamówiłem jeden numer, to olałem to
Numer wysłany tydzień później od zamówienia (miał wyjść jak wszystkie inne, gdy wychodzi prenumerata, czyli w poniedziałek). Myślałem, że to pandemia, ale to może być praktyka

Odnośnik do komentarza

W takich sytuacjach troche śmieszny robi sie ten płacz na temat kondycji prasy, bo zamiast zadbać o czytelników, którzy są z pismem często po 15-20 lat i ciągną ten wózek, to wydawca odwala cyrk. Kolejnej prenuneraty już nie wezmę na pewno, sentyment do pisma to jedno, ale nie będę robił z siebie frajera :v 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.