Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Shen napisał:

Może ich tam w (pipi)a robią i w ogóle nie wysyłają tych numerów, bo te przesyłki i tak nie są rejestrowane.

Jasne, ale sytuacja z opóźnieniami ciągnie się od wieeelu miesięcy, więc jakby sie wydawcy (czy kto tam nad tym panuje) chciało, to już dawno mógłby wyprostować temat albo chociaż sprawdzić i poinformować skąd te opóźnienia. Podejrzewam jednak, że jak mają zapłacone z góry, to wy(pipi)ane :v numer dojdzie jak dojdzie i co nam pan zrobisz

Odnośnik do komentarza

Coś jest bardzo, ale to bardzo nie halo z prenumeratą. Z zasady dochodziła mi w piątek, późno, ale jakoś można było przymknąć oko. W tym miesiącu wciąż prenumeraty brak. Może będzie w poniedziałek, może...

Panowie, naprawdę działajcie coś z tą pocztą, bo nawet najwytrwalsi prenumeratorzy zaczynają mieć dość.

Odnośnik do komentarza

Zniechęcające te opinie, które powtarzają się od wielu miesięcy i trochę żal Pereza, który musi tutaj świecić oczami, choć odpowiedzialność jego jest żadna w tej kwestii. Sam rozważałem prenumeratę i to nawet w opcji łączonej z Pixelem, mimo że zwykle go nie kupuję, ale trochę mi się nie kalkuluje czekać codziennie pod skrzynką, gdy zamiast tego wychodzę z domu wynieść śmieci i kupuję nowe PE w kiosku niedaleko.

 

Poprawa jest chyba możliwa jedynie przy zmianie sposobu wysyłki - w domyśle na droższą, ale pewniejszą i szybszą. Może jako opcjonalny wariant, tylko dla chętnych, ale jednak. 

 

W ogóle jest tutaj ktoś, kto może zgodnie z odczuciami napisać "jestem zadowolony z prenumeraty - miesiąc w miesiąc bez większego poślizgu", bo może są ich dziesiątki/setki, ale pozytywnych opinii się nie chce pisać?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o numery zamawiane przez stronę to w tym samym dniu, w którym wziąłem prenumeratę zamówiłem też jeden egzemplarz PE ekstra, ten z postaciami z FFVII na okładce. Był to chyba czas, gdy koronka zaczęła wpływać na gospodarkę i biznesy, co przewinęło się też w kontekście PE, do spółki z delikatną prośbą Pereza o wsparcie magazynu prenumeratą jeśli ktoś ma ochotę. Dobrałem ten egzemplarz, żeby dorzucić dyszkę więcej, mialy wyjść chyba w tym samym dniu nawet. Egzemplarz pojedynczy był po dwóch dniach, ten z prenumeraty po tygodniu (łatwo rozróżnić je od siebie po paragonie i informacji odnośnie startu oraz końca prenumeraty w środku przesyłki), chyba nawet do supportu pisałem w tej sprawie. I niestety ten trend utrzymuje się z miesiąca na miesiąc. Przynajmniej tydzień czekania od wysyłki i kilka dni po premierze kioskowej. A jako wisienka na torcie - PDF pojawia się szybciej do kupienia na publio.pl czy czymś takim, dopiero dzień czy dwa później dostęp do numeru mają prenumeratorzy. Raczej nie przedłużę, jeśli sytuacja się nie zmieni na lepsze.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Pierdzielnik z prenumeratą Pixela zaczął się u mnie w połowie 2016. PSX jak był wysyłany w niedzielę czasem przychodził po 24h, ale ostatnie miesiące to jest jakiś cyrk. człowiek chce to wspierać, czasu na latanie po empikach/salonikach w galeriach (bo nigdzie indziej u siebie ani PSX ani Pixela nie widzę) nie zawsze ma po drodze i czas. Ale jak tak dalej będzie do końca tej prenumeraty, to chyba tak trzeba będzie zrobić. Człowiek przez 20 lat miał sporo prenumerat, ale to co teraz poczta odwala, zakrawa na kpinę. Prywatna taka usługa już byłaby martwa i zbluzgana gdzie tylko się da, ale to państwowa rzecz. Wszak dobra zmiana jest i tam.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Więc może to wydawca daje dupy, a nie poczta? A może jedno i drugie?@Perez@Roger z miesiąca na miesiąc coraz więcej uwag, to może warto coś zrobić w tym temacie? Skoro po waszej stronie "jest wszystko ok", to dajcie możliwość wyboru droższej formy wysyłki przy opcji zamawiania prenumeraty, bądź wprowadźcie inne rozwiązania. Tak jak chciałem zamówić tą prenumeratę na początku covida, tak teraz jest to chyba mało opłacalne, ze względu na loterię - czy numer dojdzie tydzień po premierze, czy nie dojdzie w ogóle

Odnośnik do komentarza

Rozumiem doskonale wzburzenie, sam reaguje podobnie gdy jakiś prenumerowany magazyn ma u mnie kilkudniowy poślizg, bo wzbudza to frustrację. Problem jest jakiś grubszy, bo ja również nie dostałem do dziś własnej prenumeraty nowego numeru a do tej pory tyle czasu nigdy nie czekałem. Będę rozmawiał o tym w poniedziałek z wydawcą żeby rozwiązać jak najszybciej ten problem. 

Edytowane przez Roger
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja osobiście nie pamiętam kiedy numer z prenumeraty przyszedł krótko (1-2 dni) po premierze, a o dostawie na dzień dostępności to raczej można pomarzyć. Wydaje mi się, że po zmianie wydawcy się pogorszyło, ale przed też jakoś nie było zajebiście.

Na razie też nie dostałem najnowszego numeru. Ba nawet maili z informacją o aktualnym numerze do pobrania nie dostaje.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, number_nine napisał:

Czyli wyszło to samo, o czym wspominałem wcześniej. Data wysyłki nie jest równa z tą zadeklarowaną w zapowiedzi numeru. Może teraz będzie łatwiej ustalić co sie dzieje, bo możliwe, że redakcja nieświadomie informuje o złej dacie :)

 

Zdecydowanie nieświadomie. Ja tu żyłem w radosnym przeświadczeniu, że to jest zamknięty proces - my oddajemy numer w dniu X, drukuje się w dniu Y, a na pocztę trafia w dniu Z, a tu widzę trochę inaczej, niż jak to jeszcze miałem okazję ogarniać. Śledztwo trwa!

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.