Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki - pierwsze wrażenia - sterowanie straszne drenwo. Niestety ograłem najpierw BB potem DS3 a potem DS1 i DS2 to niestety nie ta liga. Ale to dalej solusy i wciąga jak diabli. To co na pewno męczy początkowo to teeeeemmmpoo i hitboxy. Akcje też są wg mnie bardziej przegięte żeby Ci dokopać niż w reszcie. Jestem dopiero w Lost Bastile ale nie myślę żeby odpuszczać. Zostaną mi tylko Demonsy do ogrania i w sumie po to trzymam ps3 jeszcze. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No jak się ogrywa w złej kolejności to niestety wrażenia nie najlepsze. Ja grałem jak Pan Jezus przykazał, więc każda kolejna część robiła na mnie coraz większe wrażenie... aż nadeszło DSII i po początkowym zachwycie zacząłem zauważać masę tanich zagrań, umieszczonych tylko po to, by w końcu udupić gracza. Ale to nadal zayebisty szpil i go uwielbiam :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja tylko dodam że jak nie bossowie to same lokacje. Frigid outskirts czy iron passage z swoimi kombinacjami mobów to jest prze beka, zawsze jak grałem to zanim zacznę przez lokację po prostu przebiegać to musiałem ją raz całkowicie wyczyścić i sprawdzić każdy kąt. Tutaj odpuściłem bo serio są jak dla mnie utrudnione ale w strasznie chamski sposób, byle było ciężej.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, messer88 napisał:

A ja tylko dodam że jak nie bossowie to same lokacje. Frigid outskirts czy iron passage z swoimi kombinacjami mobów to jest prze beka, zawsze jak grałem to zanim zacznę przez lokację po prostu przebiegać to musiałem ją raz całkowicie wyczyścić i sprawdzić każdy kąt. Tutaj odpuściłem bo serio są jak dla mnie utrudnione ale w strasznie chamski sposób, byle było ciężej.

Czy mowimy o takim samym poziomie spier.dolenia jak pomieszczenie w Tomb of Giants z pierszego DS gdzie na kilku metrach kwadratowych bylo 5 duzych szkieletow i jakis amber do zabrania? Jak sie nie bylo rangerem lub magiem to zostawala tylko opcja kamikadze.

Odnośnik do komentarza

Tam to była jakaś opcja manewru przynajmniej, tutaj w iron hujni momentami jest tak ciasno że ciężko coś zrobić, masz magów do których nie podejdziesz z danej sali aby ich zdjąć, plus kolejne moby co rzucają spella który spowalnia Ci postać xd W tomb of giants nie pamiętam żebym się w(pipi)iał na grę, tutaj już jak najbardziej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Undead crypt to jakiś (pipi)a żart. Nie dość że są (pipi)owe dzwonki które w kółko respawnują mobków (oczywiście można je roz(pipi)ać ale zanim się skapniesz o co komon to już 5 razy restart) do tego podpaliłem o jedną pochodnie za dużo = +- 10 npc inaderów to jeszcze nie doczytałem że merchant wspomina żeby (pipi)ć z ogniem i (pipi) z zakupów bo się kolo w(pipi)ił (nie doczytałem bo za leciał peleton invaderów). Po(pipi)any level. Dobrze że już za mną. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...